Post Reply 
 
Thread Rating:
Las ok. 40 km na północ od Irkutki z szefem anarchistów
(^.~) Offline
nemezis
****

Sasuke Uchiha
nożowzębny oszołom [3]

Protegowany: Hiacynt Potter
Protegowany (2):
Poglądy: Anarchokomunizm
Przynależność: WKS

Posts: 279
Post: #1
Las ok. 40 km na północ od Irkutki z szefem anarchistów
Wielkie Rozmowy Zjednoczeniowe

[Image: 2-tunguska-event-site-ria-novosti.jpg]

Japończyk wraz z czterema mężczyznami siedzi w chatce przed którą jest jeszcze dwóch mężczyzn obserwując wchodzących anarchistów.
07-23-2013 18:01
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #2
RE: Las ok. 40 km na północ od Irkutki z szefem anarchistów
OG: zaprosiłeś tylko anarchistów, czy także socjaldemokratów i ludowców?
07-23-2013 18:06
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
(^.~) Offline
nemezis
****

Sasuke Uchiha
nożowzębny oszołom [3]

Protegowany: Hiacynt Potter
Protegowany (2):
Poglądy: Anarchokomunizm
Przynależność: WKS

Posts: 279
Post: #3
RE: Las ok. 40 km na północ od Irkutki z szefem anarchistów
OG: Myślałem, że zrobię to pojedyńczo, ale mogę być razem o ile tak będzie po prostu szybciej.
07-23-2013 18:13
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #4
RE: Las ok. 40 km na północ od Irkutki z szefem anarchistów
Przybywa gromadka inteligentów w kapotach. Jakiś młodzian w wyświeconym garniturze i materiałowych portkach - socjaldemokrata, wiejski nauczyciel z monoklem i paczką mocnych papierosów - ludowiec, oraz rudy facet w kamizelce o wyglądzie Engelsa - anarchista. Do tego działaczka płci pięknej z tandetnawą parasoleczką.
(This post was last modified: 07-23-2013 19:16 by Szmer.)
07-23-2013 19:16
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
(^.~) Offline
nemezis
****

Sasuke Uchiha
nożowzębny oszołom [3]

Protegowany: Hiacynt Potter
Protegowany (2):
Poglądy: Anarchokomunizm
Przynależność: WKS

Posts: 279
Post: #5
RE: Las ok. 40 km na północ od Irkutki z szefem anarchistów
- Moi drodzy przyjaciele - zaczął Japończyk. - Witam was serdecznie w tej oto skromnej siedzibie. Na razie z wiadomych powodów omijam miasta i do takich warunków musiałem przywyknąć, co oczywiście zbliża mnie do cierpienia ludzi umierających na tych ziemiach. Wszystkim zapewne jest wiadome, że nigdy nie angażowałem się w spory wewnątrz ruchu. Nie podniecam się nimi i nie podobają mi się. Obecnie mając trochę bardziej wolne ręce opłakujący wielkiego przywódce naszego ruchu Kaleba Manna marzę o jedności w naszym ruchu. Nie znam się jednak zbyt dobrze na specyfice konfliktu na tych ziemiach, więc chciałem dowiedzieć się, czy konflikt na tej ziemi jest owocem tragicznych zdarzeń w Zjednoczonej Republice, czy raczej ma również własne lokalne fundamenty i czy zagojenie ran wywołanych niepotrzebnymi waśniami jest możliwe. Ja wierzę, że jest to możliwe, ale nie wszyscy są ludźmi wiary i często ci pragmatycy których niezwykle cenię mają rację. Dlatego zaprosiłem was głównie w celach poznawczych. Nie chcę tracić czasu na niepotrzebne jednanie się jeśli jest ono niemożliwe, choć dzisiaj czuję, że jest ono możliwe i może nawet jesteśmy blisko takiego dnia.
07-23-2013 19:25
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #6
RE: Las ok. 40 km na północ od Irkutki z szefem anarchistów
socjaldem. młodzian, niejaki Razumichin
*zmanierowanie*
Sphawą podstawową jest zupełne potępienie tehhohu. Jesteśmy za jednością pahtii, ale przy potępieniu mohdehców.
07-23-2013 20:24
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
(^.~) Offline
nemezis
****

Sasuke Uchiha
nożowzębny oszołom [3]

Protegowany: Hiacynt Potter
Protegowany (2):
Poglądy: Anarchokomunizm
Przynależność: WKS

Posts: 279
Post: #7
RE: Las ok. 40 km na północ od Irkutki z szefem anarchistów
Ja nikogo nie zabijałem i niezbyt mam taką chęć. Według mnie cały ten terror to efekt kultu jednostki i od dawna przekonuję KC do potępienia kultu jednostki. To właśnie kult jednostki prowadzi do przypisywaniu poszczególnym towarzyszom zbyt dużego znaczenia i odchodzi się od kolektywnego podejmowania decyzji.
07-23-2013 20:28
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #8
RE: Las ok. 40 km na północ od Irkutki z szefem anarchistów
tow. Wodzińska
Ale czy krytyka towarzysze wychodzi poza to nasze kółko? Czy może wychodzić w ramach waszej frakcji? Wiemy, iż nie.
07-23-2013 20:31
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
(^.~) Offline
nemezis
****

Sasuke Uchiha
nożowzębny oszołom [3]

Protegowany: Hiacynt Potter
Protegowany (2):
Poglądy: Anarchokomunizm
Przynależność: WKS

Posts: 279
Post: #9
RE: Las ok. 40 km na północ od Irkutki z szefem anarchistów
Jak stwierdziłem wcześniej nie jestem w stanie zapewnić wam potępienia całego tracznego wydarzenia, które podzieliło ruch. Mam wewnątrz KC i w Komisji towarzyszy starszej daty, którzy są raczej neutralnie nastawieni osoby związane ze mną i lojalne wobec mojej linii, oraz osoby których pozycja zależy od osób w ZRL. Nie sądzę jednak by wydarzenia które nie miały miejsce tutaj, ale wśród towarzyszy z Moskwy powinny być eksponowane. Nie widzę wśród moich współpracowników ludzi, którzy chcieliby wprowadzać terror wobec środowisk sojuszniczych tu na tej ziemi. Sam będąc w Moskiewskim nie wiem jak doszło do tych tragicznych wydarzeń. Nikt nie może powiedzieć, że rozumie co się dokładnie tam stało. Nie czas jednak na badanie funkcjonowanie ruchu na zachodzie. My tutaj mamy własnych zmartwień dość by się na nich skupiać. Osiadaczem więc nie mam zamiaru doprowadzić do śmierci jakiegokolwiek towarzysza tutaj na tych ziemiach i na każdym sojuszniku mi zależy. To jest mój priorytet. Sojusz tutaj. To tu jest prawdziwy wyzysk i to tu ludzie cierpią najbardziej. Zachód nie zna takiego ucisku jaki jest tutaj. Byłem przez lata we Lwowie i w okolicznych wsiach, byłem w Zjednoczonej Republice więc mam dość dobry obraz różnic. Ich rewolucja jest dla naszej ważnym wsparciem, ale nasza rewolucja nie może być tylko przeniesieniem tamtej. Tu ludzie są inni i niekoniecznie te same rozwiązania są nam potrzebne. Nie oglądam się na zachód gdy myślę o wschodzie.
07-23-2013 20:42
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #10
RE: Las ok. 40 km na północ od Irkutki z szefem anarchistów
Razumichin
A sthuktuhy i władza? Czy każda fhakcja dostanie takie same wpływy w koncepcji tow. Sasuki? Mam tu na myśli ghupy socjaldemokhatyczną, komunistyczną, anahchistyczną i ludową.
(This post was last modified: 07-23-2013 21:15 by Szmer.)
07-23-2013 21:14
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Post Reply 





User(s) browsing this thread: