Post Reply 
 
Thread Rating:
Rozmowy ogólne
Ogar Offline
Zawsze Przeciw
*****

Ignacy Stokłosa
silna ręka [9]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność: Hetmanat

Posts: 2,172
Post: #1
Rozmowy ogólne
Czyli miejsce gdzie wojsko ukuwa swoje stanowiska w sprawach różnych.

Witam towarzyszy broni, mam nadzieje, że pomimo pewnych podziałów będziemy wszyscy starać się zapewnić Wojsku odpowiednią pozycję by mogła należycie bronić Narodu w tych trudnych czasach.
11-21-2011 20:18
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Darne Offline
Naczelnik
****

Robert Kajser
mało znany [2]

Protegowany: Michał Rogowski
Protegowany (2):
Poglądy: Konserwatyzm
Przynależność: bezpartyjny

Posts: 614
Post: #2
RE: Rozmowy ogólne
Silna i wierna rządowi siła zbrojna to jeden z podstawowych fundamentów państwa. Kto działa przeciw wojsku i nie jest w stanie się podporządkować dla wyższych racji jest wrogiem państwa i narodu.

8419751 - numer gg
11-22-2011 19:47
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Zgredźmin Offline
Posting Freak
*****

Mikołaj Czapski
powoli zapominany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 1,801
Post: #3
RE: Rozmowy ogólne
Mam nadzieję że zapoznaliście się z ogłoszeniem ws. wojska żeby nie było że Mars napada a wy jesteście w dupie i nic nie wiecie. Ew. dostaniecie dane ode mnie ale nie przyjmuję potem reklamacji.

gen. Mikołaj Czapski - Partia Gospodarczo-Imperialna
"I staję do walki, tak jak poprzednio, z głównym złem państwa: panowaniem rozwydrzonych partyj i stronnictw nad Polską, zapominaniem o imponderabiliach, a pamiętaniem tylko o groszu i korzyści." - Józef Piłsudski

gg: 5055882
11-22-2011 20:31
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #4
RE: Rozmowy ogólne
Ja się zapoznałem, właśnie opracowuję.

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
11-22-2011 20:52
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Ogar Offline
Zawsze Przeciw
*****

Ignacy Stokłosa
silna ręka [9]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność: Hetmanat

Posts: 2,172
Post: #5
RE: Rozmowy ogólne
og/ W ogóle takie tematy mają być ingame czy wrzucamy na luz? og

Ok, robisz Czerwony całość wojsk czy Cię w czymś pomóc?
11-22-2011 21:04
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Zgredźmin Offline
Posting Freak
*****

Mikołaj Czapski
powoli zapominany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 1,801
Post: #6
RE: Rozmowy ogólne
ten temat jest og akurat ;P

gen. Mikołaj Czapski - Partia Gospodarczo-Imperialna
"I staję do walki, tak jak poprzednio, z głównym złem państwa: panowaniem rozwydrzonych partyj i stronnictw nad Polską, zapominaniem o imponderabiliach, a pamiętaniem tylko o groszu i korzyści." - Józef Piłsudski

gg: 5055882
11-22-2011 21:16
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #7
RE: Rozmowy ogólne
Jak dla mnie to im więcej tematów ig tym lepiej Tongue

@Ogar: może chcesz opracować lotnictwo?

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
11-22-2011 21:31
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Ogar Offline
Zawsze Przeciw
*****

Ignacy Stokłosa
silna ręka [9]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność: Hetmanat

Posts: 2,172
Post: #8
RE: Rozmowy ogólne
Mogę, powinienem to wrzucić jutro wieczorem, najpóźniej do czwartku. Osobiście uważam, że z racji protektoratu Ruskich i braku floty powinniśmy je mieć bardziej podrasowane niż w rzeczywistości- co tym sądzi GM?
11-22-2011 21:33
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #9
RE: Rozmowy ogólne
GM napisał że ogólnie armia powinna być lepsza niż irl (co nie znaczy: liczniejsza) - ja opracowuję wariant minimum i wrzucę tutaj pod rozwagę.

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
11-22-2011 21:48
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Ogar Offline
Zawsze Przeciw
*****

Ignacy Stokłosa
silna ręka [9]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność: Hetmanat

Posts: 2,172
Post: #10
RE: Rozmowy ogólne
Liczniejsze nie wiem czy powinno, ale chyba powinniśmy mieć mniej konnicy z racji braku Kresów i jednak sprzętowo powinniśmy stać lepiej, wspomagani przez Rosjan. No i II RP nie przezywała nawały bolszewików w 1920, więc powinniśmy mieć mniej zmasakrowany kraj/
11-22-2011 21:53
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Post Reply 





User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)