Post Reply 
 
Thread Rating:
Kruk na uwięzi
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #1
Kruk na uwięzi
OG: dostęp ma Zgredź, Xav i Czerwony. Coś ludzie z ptasimi nazwiskami mają pecha w tej grze :>
01-24-2012 16:12
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Zgredźmin Offline
Posting Freak
*****

Mikołaj Czapski
powoli zapominany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 1,801
Post: #2
Kruk w celi czy gdzie go tam osadzono.
Domagam się obecności mojego adwokata podczas przesłuchania, okazania prokuratorskiego nakazu aresztowania, możliwości poinformowania rodziny o miejscu mojego pobytu oraz zapoznania mojego adwokata z materiałem dowodowym jeśli są mi stawiane jakieś zarzuty. Dziękuję.

gen. Mikołaj Czapski - Partia Gospodarczo-Imperialna
"I staję do walki, tak jak poprzednio, z głównym złem państwa: panowaniem rozwydrzonych partyj i stronnictw nad Polską, zapominaniem o imponderabiliach, a pamiętaniem tylko o groszu i korzyści." - Józef Piłsudski

gg: 5055882
01-24-2012 16:15
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #3
RE: Kruk na uwięzi
Funkcjonariusz Oberek

Proszę podać adres, a zawiadomimy pańskiego prawnika. Będzie on mógł wytłumaczyć panu pewne sprawy proceduralne, bo widzę, że ma pan o nich trochę mylne pojęcie. Nie został pan aresztowany na podstawie nakazu, ponieważ w pańskiej sprawie nie toczyło się wcześniej śledztwo.

Prokuratura stawia panu zarzuty podżegania do przestępstwa, wydawania prasy bez koncesji, współpracy ze zbrojnym związkiem przestępczym oraz współudziału w próbie przewrotu. Tutaj <podaje kilkustronicowy dokument urzędowy> jest skrócony odpis. Z materiałem dowodowym pański adwokat będzie mógł zapoznać się w prokuraturze o czym, jeśli istotnie jest prawnikiem, niechybnie on sam wie.

Proszę poświadczyć, że został pan zaznajomiony ze stawianymi panu zarzutami <podaje kolejny formularz i pióro> O tu, na dole.

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
01-24-2012 16:44
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Zgredźmin Offline
Posting Freak
*****

Mikołaj Czapski
powoli zapominany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 1,801
Post: #4
RE: Kruk na uwięzi
Proszę mnie więc oświecić zgodnie z jakim artykułem zostałem zatrzymany i w związku z jaką procedurą.

Zgodnie z art.80 postępowania Karnego proszę o przedstawienie pełnego stanu dowodów jakie zostały przeciwko mnie zebrane gdyż skrócony odpis nie jest jego odpowiednikiem.

Mój prawnik to dr. Michał Miętka, Aleje Jerozolimskie 29, Warszawa. Do póki nie pojawi się mój prawnik niczego nie podpiszę.

Uśmiecha się do funkcjonariusza

gen. Mikołaj Czapski - Partia Gospodarczo-Imperialna
"I staję do walki, tak jak poprzednio, z głównym złem państwa: panowaniem rozwydrzonych partyj i stronnictw nad Polską, zapominaniem o imponderabiliach, a pamiętaniem tylko o groszu i korzyści." - Józef Piłsudski

gg: 5055882
01-24-2012 16:53
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #5
RE: Kruk na uwięzi
Oberek

Poczekamy na prawnika, w takim razie.

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
01-24-2012 16:59
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Zgredźmin Offline
Posting Freak
*****

Mikołaj Czapski
powoli zapominany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 1,801
Post: #6
RE: Kruk na uwięzi
Pojawia się Miętka pukając w drzwi

gen. Mikołaj Czapski - Partia Gospodarczo-Imperialna
"I staję do walki, tak jak poprzednio, z głównym złem państwa: panowaniem rozwydrzonych partyj i stronnictw nad Polską, zapominaniem o imponderabiliach, a pamiętaniem tylko o groszu i korzyści." - Józef Piłsudski

gg: 5055882
01-24-2012 17:02
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #7
RE: Kruk na uwięzi
<strażnik wpuszcza Miętkę do pokoju przesłuchań>

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
01-24-2012 17:04
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Zgredźmin Offline
Posting Freak
*****

Mikołaj Czapski
powoli zapominany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 1,801
Post: #8
RE: Kruk na uwięzi
Miętka

Dzień dobry, dr. Michał Miętka. Siada obok Krukowskiego. Przegląda ów plik dokumentów i odkłada je na bok. Chciałbym zostać poinformowany za naruszenie jakich konkretnych artykułów mój klient jest oskarżony gdyż samo mówienie o ew. przewinieniach nie jest równoznaczne z poznaniem zamiaru oskarżyciela o złamanie jakich artykułów będzie oskarżał mojego klienta. Chciałbym też zapoznać się z pełnym materiałem dowodowych (og: ja serio chcę mieć tutaj wszystko, opracuj dowody ig i je tu przeklej) w ciągu 48 godzin (og: zgodnie z twoim przelicznikiem że 4h to 24 h w grze więc za 8 godzin), tak samo jak chciałbym zapoznać się z odpisem postanowienia sądu o aresztowaniu mojego klienta lub będę zmuszony zażądać jego wypuszczenia.

gen. Mikołaj Czapski - Partia Gospodarczo-Imperialna
"I staję do walki, tak jak poprzednio, z głównym złem państwa: panowaniem rozwydrzonych partyj i stronnictw nad Polską, zapominaniem o imponderabiliach, a pamiętaniem tylko o groszu i korzyści." - Józef Piłsudski

gg: 5055882
(This post was last modified: 01-24-2012 17:11 by Zgredźmin.)
01-24-2012 17:09
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #9
RE: Kruk na uwięzi
Oberek

Artykuły znajdują się w odpisie, który panom przekazałem. Postanowienie sądu zostało wydane i <przez chwilę rozmawia ze strażnikiem> za chwilę zostanie panom przekazane. Materiał dowodowy dostępny jest zaś w prokuraturze i nie widzę przeszkód w zapoznaniu się z nim gdy pan Krukowski udzieli panu oficjalnego pełnomocnictwa do reprezentowania go przed sądem.

og: a mi serio nie chce się schodzić na tak niski poziom abstrakcji.

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
01-24-2012 17:17
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Zgredźmin Offline
Posting Freak
*****

Mikołaj Czapski
powoli zapominany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 1,801
Post: #10
RE: Kruk na uwięzi
Miętka

Poczekamy więc na postanowienie sądu.

Krukowski

Przed chwilą mówił pan że jest to jakiś skrócony odpis a nie pełny zbiór dowodów.

Miętka:

To jak to jest z tym odpisem? Bo z tego co ja widzę to dużo w nim pustych kartek.

og: a mi to wisi, chcę znać odpowiednie artykułu zawsze na ante to było i nie uważam żeby należało to zarzucać. Chcę też faktycznie poznać te dowody a to że jest napisane że to jakiś odpis i tam jest wszystko to jakaś kpina. Tak samo w postanowieniu sądu niech będą podane przyczyny dla których został aresztowany.

gen. Mikołaj Czapski - Partia Gospodarczo-Imperialna
"I staję do walki, tak jak poprzednio, z głównym złem państwa: panowaniem rozwydrzonych partyj i stronnictw nad Polską, zapominaniem o imponderabiliach, a pamiętaniem tylko o groszu i korzyści." - Józef Piłsudski

gg: 5055882
(This post was last modified: 01-24-2012 17:29 by Zgredźmin.)
01-24-2012 17:27
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Post Reply 





User(s) browsing this thread: