Post Reply 
 
Thread Rating:
Sprawy beyoncé
bodek Offline
kill for love
*****

Hsueh-ji Jasieński-Ye
chińska kariera [5]

Protegowany: Maria Eliza Poniatowska
Protegowany (2):
Poglądy: suprematyzm radziecki
Przynależność:

Posts: 1,298
Post: #1
Sprawy beyoncé
wygląda na to, że znowu będę mono i single player. wszyscy ciągną do magnaterii Sad

Sprawy malusie: można by zmienić nazwę forum na "Socjaldemokratyczna (...)" (bez myślnika) i dać mi moda?
(This post was last modified: 07-17-2011 18:09 by bodek.)
07-15-2011 17:58
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #2
RE: Sprawy byéżące
Moda ma cała grupa. A "Socjal-Demokratyczna" jest fajne. Może później się będę takimi rzeczami zajmował.
07-15-2011 18:02
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Dalewin Offline
Anas platyrhynchos
*****

Igor Niszony
mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: Celebrystyczne
Przynależność:

Posts: 1,690
Post: #3
RE: Sprawy byéżące
Nie jest kolega wcale sam, bo ja wolę rewolucję Smile Poczekamy jak się wszystko rozwinie, bo narazie muszę sobie w głowie poukładać od czego zacząć i jak tu polityka funkcjonuje. Ale mamy duże poletko do działań.

[GG] 4704497
E-Mail: dalewinante@gmail.com

Zapraszam do kontaktu
07-15-2011 22:25
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
bodek Offline
kill for love
*****

Hsueh-ji Jasieński-Ye
chińska kariera [5]

Protegowany: Maria Eliza Poniatowska
Protegowany (2):
Poglądy: suprematyzm radziecki
Przynależność:

Posts: 1,298
Post: #4
RE: Sprawy byéżące
daj gg czy co tam masz, trzeba się pokontaktować.
07-15-2011 23:26
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
bodek Offline
kill for love
*****

Hsueh-ji Jasieński-Ye
chińska kariera [5]

Protegowany: Maria Eliza Poniatowska
Protegowany (2):
Poglądy: suprematyzm radziecki
Przynależność:

Posts: 1,298
Post: #5
RE: Sprawy byéżące
Chciałbym się porozumieć z partiami komunistycznymi na Zachodzie oraz z komunistami Mao. Co o nas sądzą? Czy przewidują jakąś współpracę?
07-15-2011 23:42
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #6
RE: Sprawy byéżące
Jesteście członkami Międzynarodówki, ale niektórzy uważają was za zbyt frakcyjnych i mało radykalnych w masie.
07-15-2011 23:43
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
bodek Offline
kill for love
*****

Hsueh-ji Jasieński-Ye
chińska kariera [5]

Protegowany: Maria Eliza Poniatowska
Protegowany (2):
Poglądy: suprematyzm radziecki
Przynależność:

Posts: 1,298
Post: #7
RE: Sprawy byéżące
póki co nie ma żadnych graczy socjaldemokratycznych, więc to się może szybko zmienić :O

Gdzie partie komunistyczne są najsilniejsze?
07-15-2011 23:46
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Dalewin Offline
Anas platyrhynchos
*****

Igor Niszony
mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: Celebrystyczne
Przynależność:

Posts: 1,690
Post: #8
RE: Sprawy byéżące
4704497 Gadu Gadu.

[GG] 4704497
E-Mail: dalewinante@gmail.com

Zapraszam do kontaktu
07-16-2011 00:09
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Petro Offline
Big Bad Burrito
***

Tobiasz Blaichstiger
przyjaciel ludu [3]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: anarchonihilizm
Przynależność:

Posts: 112
Post: #9
RE: Sprawy byéżące
Takie mam pytanka
- czy jako, że Lenin jest przewodniczącym partii, to będzie sterować nim któryś z graczy (bodek) jako NPC czy może GM?
- jak wygląda sytuacja urzędów partyjnych, statutu i tym podobnych rzeczy formalnych?
Ponieważ myślę, że przydałoby się już wyznaczyć jakiegoś skarbnika (dostaliśmy kasiorę, można zacząć ją wydawać), sekretarza od rekrutacji, eventopisarzy, felietonistów i tym podobnych. Zacząć z buta Smile

Tobiasz Blaichstiger vel Lew Pilic
Autorytet, rząd, władza, państwo – każde z tych słów oznacza to samo – środek nacisku i wyzysku... Ktokolwiek kładzie na mnie rękę, aby mną rządzić, jest uzurpatorem i tyranem – uważam go za swego wroga.
Proudhon.
07-16-2011 12:01
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #10
RE: Sprawy byéżące
Partia ma Komitet Centralny. Siedzą w nim różne osoby, od Daszyńskiego, przez Piłsudskiego i Luksemburg, po Lenina. De facto partią kierujecie wy, a ja się czasem wtrącę.
07-16-2011 12:33
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Post Reply 





User(s) browsing this thread: