Post Reply 
 
Thread Rating:
Interesy
roland Offline
.
*****


nazwisko z ulotki KPP [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 319
Post: #1
Interesy
Przydałoby się utworzyć wspólny interes, z którego kasa szła by na restauracje RTN. Pomysły?
08-22-2011 21:41
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Tvar Offline
Capo di Tutti Capi
*****

F.B.A. Pilawa
pociąga za sznurki [6]

Protegowany: Adrian Warszawski
Protegowany (2): Brunon Pilawa
Poglądy: Wolnomyśliciel
Przynależność: Nowe Polesie

Posts: 1,143
Post: #2
RE: Interesy
ja będę podsyłał po prostu co jakiś czas, daj mi doinwestować troszkę bym miał co sypać ale perspektywy są niezłe.
Nie wiem czy nie będę musiał od kogoś wziąć kilkudziesięciu milionów pożyczki, czy Tannenbaum ma tu dostęp?
Szmer czy możesz sprawić by dostęp mieli tu tylko zwolennicy restauracji RTN czyli dodać Tannenbauma, wyrzucić Ogara itd.?

Roland, czyli się zdecydowałeś wspierać powrót RTN?
(This post was last modified: 08-22-2011 21:51 by Tvar.)
08-22-2011 21:51
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
roland Offline
.
*****


nazwisko z ulotki KPP [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 319
Post: #3
RE: Interesy
Zawsze byłem zdecydowany wspierać powrót RTN. Kilkadziesiąt mln pożyczki to sporo, jej spłacenie będzie trwało jeszcze dłużej, pamiętaj o tym.


Ogar nie ma tutaj dostępu. Czy Tannenbaum to człowiek na 150% zaufany?
08-23-2011 06:56
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
AmaD Offline
Wielki Książę Syberii
*****

Jan I
nie panuje nad sytuacją [6]

Protegowany: K. Lipski (MS WKS)
Protegowany (2): F. Lisowski (MSS WKS)
Poglądy: ancien régime
Przynależność: WKS

Posts: 3,629
Post: #4
RE: Interesy
Panowie, przecież zebraliśmy ostatnio 550 mln złp od duchowieństwa i w ramach zbiórek publicznych Big Grin Te pieniądze nie zostały przecież wykorzystane. Jeżeli Szmer pozwoli, to moglibyśmy tę kasę lub jej część zachować (z tym, że ja bym kilkudziesięciu milionów potrzebował na teraz na cele bieżące - wyparcie Dalewina za Ural [wpierdolił się do mnie w sile ok. 35 tys. woja] i zerżnięcie w dupę Uszakowa).

Wielki Książę Syberii Jan I.
08-23-2011 07:58
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #5
RE: Interesy
Ta kasa raczej została w Wilnie i wszystko zależy od tego, czy się wulf ewakuuje.
08-23-2011 12:40
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Tvar Offline
Capo di Tutti Capi
*****

F.B.A. Pilawa
pociąga za sznurki [6]

Protegowany: Adrian Warszawski
Protegowany (2): Brunon Pilawa
Poglądy: Wolnomyśliciel
Przynależność: Nowe Polesie

Posts: 1,143
Post: #6
RE: Interesy
Roland, cieszę się.
Tannenbaum od razu na tajnym reformistów zainteresował się dywersją, więc wydaje mi się że tak.
Co do kasy od duchowieństwa ze zbiórek, można przeprowadzić szybką akcję zabezpieczenia jej i wywiezienia do Szwecji, później przez Anglię do Ameryki i na Alaskę/Syberię (chyba bezpieczniejsza droga), Szmer, da radę? Dodałbyś też tego Tannenbauma, chyba że mamy sprzeciwy?
08-23-2011 12:48
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
roland Offline
.
*****


nazwisko z ulotki KPP [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 319
Post: #7
RE: Interesy
Da radę, kasę przewiozą moje statki do Sztokholmu itd.
08-23-2011 12:48
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Tvar Offline
Capo di Tutti Capi
*****

F.B.A. Pilawa
pociąga za sznurki [6]

Protegowany: Adrian Warszawski
Protegowany (2): Brunon Pilawa
Poglądy: Wolnomyśliciel
Przynależność: Nowe Polesie

Posts: 1,143
Post: #8
RE: Interesy
No przecież Ty tam prowadzisz legalne interesy Smile
08-23-2011 12:51
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
roland Offline
.
*****


nazwisko z ulotki KPP [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 319
Post: #9
RE: Interesy
Legalnie wożę ludzi z Rygi do Sztokholmu ;>
08-23-2011 12:55
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
AmaD Offline
Wielki Książę Syberii
*****

Jan I
nie panuje nad sytuacją [6]

Protegowany: K. Lipski (MS WKS)
Protegowany (2): F. Lisowski (MSS WKS)
Poglądy: ancien régime
Przynależność: WKS

Posts: 3,629
Post: #10
RE: Interesy
Defraudować, panowie, defraudować Big Grin

Swoją drogą, ta kasa była zbierana w całym kraju? Jeżeli tak, to jak przedostała się np.: z Syberii do Wilna?

Wielki Książę Syberii Jan I.
08-23-2011 13:11
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Post Reply 





User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)