Post Reply 
 
Thread Rating:
Negocjacje
Nerkare Offline
Święty Cesarz
*****

Stanisław Gromowski
mało znany [2]

Protegowany: Symeon Magnus
Protegowany (2):
Poglądy: Fanatyczne
Przynależność: Wspólnota Pokoju i Miłości

Posts: 1,469
Post: #1
Negocjacje
OG: No to negocjujmy, Warnowicza reprezentuje Antonowski.

Prof. Antonowski:

Witam.
01-10-2012 22:37
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #2
RE: Negocjacje
Zarucki

Kto tu zaprosił tego pana?

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
01-12-2012 23:07
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Nerkare Offline
Święty Cesarz
*****

Stanisław Gromowski
mało znany [2]

Protegowany: Symeon Magnus
Protegowany (2):
Poglądy: Fanatyczne
Przynależność: Wspólnota Pokoju i Miłości

Posts: 1,469
Post: #3
RE: Negocjacje
. Prof. Antonowski:

Żadnych personalnych docinków, tylko przejdźmy od razu do rzeczy.
01-12-2012 23:35
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #4
RE: Negocjacje
Szkoda mi czasu na docinki. Pytam kto tu pana zaprosił, bo ja na żadne rozmowy z panem się nie umawiałem.

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
01-13-2012 00:17
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Ogar Offline
Zawsze Przeciw
*****

Ignacy Stokłosa
silna ręka [9]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność: Hetmanat

Posts: 2,172
Post: #5
RE: Negocjacje
Ja tu odpowiadam tylko za siebie.
01-13-2012 16:25
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Nerkare Offline
Święty Cesarz
*****

Stanisław Gromowski
mało znany [2]

Protegowany: Symeon Magnus
Protegowany (2):
Poglądy: Fanatyczne
Przynależność: Wspólnota Pokoju i Miłości

Posts: 1,469
Post: #6
RE: Negocjacje
Prof. Antonowski

Ja usiądę sobie tam w narożniku i będę biernym obserwatorem.
(This post was last modified: 01-13-2012 17:00 by Nerkare.)
01-13-2012 17:00
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
_MCK_ Offline
Bojownik
****


mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność: bezpartyjny

Posts: 342
Post: #7
RE: Negocjacje
Orlikowski przesyła prośbę o wypuszczenie Tracza aby ten mógł go reprezentować podczas negocjacji, w przeciwnym razie postara się osobiście stawić do rozmów.
(This post was last modified: 01-15-2012 17:41 by _MCK_.)
01-15-2012 17:41
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
_MCK_ Offline
Bojownik
****


mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność: bezpartyjny

Posts: 342
Post: #8
RE: Negocjacje
Na spotkanie przybywa Orlikowski:

Witam panów. Pomijając wstęp grzecznościowy przejdę od razu do propozycji. Na dzień dzisiejszy mamy dwa obozy. Pierwszy, znajdujący się obecnie u władzy i reprezentowany przez panów Zaruckiego i Ledóchowskiego. Drugi, znajdujący się obecnie, że tak powiem opozycji związany z panami Ignatowiczem, Warnowiczem oraz Orlikowskim.
Ja osobiście jestem gotów zapomnieć o urazie do obydwu oponentów, którzy krótko mówiąc wpłynęli na mocne nadszarpnięcie mojej reputacji w Polsce. Warunkiem jest utworzenie nowego, wspólnego rządu na czas wojny z Niemcami.
Proponuję zawiesić funkcjonowanie Rady Najwyższej i przenieść jej całe kompetencje na nowy rząd. Jego skład byłby następujący:

Premier: Ignatowicz
Minister Spraw Zagranicznych: Ledóchowski
Minister Spraw Wojskowych: Zarucki
Minister Spraw Wewnętrznych: Orlikowski
Minister Propagandy i Oświecenia Publicznego: Warnowicz

Do ministerstwa gospodarki dopuściłbym przedstawiciela opozycji, oczywiście ten pomysł do przedyskutowania.
A teraz, krótkie uzasadnienie:
-jestem przekonany, że Wielkim Oboźnym zostanie płk Ignatowicz i dobrze by było aby szef największej partii był jednocześnie premierem
-skoro obóz pierwszy będzie posiadał resort siłowy to dla równowagi obóz drugi powinien również posiadać takowy w postaci MSWewnętrznych, na wszelki wypadek gdyby znowu panu Zaruckiemu wpadł do głowy pomysł ponownego zrobienia kuku opozycji wewnątrzpartyjnej
-Orlikowski się nie sprawdził w sprawach międzynarodowych, Warnowicz się nie sprawdził w sprawach międzynarodowych, to może Ledóchowski się sprawdzi
-no i oczywiście nikt nie prowadzi lepszej agitacji i propagandy niż ludzie związani z panem Warnowiczem, a właśnie tego będziemy potrzebowali przygotowując się do wojny.

Co panowie sądzą o mojej propozycji?
01-15-2012 19:06
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #9
RE: Negocjacje
Chorążewicz uśmiecha się ironicznie i ubawiony podkręca wąsa.
01-15-2012 19:09
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #10
RE: Negocjacje
<Widząc wchodzącego Orlikowskiego, Zarucki przybiera kamienną twarz. Po wysłuchaniu jego "propozycji", mina Zaruckiego wyraża skrajne zażenowanie>

O Jezusie w niebiosach! Kolejny! <Zarucki przewraca oczami> A ten co tu robi? Czy wy zdajecie sobie sprawę - <mówi, wskazując ruchem głowy także na Antonowskiego> że umawiałem się na negocjacje ze "Słowiańskimi Orłami" i z nikim więcej? Kto wam dał informacje o tym spotkaniu? Zresztą nieważne, chyba się domyślam. Pragnę przekazać panom do wiadomości, że skoro jest tu pułkownik Ignatowicz, panów obecność jest zbędna. Skoro koniecznie chcecie panowie tu przebywać, proszę zapewnić nam minimum dyskrecji i poczekać na zewnątrz. Jeśli będziemy panów potrzebowali - choć trudno mi wyobrazić sobie tak straszną sytuację - zostaniecie panowie poproszeni.

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
01-15-2012 19:17
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Post Reply 





User(s) browsing this thread: