Post Reply 
 
Thread Rating:
Listy do redakcji
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #1
Listy do redakcji
Pewnie nikomu się nie będzie chciało pisać - a może jednak? Big Grin
11-20-2011 19:06
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
poulenc Offline
Kryzys Wieków Średnich
*****


dobroczynna [5]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 3,288
Post: #2
RE: Listy do redakcji
Quote:Do Redakcji Rycerza Niepokalanej:

Komuniście w pysk dałbym, każdemu którego bym spotkał. Dla mnie i dla PSL dobro ludu jest najważniejsze. Bo gdy człowiek szczęśliwy, to i jego Pan w Królestwie Niebieskim się raduje. Bo Bóg Ojciec przecież dzieci swoje miłuje, a nie każe im żyć w bólu i cierpieniu. To grzesznicy mają cierpieć, nie dobrzy ludzie. Chcemy by każdy z nas miał co zjeść i w co się ubrać, dzieci wychować i rodzinę utrzymać mógł bez problemu. Praca jest ciężka, a zarobki małe. I mogę dać sobie rękę uciąć, że każdy ubogi człowiek, chciałby żyć lepiej. Mniej skromnie, nie znaczy mniej pobożnie. Ważne, by żyć godnie. A Rząd to obywatelom winien być posłuszny, bo to z ich woli, z woli ludu, władzę sprawuje. A gdy władza jest sprawowana marnie, skupia się tylko na zyskach rządzących, to lud ma prawo się jej sprzeciwić! Obietnice będzie się dało spełnić jak uczciwie żyć będzie rząd, i przestanie pouczać innych, pod pretekstem wiary. Ludzie, nie ufajcie tyranom i ich gadaniu, zaufajcie własnemu sercu! Praca powinna przynosić efekty, a nie iść na marne. Bo po to się pracuje. Nie powinno się mieszać Najwyższego do tych spraw, praca jest dla ludzi, ale i jej efekty tez powinny być po części dla nich. Tak więc dość podłych kłamstw i oczerniania. A po nazwisku to po pysku, godność swoją mam i nie pozwolę oczerniać siebie ani ludu Polskiego! Nie po to pracowałem uczciwie i ciężko całe swoje życie by mnie obrażano i oczerniano.

Po wybuchu powstania 17 czerwca, sekretarz Związku Pisarzy
kazał rozdać w Alei Stalina ulotki, w których można
było przeczytać, że naród stracił zaufanie rządu
i mógłby je odzyskać tylko przez zdwojoną pracę.
Czy niebyłoby wszak prościej,
gdyby rząd rozwiązał naród i
wybrał drugi?
12-01-2011 20:10
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #3
RE: Listy do redakcji
Do redakcji "Warszawskiego Dziennika Narodowego":

Quote:Z niesmakiem przeczytałem artykuł w ostatnim wydaniu "Warszawskiego Dziennika Narodowego". Przyznać muszę, iż zarówno w czasie pracy naukowej jak i kariery dziennikarskiej spotkałem się z wieloma przykładami nędznej publicystyki, jednak równie zełganego artykułu jak doniesienie o moim między innymi powołaniu w ww. numerze - ze świecą by mi było szukać. Artykuł, nie podpisany nawet inicjałami, obraża ministrów Zaruckiego i Ledóchowskiego oraz mnie osobiście insynuacjami, jakoby moja nominacja na Ministra Spraw Zagranicznych RP była wymuszona groźbą użycia siły. Te podłe oszczerstwa, nie wzmiankowane nawet przez zainteresowane osoby, mogły być wymyślone tylko przez kogoś o nadzwyczaj chorej wyobraźni.

Cywilizowane państwo nie może pozwalać na bezkarne szkalowanie obywateli. W najbliższym czasie zostaną przedstawione odpowiednie przepisy, które dadzą prawo do ubiegania się o dobre imię i określą kary za publikowanie bredni.

Wyrazów szacunku nie łączę -
Bogusław Konar

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
01-06-2012 18:51
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Post Reply 





User(s) browsing this thread: