Post Reply 
 
Thread Rating:
пошел в жопу (rus. do rozmów ze Szmerem)
PakaPikiPoko Offline
Pół człowiek - pół mapa
*****


gieroj syberyjskiej ofensywy [3]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 1,143
Post: #1
пошел в жопу (rus. do rozmów ze Szmerem)
Dziędobry panie Szmerze. Tu się będziemy rozliczać i w ogóle milusio będzie <3 kawę, ciastko?

Szewc zabija szewca.
04-23-2012 20:53
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #2
RE: пошел в жопу (rus. do rozmów ze Szmerem)
Stan magazynów:
Żywność: 1 600 000 kg
Sprzęt: 8000 jedn.
Paliwo: 10 000 l
04-24-2012 12:09
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
PakaPikiPoko Offline
Pół człowiek - pół mapa
*****


gieroj syberyjskiej ofensywy [3]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 1,143
Post: #3
RE: пошел в жопу (rus. do rozmów ze Szmerem)
Dobrze proszem pana, ile mamy wojska? Proszę pamiętać, że elyty się z nami teleportowały do Bieszczad więc jakiś bonus do dowodzenia powinien być :F

Szewc zabija szewca.
04-25-2012 15:28
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #4
RE: пошел в жопу (rus. do rozmów ze Szmerem)
Brygada obrony terytorialnej (2000 os.), batalion zmotoryzowany (450 os.) oraz dwie kompanie żandarmerii po 100 os. Do tego ze trzy rozpoznawcze antonowy jako bonus. Jeżeli będziesz chciał użyć motorów albo samolotów, licz się z kosztami w paliwie Tongue
04-25-2012 15:38
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
PakaPikiPoko Offline
Pół człowiek - pół mapa
*****


gieroj syberyjskiej ofensywy [3]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 1,143
Post: #5
RE: пошел в жопу (rus. do rozmów ze Szmerem)
Samoloty <3 BO NIEKTÓRZY TO POCIĄGIEM ZAPIERDALAJĄ <przybija piątkę Szmerowi, że nie musiał tłuc się PKP>, mało troszku ale dziękuję :* Ej, a jak sobie zrobię ładną rozpiskę wojsk to mogę sobie dodać, z 1 - 2 malutkie jednostki artylerii? Wiesz jakaś ładna lekka : )

Szewc zabija szewca.
04-25-2012 15:42
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #6
RE: пошел в жопу (rus. do rozmów ze Szmerem)
A skąd i po co w Bieszczadach artyleria? Tongue
04-25-2012 15:54
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
PakaPikiPoko Offline
Pół człowiek - pół mapa
*****


gieroj syberyjskiej ofensywy [3]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 1,143
Post: #7
RE: пошел в жопу (rus. do rozmów ze Szmerem)
Nie udałoby się z Przemyśla przemycić wcześniej nawet z paru maszyn xD?

Szewc zabija szewca.
04-25-2012 15:57
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
PakaPikiPoko Offline
Pół człowiek - pół mapa
*****


gieroj syberyjskiej ofensywy [3]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 1,143
Post: #8
RE: пошел в жопу (rus. do rozmów ze Szmerem)
Ok niewazne, a mógłbyś mi nieco pomóc przy tym liczeniu całym? Ustaliłem sobie liczbę szabrowników i tych innych tak jak mówiłeś (z tym, że mam po równo pozostałych i szabrowników + żołnierzy, może tak być czy mam te 50 chłopa przerzucić? Tongue) Mógłbyś mi poradzić ile na wyżywienie mam dać? I czy jakieś inwestycje mogę robić żeby żarcie dać tej hołocie.

Szewc zabija szewca.
04-25-2012 17:03
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #9
RE: пошел в жопу (rus. do rozmów ze Szmerem)
Daj wolne jednemu szabrownikowi i będzie OK Tongue
Co do wyżywienia, masz trochę zagwozdkę, bo z jednej strony żywnościowo stoisz tak sobie, a z drugiej - to jednak mocno wpływa na morale. Pewnie dałbym 20, 25 w chwilach trudnych, i zobaczyłbym, co będzie.
Co do działalności - posłałbym część pozostałych, żeby paśli krowy, świnie czy coś. Można by też kupować żarcie od Ukraińców, ale pewnie wolisz zbierać sprzęt i paliwo na awans.
Aha, i co to za trzy brygady w ruchach wojsk? Tongue
(This post was last modified: 04-25-2012 18:22 by Szmer.)
04-25-2012 18:21
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
PakaPikiPoko Offline
Pół człowiek - pół mapa
*****


gieroj syberyjskiej ofensywy [3]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 1,143
Post: #10
RE: пошел в жопу (rus. do rozmów ze Szmerem)
Rozdzieliłem sobie tą 1 na 3 mniejsze, żeby nie żarły tak dużo w jednym miejscu. Tych szabrowników poprawię Tongue No i posłucham twoich rad tak na ogarnięcie się, dzięki.

Szewc zabija szewca.
04-25-2012 18:53
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Post Reply 





User(s) browsing this thread: