Thread Rating:
Reformy mechaniki
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #1
Reformy mechaniki
Przyjrzyjcie się trochę dokładniej tematowi o OS. Odtąd został wprowadzony podział na NPC-ów historycznych i niehistorycznych (za tych drugich jest teraz o 50% mniejsza kara na fusie). Trochę też zmodyfikowałem zasady przydzielania NPC-ów. No i oficjalnie i protów, i enpeców trzeba sobie wpisywać do karty postaci.

Jest jeszcze jedna sprawa: puste Krzesła, nieobsadzone i opuszczone. Przecież ludzie, którzy je zajmują, w grze istnieją i mogą być potrzebni, chociaż nikt ich nie kontroluje. Zastanawiam się, czy nie wymyślić im na takie potrzeby przynajmniej nazwisk, ale wtedy gracze obejmujący Krzesło mieliby trochę zawężone pole manewru.
Można by się też pobawić mechanizmem cenzury na forum - tj. zamiast nazwiska "nieobsadzonego" gościa wpisywalibyśmy jakiś kod, np. NDWyg (endecki wyga). Później ten kod ustawiłoby się w panelu admina jako brzydkie słowo, zamieniane przy wyświetlaniu np. na "Adam Kowalski". Na skrypcie Przemo to było chyba możliwe, nie wiem jak tutaj.
Ale czy to nie byłoby zbyt niewygodne/skomplikowane? Tongue Akurat trochę się uczę PHP, więc mógłbym się pobawić w pisanie moda do MyBB do tego celu... o ile nie przeceniam swoich możliwości programistycznych :>
(This post was last modified: 11-20-2011 19:14 by Szmer.)
11-20-2011 13:27
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #2
RE: Reformy mechaniki
O - co do tego drugiego, to chyba znajdę wyjście, bo MyBB udostępnia taką fajną funkcję... Cool Prace trwają. W każdym razie - na razie zakładam, że przy przejmowaniu Krzesła po innym graczu będzie się zachowywało jakieś 2/3 jego fusa.
11-20-2011 14:31
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user




User(s) browsing this thread: