Post Reply 
 
Thread Rating:
Pytania do zasad
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #1
Pytania do zasad
Ad http://gringo.home.pl/ante6/showthread.p...3#pid37053

Quote:Zaś dla ugrupowań nielegalnych
Rozumiem że to oznacza, iż nielegalni mają możliwości wydawnicze by default i nie muszą walczyć o każdy powielacz?

Quote:1. typowe propagandowe szczekaczki są mniej skuteczne niż prasa, gdzie czasem znajdzie się też coś ciekawszego;
Namawiam do większego uregulowania tego aspektu gry, bo obawiam się, że ktoś od startu sobie zaklepie temat (np. piłka nożna) i reszta będzie już miała na to embargo.

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
07-02-2013 10:05
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #2
RE: Pytania do zasad
1. W systemie nietotalitarnym owszem, ale władze policyjne ofc mogą podejmować działania, które mogą was przydusić.
2. Cóż, ja mam na sport wywalone akurat i nie rozumiem jak się można interesować taką plebejską rozrywką Tongue Jakieś uregulowania mogą powstać w razie potrzeby. Np. jeśli kilka partii chce pisać o sporcie, możecie dostać jakieś podforum, gdzie będziecie ustalać tabelę rozgrywek :3
07-02-2013 10:51
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #3
RE: Pytania do zasad
Quote:korespondencja, gdzie partia dostaje listy i na nie odpowiada

Dotyczy to także partii nielegalnych/niezarejestrowanych?

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
07-02-2013 22:06
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #4
RE: Pytania do zasad
Ah, no tak. Nie chcesz, nie musisz. Możesz korespondować z demokratami i innym podziemiem.
07-02-2013 22:09
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Tvar Offline
Capo di Tutti Capi
*****

F.B.A. Pilawa
pociąga za sznurki [6]

Protegowany: Adrian Warszawski
Protegowany (2): Brunon Pilawa
Poglądy: Wolnomyśliciel
Przynależność: Nowe Polesie

Posts: 1,143
Post: #5
RE: Pytania do zasad
Ja mam tylko jedno pytanko:
Czy w ogóle system pieniężny nie istnieje?
Bo w VI dość bardzo dbałem o moją kasę i interesy wszelakie, szczerze mówiąc po cichutku liczyłem że będę mógł się tym jakoś fajnie posłużyć i skorzystać jakoś z tego co ongiś nazbierałem.
Bo szczerze mówiąc już miałem nikczemny plan jak się kurwić za pieniądze, rozstawiać władców za dolary po kontach itd. Za czakrę raczej prywatnej armii nie kupię. A bez tego to w zasadzie chyba równie dobrze mogę zacząć od zera Sad
(This post was last modified: 07-03-2013 00:27 by Tvar.)
07-03-2013 00:09
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #6
RE: Pytania do zasad
Byłoby bardzo dobrze, bo kupowanie prywatnej armii to doskonały pomysł na wywrócenie gry.

Ale nie, ma być system pieniężny. Tylko że jeszcze nie gramy, właściwy start w czwartek czy piątek.

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
07-03-2013 00:38
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Tvar Offline
Capo di Tutti Capi
*****

F.B.A. Pilawa
pociąga za sznurki [6]

Protegowany: Adrian Warszawski
Protegowany (2): Brunon Pilawa
Poglądy: Wolnomyśliciel
Przynależność: Nowe Polesie

Posts: 1,143
Post: #7
RE: Pytania do zasad
Przecież to był przykład, za krótko mnie znasz by wiedzieć że ja średnio wojowniczy jestem? ;]
Chodzi mi raczej o rozgrywki zakulisowe, kupowanie ludzi, stanowisk, troszkę inwestycji, ciemnych rozgrywek z tym związanych itd.
Jak ma być system pieniężny jakiś to ja proszę o temat, chętnie pomogę cokolwiek (również w budżetach państwowych), zresztą jak zawsze Smile
07-03-2013 00:50
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
poulenc Offline
Kryzys Wieków Średnich
*****


dobroczynna [5]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 3,288
Post: #8
RE: Pytania do zasad
Z tego co zdążyłem zauważyć to Dalewin jest od takich spraw, więc sugerowałbym kontakt z nim.

Po wybuchu powstania 17 czerwca, sekretarz Związku Pisarzy
kazał rozdać w Alei Stalina ulotki, w których można
było przeczytać, że naród stracił zaufanie rządu
i mógłby je odzyskać tylko przez zdwojoną pracę.
Czy niebyłoby wszak prościej,
gdyby rząd rozwiązał naród i
wybrał drugi?
07-03-2013 00:52
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Tvar Offline
Capo di Tutti Capi
*****

F.B.A. Pilawa
pociąga za sznurki [6]

Protegowany: Adrian Warszawski
Protegowany (2): Brunon Pilawa
Poglądy: Wolnomyśliciel
Przynależność: Nowe Polesie

Posts: 1,143
Post: #9
RE: Pytania do zasad
Sorki, dawno mnie tu nie było, więc średnio ogarniam który topik to tylko pomysły a które propozycje do gry. Jeszcze pomału się odnajduję i pytam o drogę uprzejmych wędrowców Wink
07-03-2013 01:08
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #10
RE: Pytania do zasad
(07-03-2013 00:50)Tvar Wrote:  Przecież to był przykład, za krótko mnie znasz by wiedzieć że ja średnio wojowniczy jestem? ;]
Chodzi mi raczej o rozgrywki zakulisowe, kupowanie ludzi, stanowisk, troszkę inwestycji, ciemnych rozgrywek z tym związanych itd.
Jak ma być system pieniężny jakiś to ja proszę o temat, chętnie pomogę cokolwiek (również w budżetach państwowych), zresztą jak zawsze Smile
http://gringo.home.pl/ante6/showthread.php?tid=2238
i
http://gringo.home.pl/ante6/showthread.php?tid=2244

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
(This post was last modified: 07-03-2013 01:37 by Czerwony.)
07-03-2013 01:37
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Post Reply 





User(s) browsing this thread: