Post Reply 
 
Thread Rating:
Podział kompetencji (off game)
Dalewin Offline
Anas platyrhynchos
*****

Igor Niszony
mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: Celebrystyczne
Przynależność:

Posts: 1,690
Post: #1
Podział kompetencji (off game)
W związku z ustaleniami między mną a Czerwonym, przewodnictwo KSW przypada Czerwonemu, ja zaś zajmuje się Militariami.
Oczywiście również Przemysł/Nauka i Mniejszości dla Demokratów.


Czerwony, działaj ; )

[GG] 4704497
E-Mail: dalewinante@gmail.com

Zapraszam do kontaktu
08-20-2011 20:38
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #2
RE: Podział kompetencji (off game)
Może poinformujcie o rekonstrukcji RKL w prasie Wink
08-20-2011 22:02
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Dalewin Offline
Anas platyrhynchos
*****

Igor Niszony
mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: Celebrystyczne
Przynależność:

Posts: 1,690
Post: #3
RE: Podział kompetencji (off game)
Niecz Czerwony się wykaże teraz inicjatywą dziennikarską bo mnie paluchy już bolą ; d a ja to wkleje do TL

[GG] 4704497
E-Mail: dalewinante@gmail.com

Zapraszam do kontaktu
(This post was last modified: 08-20-2011 22:13 by Dalewin.)
08-20-2011 22:12
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #4
RE: Podział kompetencji (off game)
Czerwonemu trochę przechodzi ochota na grę w tym bałaganie, ale jeszcze trochę pociągnie. Artykuł powstaje, a Dalewin, może Toporska mogłaby zostać wicekomisarzem edukacji i rozwoju społecznego? kowalsky by się spełnił w tej roli a ty chyba też nie masz teraz do tego głowy Tongue

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
08-20-2011 23:01
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Dalewin Offline
Anas platyrhynchos
*****

Igor Niszony
mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: Celebrystyczne
Przynależność:

Posts: 1,690
Post: #5
RE: Podział kompetencji (off game)
Czemu nie. Oby tylko nie odpierdalała : P

Czerwony. Co Ty masz tu do ogarniania hahahaha Big GrinBig Grin To ja mogę narzekać, ale tego nie robię, więc nie pierdziel i pomóż mi kraj tworzyć ;D

[GG] 4704497
E-Mail: dalewinante@gmail.com

Zapraszam do kontaktu
08-20-2011 23:46
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #6
RE: Podział kompetencji (off game)
A ja nie mówię o natłoku obowiązków, tylko sytuacja zmienia się w takim tempie że trudno planować dalej niż dzień-dwa irl Tongue

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
08-20-2011 23:54
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Dalewin Offline
Anas platyrhynchos
*****

Igor Niszony
mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: Celebrystyczne
Przynależność:

Posts: 1,690
Post: #7
RE: Podział kompetencji (off game)
Ty się zajmij gospodarką i zapleczem w takim razie, a ja ogarnę armię i układy ;-) może dekret o tych bitych przez onr?Zabrać ich do nas zorganizowac schronienie

[GG] 4704497
E-Mail: dalewinante@gmail.com

Zapraszam do kontaktu
08-21-2011 09:13
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #8
RE: Podział kompetencji (off game)
Tak dla jasności, Czernow to jest tylko wice KSW, Niezawin jest KSW i w Radzie Państwa.
Jutro może machnę dekret o przedsiębiorczości (czy RKL przyjmuje ten o milicjach? To w zasadzie jeszcze bardziej odchudzona wersja dekretu PKWN Tongue )

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
08-21-2011 23:24
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Dalewin Offline
Anas platyrhynchos
*****

Igor Niszony
mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: Celebrystyczne
Przynależność:

Posts: 1,690
Post: #9
RE: Podział kompetencji (off game)
Oczywista, już poprawiam ; )

Okay. Tylko pamiętaj, narazie nic drastycznego w przedsiębiorstwach. Coś a'la lata 80 gdy prywaciarze mieli prawo istnienia, ale bez zakładów (fabryk). Mała, i średnia przedsiębiorczość. Musimy operować w warunkach gospodarki społecznej:
http://prawo.uni.wroc.pl/~kwasnicki/todo...leczna.pdf

Z dużym naciskiem na uspołecznianie środków produkcji.

Oraz zasadzie uspołeczniania zakładów przemysłu narodowego ; ) Musimy tez tworzyć własne inwestycje (państwowe) zaspokajające państwowe potrzeby, tj budowa domów, narzędzia (rolnicze, robotnicze), książki etc. czyli to co państwo ma obowiązek robić w konstytucji.

EDIT: Ciekawy artykuł.
http://www.prywatyzacjadlaludzi.pl/o-wla...rywaciarza

[GG] 4704497
E-Mail: dalewinante@gmail.com

Zapraszam do kontaktu
(This post was last modified: 08-21-2011 23:32 by Dalewin.)
08-21-2011 23:27
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #10
RE: Podział kompetencji (off game)
E tam. Moja partia nie zamyka się na burżujów więc będzie walczyć o model społecznej gospodarki rynkowej, a jaka będzie reakcja SDLPP to się zobaczy. U was przecież też jest (jeszcze) nurt socjaldemokratyczny Tongue

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
08-22-2011 00:28
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Post Reply 





User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)