Thread Closed 
 
Thread Rating:
Pośmiertna klaka dla Stalina
Jegomość Offline
Senior Member
****

Sokrates Kiersiłow
mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: patriotyczne
Przynależność: Hetmanat

Posts: 328
Post: #1
Pośmiertna klaka dla Stalina
Na pogrzeb Stalina do Moskwy może polecieć góra 2 osoby-gracze z PZPR. Zdecydujcie się między sobą, bo z tego ważne rzeczy będą wynikać.

Na pewno lecą NPCe - Bierut z Zawadzkim, oraz Rokossowski.

Rozkminiać możecie do piątku wieczorem, w sobotę po wszystkim.

Jak się nie dogadacie, to Bierut sam wybierze z kim leci.
10-05-2011 21:07
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
Wisznu Offline
Pierwsza Dama
*****

szpilki
mało znana [2]

Protegowany: kozaczek
Protegowany (2): baletka
Poglądy: estetyczne
Przynależność: WOMAN

Posts: 858
Post: #2
RE: Pośmiertna klaka dla Stalina
Pierwszy.
10-05-2011 21:11
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
AmaD Offline
Wielki Książę Syberii
*****

Jan I
nie panuje nad sytuacją [6]

Protegowany: K. Lipski (MS WKS)
Protegowany (2): F. Lisowski (MSS WKS)
Poglądy: ancien régime
Przynależność: WKS

Posts: 3,629
Post: #3
RE: Pośmiertna klaka dla Stalina
Towarzyszowi Matecznikowi bardzo zależało. Ja mogę zrezygnować, jeżeli jest taka potrzeba.

Wielki Książę Syberii Jan I.
10-05-2011 21:12
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
kopia Szmera Offline
ex-Duch Dziejów
***

Wiesław Matecznik


Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: stalinizm
Przynależność: PZPR

Posts: 108
Post: #4
RE: Pośmiertna klaka dla Stalina
Myślę, że ja powinienem. I pewnie tow. Kat, który był do Generalissimusa przywiązany osobiście... Tongue

Szmer - Ojciec Założyciel, Sędzia i Producent Antemurale, obecnie zstąpiwszy na ziemię pogrywa sobie w Ante 3N.

Wiesław Matecznik (PZPR) - towarzysz sekretarz stalinista niezatapialny.

[Image: Scofd.png]
10-05-2011 21:24
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
bodek Offline
kill for love
*****

Hsueh-ji Jasieński-Ye
chińska kariera [5]

Protegowany: Maria Eliza Poniatowska
Protegowany (2):
Poglądy: suprematyzm radziecki
Przynależność:

Posts: 1,298
Post: #5
RE: Pośmiertna klaka dla Stalina
Będę się ubiegał, to dla mnie bardzo ważne. Do Stalina byłem przywiązany nawet bardziej osobiście niż tow. Kat. No i to ja tutaj dostałem Nagrodę Stalinowską, głupio by było, gdybym po takim honorze nie przyjechał.

Poza tym, nie biorąc mnie, symbolicznie odseparowujecie polską sztukę, kulturę i naukę od osoby Stalina. Jak można na to pozwolić? Tongue
(This post was last modified: 10-06-2011 01:55 by bodek.)
10-06-2011 01:53
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
Wisznu Offline
Pierwsza Dama
*****

szpilki
mało znana [2]

Protegowany: kozaczek
Protegowany (2): baletka
Poglądy: estetyczne
Przynależność: WOMAN

Posts: 858
Post: #6
RE: Pośmiertna klaka dla Stalina
Nie możliwe by był pan bardziej przywiązany do Tow. Stalina ode mnie. Tow. Stalin zawsze był dla mnie najważniejszy. Zresztą sam jestem literatem, więc reprezentuję jednocześnie kulturę, armię, jak i partię, oraz ludzi starszego pokolenia.
10-06-2011 05:57
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #7
RE: Pośmiertna klaka dla Stalina
Uważam, że towarzysz Szymborski będzie godnym reprezentantem Partii i Narodu na tej wiekopomnej uroczystości. Tak więc widziałbym go na jednym z miejsc w składzie polskiej delegacji.

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
10-06-2011 08:47
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
bodek Offline
kill for love
*****

Hsueh-ji Jasieński-Ye
chińska kariera [5]

Protegowany: Maria Eliza Poniatowska
Protegowany (2):
Poglądy: suprematyzm radziecki
Przynależność:

Posts: 1,298
Post: #8
RE: Pośmiertna klaka dla Stalina
Quote:Uważam, że towarzysz Szymborski będzie godnym reprezentantem Partii i Narodu na tej wiekopomnej uroczystości. Tak więc widziałbym go na jednym z miejsc w składzie polskiej delegacji.

Dziękuję za słowa uznania, tow. Grabowiczu.

Towarzyszu Kat, ależ nikt nie kwestionuje przywiązania waszego do tow. Stalina. Problem leży w czym innym. W tych ciężkich i trudnych czasach zaczęło się pojawiać wielu degeneratów, którzy są gotowi potępiać myśl tow. Stalina, a nawet, aż mnie wzdryga, głosić trockizm w granicach Polski Ludowej. Moje pojawienie się byłoby wyraźnym sygnałem: Polska kultura ze Stalinem, Polscy artyści pierwsi w szeregu budowniczych socjalizmu!

Żałuję, że nie może nas pojechać więcej; tow. Kat z pewnością również zasługuje na tak wysoki honor, jakim jest uczestniczenie w pogrzebie Ojca Narodów. Ale w tych ciężkich czasach, jak mówię, moja obecność jest ważna nie tylko ze względu mojego głębokiego osobistego pragnienia, ale i ze względów wyższych.
10-06-2011 15:52
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
Wisznu Offline
Pierwsza Dama
*****

szpilki
mało znana [2]

Protegowany: kozaczek
Protegowany (2): baletka
Poglądy: estetyczne
Przynależność: WOMAN

Posts: 858
Post: #9
RE: Pośmiertna klaka dla Stalina
Właśnie kultura, czyli osoba będąca honorowym członkiem ZLP, oraz osoba, która reprezentuje armię, reprezentuje pierwsze lata ZSRR.
10-06-2011 16:19
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
Tennenbaum Offline
Member
***

Bogdan Wilczopolski
mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: Socjaldemokracja
Przynależność: ZRL/Syberia

Posts: 226
Post: #10
RE: Pośmiertna klaka dla Stalina
Cóż, skoro towarzysz Matecznik i gen. Kat posiadali z towarzyszem Stalinem bardzo bliskie czy wręcz intymne relacje to uważam, że oni razem powinni dodatkowo reprezentować zrozpaczoną jego śmiercią partię.
10-06-2011 16:28
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
Thread Closed 




User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)