Post Reply 
 
Thread Rating:
Zgłaszanie wizyt
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #1
Zgłaszanie wizyt
jw.
11-24-2011 15:21
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
_MCK_ Offline
Bojownik
****


mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność: bezpartyjny

Posts: 342
Post: #2
RE: Zgłaszanie wizyt
Wyjazd do Piotrogrodu.

Reprezentujący stronę polską: Władysław Orlikowski

Cel: Omówienie współpracy polsko-rosyjskiej na tle gospodarczym, ekonomicznym, wojskowym i politycznym na najbliższe lata.
11-27-2011 21:31
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
_MCK_ Offline
Bojownik
****


mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność: bezpartyjny

Posts: 342
Post: #3
RE: Zgłaszanie wizyt
Wizyta w Bratysławie.

Cel: omówienie obecnej sytuacji w Księstwie Słowacji i Rzeczpospolitej, omówienie relacji polsko-słowackich, propozycja szerszej współpracy w aspektach gospodarczych i wojskowych.

Raczej ma to być grzecznościowa wizyta. Znacznie mniej zobowiązująca niż ta w Piotrogrodzie.
11-29-2011 20:38
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Ksawer Offline
Posting Freak
*****

Leopold Sakskoburggotski
cynik [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: hetmańskie
Przynależność: Hetmanat

Posts: 948
Post: #4
RE: Zgłaszanie wizyt
Co z MSZ?
11-29-2011 20:41
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
_MCK_ Offline
Bojownik
****


mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność: bezpartyjny

Posts: 342
Post: #5
RE: Zgłaszanie wizyt
Nie zauważyłem aby minister był aktywny. Ale jak coś to mogę pojechać razem z nim. Wszakże Rada Najwyższa ukierunkowuje politykę RP względem innych państw.
11-29-2011 20:51
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Ksawer Offline
Posting Freak
*****

Leopold Sakskoburggotski
cynik [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: hetmańskie
Przynależność: Hetmanat

Posts: 948
Post: #6
RE: Zgłaszanie wizyt
Ukierunkowanie polityki nie jest tożsame z jej wykonywaniem i realizacją, która zastrzeżona jest urzędnikom publicznym.
11-29-2011 22:38
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #7
RE: Zgłaszanie wizyt
Meh, nie kłóćcie się w temacie GM-owskim bo partia władzy ucierpi Tongue

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
11-29-2011 22:41
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #8
RE: Zgłaszanie wizyt
Temat założę za jakiś czas.
11-30-2011 13:57
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Nerkare Offline
Święty Cesarz
*****

Stanisław Gromowski
mało znany [2]

Protegowany: Symeon Magnus
Protegowany (2):
Poglądy: Fanatyczne
Przynależność: Wspólnota Pokoju i Miłości

Posts: 1,469
Post: #9
RE: Zgłaszanie wizyt
Chciałbym spotkać się z Komarenko w Piotrogrodzie.

Cel: omówienie kwestii współpracy i realizacji wspaniałej idei panslawizmu oraz obrony Europy przed zalewem żydo - liberałów lewackich.
12-01-2011 17:17
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #10
RE: Zgłaszanie wizyt
Znowu nad Newę? Zaczekajcie chociaż, aż opadnie pył po poprzednim spotkaniu Tongue
12-01-2011 17:57
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Post Reply 





User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)