Post Reply 
 
Thread Rating:
Dialog z GMostwem
Wisznu Offline
Pierwsza Dama
*****

szpilki
mało znana [2]

Protegowany: kozaczek
Protegowany (2): baletka
Poglądy: estetyczne
Przynależność: WOMAN

Posts: 858
Post: #1
Dialog z GMostwem
[Image: dialog_396795.jpg]
(This post was last modified: 03-13-2012 13:43 by Wisznu.)
03-13-2012 13:38
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #2
RE: Dialog z GMostwem
Naprawione Tongue
03-13-2012 18:58
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Wisznu Offline
Pierwsza Dama
*****

szpilki
mało znana [2]

Protegowany: kozaczek
Protegowany (2): baletka
Poglądy: estetyczne
Przynależność: WOMAN

Posts: 858
Post: #3
RE: Dialog z GMostwem
Chcę mieć własny Ośrodek Badań Opinii Społecznej. Skoro nie ma budżetów jaką ścieżką mogę coś takiego zrobić?
03-13-2012 21:31
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
bodek Offline
kill for love
*****

Hsueh-ji Jasieński-Ye
chińska kariera [5]

Protegowany: Maria Eliza Poniatowska
Protegowany (2):
Poglądy: suprematyzm radziecki
Przynależność:

Posts: 1,298
Post: #4
RE: Dialog z GMostwem
FUSy wydaj
03-13-2012 22:23
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Wisznu Offline
Pierwsza Dama
*****

szpilki
mało znana [2]

Protegowany: kozaczek
Protegowany (2): baletka
Poglądy: estetyczne
Przynależność: WOMAN

Posts: 858
Post: #5
RE: Dialog z GMostwem
Ile za założenie własnego OBOP?
03-13-2012 22:38
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Wisznu Offline
Pierwsza Dama
*****

szpilki
mało znana [2]

Protegowany: kozaczek
Protegowany (2): baletka
Poglądy: estetyczne
Przynależność: WOMAN

Posts: 858
Post: #6
RE: Dialog z GMostwem
Co z tym Ośrodkiem?

Quote:
Oświadczenie Kapituły Ruchu Uzdrowienia.


Demoliberałowie wraz z socjaldemokratami starają się wywołać spory pomiędzy dawnymi, a aktualnymi właścicielami gospodarstw rolnych. Wykorzystują fakt dokonywanych przez komunistów zmian własnościowych do odciągnięcia naszej rasy od jej potrzeb terytorialnych. Polacy nie muszą się kłócić między sobą o niewielkie zasoby ziemskie. Pojedyncze gospodarstwa w czasie gdy na wschodzie od naszych gospodarstw i przeludnionych wsi i miast są opustoszałe połacie żyznej ziemi i wiele zdatnych do użycia budynków gospodarczych. Zorganizowane przez elity państwowe społeczeństwo może zająć te obszary. Wypędzić z tych obszarów obce rasowo elementy mongolskie, germańskie i żydowskie. Obszar dawnego Wielkiego Księstwa Litewskiego jest tym, czym były kolonie amerykańskie były dla Anglii. Pierwszym krokiem do rasowej ekspansji. Lata niewoli pozbawiły Polskę możliwości kolonizowania innych kontynentów, więc zostaje nam możliwość kolonizacji wschodu i Poszukiwanie wszystkich możliwych sposobów uzyskania przedrozbiorowych granic, łącznie z dostępem do Morza Czarnego.

Jakieś uwagi do tekstu? Co myślą o takiej koncepcji doły? Pójście na wschód uważam za lepszy kierunek niż na Zachód. NSDAP może być partnerem? I tak na marginesie co z nimi mam jakiś kontakt czy nie?
03-14-2012 15:49
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
bodek Offline
kill for love
*****

Hsueh-ji Jasieński-Ye
chińska kariera [5]

Protegowany: Maria Eliza Poniatowska
Protegowany (2):
Poglądy: suprematyzm radziecki
Przynależność:

Posts: 1,298
Post: #7
RE: Dialog z GMostwem
Myślę, że 1 FUSa, jeśli chcesz, żeby zacna ta organizacja miała faktyczne zaplecze Tongue

Tekst może być. Kontakt z NSDAP możesz zdobyć, rezerwując sobie jakieś siakieś spotkanie - po prostu poproś Tongue Co do dołów, twoja organizacja jest nadal dość mała i zdezorganizowana, w takim stanie zasadniczo wszystko mogą przyjąć. Ekspansję na wschód bardzo popierają.
03-14-2012 18:54
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Wisznu Offline
Pierwsza Dama
*****

szpilki
mało znana [2]

Protegowany: kozaczek
Protegowany (2): baletka
Poglądy: estetyczne
Przynależność: WOMAN

Posts: 858
Post: #8
RE: Dialog z GMostwem
W formacji ideowej przedstawiłem projekt podziału na frakcje. Chcę jak gen. Franko zmieniać ster frakcji i tak kręcić partią w zależności od wyników z OBOPu, który kupuję.
03-14-2012 18:56
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Wisznu Offline
Pierwsza Dama
*****

szpilki
mało znana [2]

Protegowany: kozaczek
Protegowany (2): baletka
Poglądy: estetyczne
Przynależność: WOMAN

Posts: 858
Post: #9
RE: Dialog z GMostwem
Quote:Droga pani M. Sanger.

Nasza organizacja podziwia pani poglądy i wierzy w słuszność pani dzieła. W naszym kraju nie ma wielkiego zaplecza eugenicznego jak zresztą w innych państwach katolickich. Bardzo nam zależy na merytorycznym wsparciu naszej organizacji. Bylibyśmy wdzięczny gdyby zaproponowała pani wielki kongres eugeniczny. Zebrane materiały i doświadczenia z tego kongresu pozwoliłyby naszej organizacji lepiej realizować dzieło poprawienia jakości życia w Europie Środkowo-Wschodniej.

Dodatkowo prosimy o zapoznanie naszych przedstawicieli z eugenikami i feministkami w USA.

Hannah von Larisch

Podobne listy napisałem do: Charlsa Davenporta, Theodora Lothropa Stoddarda, małżeństwa Myrdal, Ernsta Rüdina, Josefa Mengele i Heinricha Himmlera.

Oczywiście do H. Himmlera piszę jako narodowy socjalista itd.
(This post was last modified: 03-19-2012 06:32 by Wisznu.)
03-15-2012 13:24
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Wisznu Offline
Pierwsza Dama
*****

szpilki
mało znana [2]

Protegowany: kozaczek
Protegowany (2): baletka
Poglądy: estetyczne
Przynależność: WOMAN

Posts: 858
Post: #10
RE: Dialog z GMostwem
Chyba trochę bez sensu podzieliłem wszystko na plany i na to Dialog z GMem. Jak już odpowiesz na tutaj poruszone pytania zajmij się początkowymi kwestiami w planach ( http://antemurale.pl/showthread.php?tid=...0#pid26900 ). No i proszę o napisanie do końca tygodnia choć części informacji z Nazi OBOP-u. Póki nie mam czasopisma i odpowiedzi na podstawowe kwestie nie mam nic do roboty. Sensu komentowania w próżni nie widzę, a nie chcę dostać "0" z aktywności.

Im więcej mi machniesz aprobat tym więcej będę mógł zrobić. Chyba będę pisał, to w postaci eventów, choć nie mam zamiaru ujawniać swoich działań. Gdy oko nie widzi, to sercu nie żal.
03-16-2012 08:20
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Post Reply 





User(s) browsing this thread: