Post Reply 
 
Thread Rating:
Komisariat ds. Zagranicznych
Dalewin Offline
Anas platyrhynchos
*****

Igor Niszony
mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: Celebrystyczne
Przynależność:

Posts: 1,690
Post: #1
Information Komisariat ds. Zagranicznych
J/W

[GG] 4704497
E-Mail: dalewinante@gmail.com

Zapraszam do kontaktu
(This post was last modified: 08-16-2011 22:52 by Dalewin.)
08-16-2011 22:51
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Dalewin Offline
Anas platyrhynchos
*****

Igor Niszony
mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: Celebrystyczne
Przynależność:

Posts: 1,690
Post: #2
RE: Komisariat ds. Zagranicznych
Quote:Nota dyplomatyczna ZRL do przedstawicielstwa UH

W związku z trwającym konfliktem między organizacjami "Entente" oraz "Układ Haski (Opstelling van Den Haag)", KdZ pragnie jednoznacznie opowiedzieć się za stroną Układu Haskiego oraz państw sprzymierzonych, wyrażając pełne poparcie dla demokratycznych i republikańskich rządów oraz działań mających na celu stabilizację sytuacji w Europie i na świecie.

Trwająca w Rzeczypospolitej Trojga Narodów walka o niezależność i niepodległość Związku Rad Ludowych, rozszerza idee demokracji i republiki, a w szczególności demokracji ludowej, dlatego całymi siłami dążyć będziemy ,po odpowiedniej stabilizacji sytuacji w sprawach wewnętrznych, do wsparcia demokratycznych braci i sióstr.

Ludowy Komisarz ds. Zagranicznych
[-]Lew Trocki

NPC, to per akceptacji vel szmer Wink

[GG] 4704497
E-Mail: dalewinante@gmail.com

Zapraszam do kontaktu
(This post was last modified: 08-16-2011 23:12 by Dalewin.)
08-16-2011 23:12
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #3
RE: Komisariat ds. Zagranicznych
Quote:per akceptacji vel szmer
Tsso? Big Grin
Jako Trocki akceptuję. Póki co UH nieodzywasie.
08-17-2011 11:33
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #4
RE: Komisariat ds. Zagranicznych
Ze źródeł "oficjalnie nieistniejących" możecie się dowiedzieć, że póki co interesy ententy i ONR ograniczają się mniej więcej do linii Dniepru (i dalej na północ) oraz likwidacji dwuwładzy RJN-rząd Longchampsa.
Tzn. na razie zlikwidują stary rząd i wjadą do Szwecji, a Ruś i was zostawią sobie na deser za parę miesięcy-lat.
08-17-2011 13:32
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #5
RE: Komisariat ds. Zagranicznych
Przychodzi propozycja nawiązania stosunków dyplomatycznych (dotąd uznaje was tylko Mao w swojej głuszy) oraz zawieszenia broni ententa-ZRL. Ententa wyrzeknie się ingerencji w sprawy wew. ZRL. Granica do ustalenia, ew. może być linia spotkania się wojsk poszczególnych państw.
08-18-2011 22:01
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Dalewin Offline
Anas platyrhynchos
*****

Igor Niszony
mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: Celebrystyczne
Przynależność:

Posts: 1,690
Post: #6
RE: Komisariat ds. Zagranicznych
Jesteśmy w stanie hmm zaakceptować takowe hmm nadporozumienie, jednak musimy też poczekać na wynik rozmów z władzami RTN. Propozycja nadzwyczaj ciekawa. Jednak chcielibyśmy mniej więcej wiedzieć i znać granice w których armie miałyby się spotkać, a także jaki będzie status obywateli na tych terenach. Proszę przekazać tę mapę: to jest propozycja żądań terytorialnych ZRL w stosunku do RTN.

http://img171.imageshack.us/img171/7873/poprawna.jpg

Oczywiście nasze rozmowy są niejawne. Nie udostępniane będą rządowi RTN.

[GG] 4704497
E-Mail: dalewinante@gmail.com

Zapraszam do kontaktu
08-18-2011 22:06
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #7
RE: Komisariat ds. Zagranicznych
Entencie zależy głównie na terenach etnicznie polskich i bezproblemowym "dojściu" do Inflant i Skandynawii. Akceptacji tego typu porozumień przez RTN nie wróżą wielkich szans Tongue
08-18-2011 22:07
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #8
RE: Komisariat ds. Zagranicznych
Ja też nie wróżę, z tego co do tej pory pogadałem z reżymowymi Tongue
Szmer: czy Ententa jako wyraz dobrej woli mogłaby nieco ściągnąć smycz Rogowskiemu jeśli chodzi o represje SDLPP i KDR na ziemiach okupowanych?

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
08-18-2011 22:13
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Dalewin Offline
Anas platyrhynchos
*****

Igor Niszony
mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: Celebrystyczne
Przynależność:

Posts: 1,690
Post: #9
RE: Komisariat ds. Zagranicznych
Ah ależ oczywiście, Szanowni Państwo. Chodzi mi raczej o to, w jakiej formie chce działać rząd RTN i co oferuje. Rozumieją Państwo nasze delikatnie niezdecydowanie. Sytuacja jest wrażliwa.

Rozumiemy chęć dostępu do Szwecji jednak chcielibyśmy mieć również pewien dostęp do portów bałtyckich. Najlepiej w zatoce Fińskiej. Jak się Państwa strona na to zapatruje?

EDIT:
W sprawie obywateli Czerwony, ja bym z miłą chęcią widział otwarte granice DLA tych z RTN do ZRL ; )

[GG] 4704497
E-Mail: dalewinante@gmail.com

Zapraszam do kontaktu
(This post was last modified: 08-18-2011 22:19 by Dalewin.)
08-18-2011 22:14
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #10
RE: Komisariat ds. Zagranicznych
Co do tego można się dogadać, ale póki co to pewnie Rogowski szaleje na całego i pojęcie "czerwonych" nabiera nowego znaczenia.

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
08-18-2011 22:21
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Post Reply 





User(s) browsing this thread: