Thread Rating:
Uwagi nt. gry
_MCK_ Offline
Bojownik
****


mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność: bezpartyjny

Posts: 342
Post: #1
Uwagi nt. gry
Hmm rzeczywiście wygląd forum nie jest zbyt inspirujący. Wygląda bardziej na forum ekonomiczne. Poprzednia wersja Ante miała ciekawy, ciemnoszary wygląd.
Druga sprawa to być może się mylę ale na starym Ante nie bylo żadnej debaty o rozpoczęciu nowej wersji. Z dnia na dzień Szmer zamknął poprzednią edycję i utworzył nową.
Trzecia sprawa sprowadza się do ogromu możliwości jakie można w tej grze robić. Ogromne państwo, miliony ludności, kolonie a żeby sprawnie tym zarządzać potrzebnych jest ponad 20 graczy i 3-4 GM-ów. Jeden Szmer to za mało.
Proponuję zmienić wygląd forum, zadbać o porządną rekrutację graczy, dokoptować do Szmera ze dwóch GM-ów i porządnie się zastanowić czemu służyć ma ta gra.
07-21-2011 13:15
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
wulf Offline
Elementum meum Libertas
*****

Isa Achmatowicz
różnie pamiętany [3]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: słuszne
Przynależność: Sieradz

Posts: 1,483
Post: #2
RE: Rezygnacje
Co to ma do rezygnacji, bo ciutek nie kumam?

Isa Achmatowicz - الحمد لله ربّ العالمين
07-21-2011 13:23
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
Dalewin Offline
Anas platyrhynchos
*****

Igor Niszony
mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: Celebrystyczne
Przynależność:

Posts: 1,690
Post: #3
RE: Rezygnacje
Ja tam się świetnie bawie. Wygląd forum Jest ok chociaż fakt przydało by się więcej graczy ale jak scena się dzieli to trudno o wysoką frekwencję

[GG] 4704497
E-Mail: dalewinante@gmail.com

Zapraszam do kontaktu
07-21-2011 13:24
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
roland Offline
.
*****


nazwisko z ulotki KPP [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 319
Post: #4
RE: Rezygnacje
Przydałby się GM od spraw ekonomicznych :>
07-21-2011 13:33
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
El_Prez Offline
Member
***




Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: socjalizm
Przynależność:

Posts: 57
Post: #5
RE: Rezygnacje
Nie wiem nie widziałem ani nie brałem udziału w poprzednich Ante. Może i forum miało tam lepszy wygląd (z tego co widziałem w Archiwum) ale mi jakoś się chce wracać do Ante, podoba mi się taka koncepcja PBF'a... Odnośnie dodatkowego GM'a może by się przydał, ale zauważcie że tylko kilka osób jest aktywna, ja rozumiem jakby szmer miał problemy z ogarnięciem powiedzmy 30 osób, ale w obecnej sytuacji kto jest często aktywny? Czerwony, Dalewin, kilku wojskowych? Jakoś nie widzę potrzeby na kolejnego GM'a... No ale Szmer zrobi co zechce.
07-21-2011 13:42
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
roland Offline
.
*****


nazwisko z ulotki KPP [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 319
Post: #6
RE: Rezygnacje
Po czym oceniasz kto jest aktywny? Na jawnym jest 1/3 postów, które są na forum.
07-21-2011 13:56
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #7
RE: Rezygnacje
Nad 2. GM-em już myślałem i jeżeli gra ma się utrzymać, z czasem będzie to koniecznością.
Co do stylu - zobaczcie ten DarkFPC w panelu użytkownika. Musiałbym go co prawda przystosować (dać wyświetlanie pól w profilu, logo i szałtboksa).
07-21-2011 13:58
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
wulf Offline
Elementum meum Libertas
*****

Isa Achmatowicz
różnie pamiętany [3]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: słuszne
Przynależność: Sieradz

Posts: 1,483
Post: #8
RE: Uwagi nt. gry
Logo mogę zmienić jakby coś, pod wymiar wręcz zrobić i kolorystykę dostosować (teraz robiłem niebieskie, bo forum jest niebieskie). Jakieś grafiki "tła" (tak jak na czarnym stylu są te "bazgroły" imitujące starą tapetę) też mogę zrobić :-)

Isa Achmatowicz - الحمد لله ربّ العالمين
07-21-2011 14:02
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
roland Offline
.
*****


nazwisko z ulotki KPP [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 319
Post: #9
RE: Uwagi nt. gry
trzeba by chyba zrobić osobne logo dla jednej skórki i osobne dla drugiej.
07-21-2011 14:14
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
wulf Offline
Elementum meum Libertas
*****

Isa Achmatowicz
różnie pamiętany [3]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: słuszne
Przynależność: Sieradz

Posts: 1,483
Post: #10
RE: Uwagi nt. gry
Nie ma problemu Smile

Isa Achmatowicz - الحمد لله ربّ العالمين
07-21-2011 14:15
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user




User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)