Post Reply 
 
Thread Rating:
Plany
Wisznu Offline
Pierwsza Dama
*****

szpilki
mało znana [2]

Protegowany: kozaczek
Protegowany (2): baletka
Poglądy: estetyczne
Przynależność: WOMAN

Posts: 858
Post: #1
Plany
[Image: aipac_lobby.jpg]
03-13-2012 13:48
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Wisznu Offline
Pierwsza Dama
*****

szpilki
mało znana [2]

Protegowany: kozaczek
Protegowany (2): baletka
Poglądy: estetyczne
Przynależność: WOMAN

Posts: 858
Post: #2
RE: Plany
Cele początkowe:
1. Własny "Ośrodek Badania Opinii Społecznej";
2. Periodyk;
3. Dojście do amerykańskich, angielskich, oraz niemieckich eugeników.
(This post was last modified: 03-19-2012 08:51 by Wisznu.)
03-13-2012 19:10
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Wisznu Offline
Pierwsza Dama
*****

szpilki
mało znana [2]

Protegowany: kozaczek
Protegowany (2): baletka
Poglądy: estetyczne
Przynależność: WOMAN

Posts: 858
Post: #3
RE: Plany
4. Potrzebne są mi dwa statki i dwóch ginekologów z dwoma pielęgniarkami. Chcę z Władysławowa i z Gdyni wypływać na wody eksterytorialne, by tam dokonywać aborcji. Przestępstwa dokonane tam nie podlegają pod Polską jurysdykcję z tego co wiem.
5. Potrzebuję grupy specjalnej Amazonek, która pomagałaby kobietom dokonywania legalnej aborcji pod pretekstem gwałtów. Tutaj rozpiszę odpowiedni program o ile są chętne Amazonki. działanie jest ryzykowne.
6. Potrzebuję inwestorów do spółki produkującą maści plemnikobójcze.
7. Potrzebuję fundacji, która wykorzystałaby odkrycie progesteronu (w sensie już odkrytego hormonu) do produkcji środków poronnych.
8. Przejrzałem kodeks karny i nie widzę zakazu sterylizacji. Mówi się o czynności narządu, ale nie układu. Związanie jajników nie wpływa na pracę narządu, ale na czynność całego układu. Tutaj będę potrzebował prawnej analizy (Chodzi mi o Rozdział XXXV KK art. 236). Inne nie pasują do sytuacji poza art. 242 gdyż każda operacja czy zabieg naraża życie i tutaj też będę musiał mieć ekspertyzę prawną.
9. Potrzebuję loga partii ale nie znam się na grafice. Najchętniej ukradłbym te: http://komandir.wrzuta.pl/obraz/powieksz/4wtHhmgybg8
(This post was last modified: 04-04-2012 09:13 by Wisznu.)
03-15-2012 13:13
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Wisznu Offline
Pierwsza Dama
*****

szpilki
mało znana [2]

Protegowany: kozaczek
Protegowany (2): baletka
Poglądy: estetyczne
Przynależność: WOMAN

Posts: 858
Post: #4
RE: Plany
10. Trzeba coś zrobić z odpowiedzialnością kobiet za aborcję. Obecnie nigdzie, ani w Polsce, ani na Malcie, ani w Irlandii nie karze się kobiet za aborcję. Tutaj przydałoby się wciągnąć NPC-ów z innych partii. Są duże pełne nomenklatury, więc powinno być to możliwe.
11. Muszę się zastanowić nad wywołaniem wyborów. Trzeba coś zrobić z kierunkiem zmiany granic będę się tutaj kontaktował (zdezaktualizowało się) z Ogarem.
12. Braci Aryjczyków - Niemców trzeba jakoś do ruchu wprowadzić i wyjąć z głupich mniejszościowych partii.
13. Trzeba polikwidować Żydowskie rzeźnie i muzułmańskie również. Mięsa z rytualnie zabijanych zwierząt powinno być mało. Tutaj przydałaby się promocja wieprzowiny. Skoro wszystko jest państwowe można namawiać urzędników do produkcji wieprzowiny.
14. W dłuższej perspektywie czasowej trzeba sprowokować pogrom, ale tak, by nie można było, go ze mną powiązać.
15. Potrzebować będę zależne organizacje, które mogłyby w przyszłości zastąpić państwo. Własne bojówki podobne do wojska, własne bojówki podobne do policji, własne organizacje skautowskie, własne organizacje sanitariuszy, pielęgniarek, kobiet, fundacje.
16. Powinna istnieć jeszcze tożsamość Mazurska. Jakaś organizacja Mazurów by się przydała w Mazowszu.
17. Potrzebuję słynnych ludzi niekoniecznie formalnie związanych ale przyjaznych i mogących lobbować. Tutaj trzeba się zastanowić jak to rozegrać w tej grze. Chyba istniejące tutaj mechanizmy nie pozwalają stymulować lobbingu, gdyż GMowie nie piszą o oczekiwaniach sponsorów partii, czy o jakimś działaczu do czegoś nawołującym.
(This post was last modified: 03-22-2012 16:34 by Wisznu.)
03-16-2012 22:40
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Wisznu Offline
Pierwsza Dama
*****

szpilki
mało znana [2]

Protegowany: kozaczek
Protegowany (2): baletka
Poglądy: estetyczne
Przynależność: WOMAN

Posts: 858
Post: #5
RE: Plany
Tak niespodziewanie Ogar dodał mi kolejny plan.

18. zorganizować zjazd. podjąć decyzje co do złamania tajemnicy korespondencji przez Ogara.
19. Potrzebuję napisać info partii z jej strukturą i tym podobnymi.
(This post was last modified: 03-19-2012 21:03 by Wisznu.)
03-17-2012 23:47
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #6
RE: Plany
Tylu rzeczy na raz fizycznie jako postać nie ogarniesz. Wybierz sobie ze trzy sprawy na początek i przedstaw w formie bardziej "propozycyjno-wydarzeniowej". Poza tym pewne rzeczy będą wymagać wydania fusów zapewne.
03-18-2012 11:00
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Wisznu Offline
Pierwsza Dama
*****

szpilki
mało znana [2]

Protegowany: kozaczek
Protegowany (2): baletka
Poglądy: estetyczne
Przynależność: WOMAN

Posts: 858
Post: #7
RE: Plany
To plany. W Dialogu GM-a mam sprawy. Na początku Periodyk, zgodna na jakieś spotkania z zagranicznym eugenikiem, rozpoczęcie jakiś stałych zinstytucjonalizowanych kontaktów. Jakieś minimalne uwagi od Nazi-OBOPu (dokładniejsze dane będę prosił w dłuższej perspektywie czasowej). Później plany w tym miejscu będące raczej na mój użytek będę przenosił do Dialogu.
(This post was last modified: 03-18-2012 12:01 by Wisznu.)
03-18-2012 12:00
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Wisznu Offline
Pierwsza Dama
*****

szpilki
mało znana [2]

Protegowany: kozaczek
Protegowany (2): baletka
Poglądy: estetyczne
Przynależność: WOMAN

Posts: 858
Post: #8
RE: Plany
Widzę, że periodyk już jest, by stale leżały w dialogu trzy sprawy napiszę tam nowy post.

20. Zająć się prawem prasowym. Wolność wypowiedzi powinna mi służyć, ale jednocześnie należy pamiętać o ochronie przed oszczerstwami i kłamaniem w prasie.
(This post was last modified: 03-18-2012 12:06 by Wisznu.)
03-18-2012 12:03
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Post Reply 





User(s) browsing this thread: