Post Reply 
 
Thread Rating:
Sprawy rządowe
Tennenbaum Offline
Member
***

Bogdan Wilczopolski
mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: Socjaldemokracja
Przynależność: ZRL/Syberia

Posts: 226
Post: #1
Sprawy rządowe
Wszystko co tyczy się ogólnej pracy rządu.
11-24-2011 12:02
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Ksawer Offline
Posting Freak
*****

Leopold Sakskoburggotski
cynik [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: hetmańskie
Przynależność: Hetmanat

Posts: 948
Post: #2
RE: Sprawy rządowe
Zalecę policji by nie podejmowała odważnych kroków w obronie mienia żydowskiego.
11-25-2011 16:43
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Tennenbaum Offline
Member
***

Bogdan Wilczopolski
mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: Socjaldemokracja
Przynależność: ZRL/Syberia

Posts: 226
Post: #3
RE: Sprawy rządowe
Jak inni odnoszą się do kwestii żydowskiej w Polsce?
11-27-2011 08:25
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Tennenbaum Offline
Member
***

Bogdan Wilczopolski
mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: Socjaldemokracja
Przynależność: ZRL/Syberia

Posts: 226
Post: #4
RE: Sprawy rządowe
Później przedstawię jeszcze ogólny zarys prac rządu.
11-27-2011 08:34
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Julius Offline
Śląski Bismarck
*****

Mikołaj Kinicki
mało znany [2]

Protegowany: Vaclav Tichy
Protegowany (2):
Poglądy: federacja kanclerska
Przynależność: Królestwo Śląskie

Posts: 139
Post: #5
RE: Sprawy rządowe
Ja się prywatnie odnoszę tak, że nachrzanianie na nich to fantastyczna droga do dodania sobie kolejnych wrogów, tym razem wewnętrznych. Nie idźmy tą drogą.

A poza tym witam kolegów z rządu Big Grin.
(This post was last modified: 11-27-2011 12:38 by Julius.)
11-27-2011 12:36
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Tennenbaum Offline
Member
***

Bogdan Wilczopolski
mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: Socjaldemokracja
Przynależność: ZRL/Syberia

Posts: 226
Post: #6
RE: Sprawy rządowe
Ja osobiście uważam, że Żydom należy trochę odpuścić i postawić na ich całkowitą asymilację z kulturą polską. Dlatego dobrze byłoby, gdyby Ksawer wydał Policji polecenie o ochronie mienia należącego do Żydów. Nie chcę, żeby demokratom przybyło poparcia wśród ludu.
11-28-2011 08:37
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #7
RE: Sprawy rządowe
Lud tzw. "bicie Żyda" w zasadzie popiera, więc.
11-28-2011 13:55
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Ksawer Offline
Posting Freak
*****

Leopold Sakskoburggotski
cynik [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: hetmańskie
Przynależność: Hetmanat

Posts: 948
Post: #8
RE: Sprawy rządowe
Wydałem stosowne decyzje.
11-28-2011 15:20
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #9
RE: Sprawy rządowe
Z Żydami także irl był taki problem, że oni się w zasadzie asymilować nie chcieli.

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
11-28-2011 15:28
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Julius Offline
Śląski Bismarck
*****

Mikołaj Kinicki
mało znany [2]

Protegowany: Vaclav Tichy
Protegowany (2):
Poglądy: federacja kanclerska
Przynależność: Królestwo Śląskie

Posts: 139
Post: #10
RE: Sprawy rządowe
Asymilować się nie muszą. Mają swoje synagogi, niech łażą, byle by płacili podatki.
A może by tak... jakaś prowokacja, która mogłaby wmówić opinii publicznej, że Żydzi dążą do jakiegoś antypolskiego przewrotu? Tandetne i tendencyjne jak diabli, ale... Usprawiedliwilibyśmy się przed opozycją, oficjalnie byśmy po prostu wymierzali sprawiedliwość.
11-28-2011 18:27
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Post Reply 





User(s) browsing this thread: