Post Reply 
 
Thread Rating:
Antemurale NNN - co dalej?
Jegomość Offline
Senior Member
****

Sokrates Kiersiłow
mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: patriotyczne
Przynależność: Hetmanat

Posts: 328
Post: #1
Antemurale NNN - co dalej?
W chwili obecnej czas w grze zostaje oficjalnie zamrożony - tzn. nikt się oficjalnie nie wymeldował, ale i nikt niczego nie pisze na forum, generalnie, ludziska ni z gruchy ni z pietruchy rzucili się grać w Alternatywę i tego typu wynalazki, więc oddaję siebie i edycję do dyspozycji graczy.
10-22-2011 20:52
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Ksawer Offline
Posting Freak
*****

Leopold Sakskoburggotski
cynik [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: hetmańskie
Przynależność: Hetmanat

Posts: 948
Post: #2
RE: Antemurale NNN - co dalej?
Poza Ante, nie ma Zbawienia.
10-23-2011 13:22
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Ogar Offline
Zawsze Przeciw
*****

Ignacy Stokłosa
silna ręka [9]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność: Hetmanat

Posts: 2,172
Post: #3
RE: Antemurale NNN - co dalej?
Wiesz ja tam jestem chętny do gry, tylko jak nie mam odpowiedzi to ciężko coś robić Smile Jeżeli byłoby jednak kilku chętnych graczy to można by grę okroić i sprowadzić do rozgrywki wewnątrz PZPR, gdzie WiN+emigracja stanowią zagrożenie generowane przez Jegomościa.
10-23-2011 14:14
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #4
RE: Antemurale NNN - co dalej?
Alternatywa ssie, ja się tam nie wybieram.

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
10-24-2011 00:29
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Waszmi Offline
Wielki powrót
****

dr Barbara Różańska
mało znana [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: socjalizm demokratyczny
Przynależność: Polska Rzeczpospolita Ludowa

Posts: 446
Post: #5
RE: Antemurale NNN - co dalej?
A może wrócimy do starego typu forum? To co wgrał Szmer jest nie do gry. Fatalna oczojebna oprawa graficzna odstrasza. Ja bym pograł w Ante ale na starych dobrych zasadach Wink
10-24-2011 09:57
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #6
RE: Antemurale NNN - co dalej?
Serio, jak kogoś od gry odstrasza styl forum to chyba się z osłem na łby pozamieniał Tongue

Jestem pewien że tak popularny styl jak subsilver istnieje też dla MyBB i nie ma potrzeby zmieniania całego skryptu forum, a przynajmniej nie z tego powodu. Inna rzecz że nie sądzę też, aby to był główny problem. Problemem jest to że ludziom albo się nie chce, albo nie mają czasu. Ot, i tyle.

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
10-24-2011 17:08
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Waszmi Offline
Wielki powrót
****

dr Barbara Różańska
mało znana [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: socjalizm demokratyczny
Przynależność: Polska Rzeczpospolita Ludowa

Posts: 446
Post: #7
RE: Antemurale NNN - co dalej?
Też ale jak dla mnie to ten styl jest cholernie nieczytelny i wręcz nieprzyjemny
10-26-2011 10:02
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Andre Offline
ncms
**




Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 3
Post: #8
RE: Antemurale NNN - co dalej?
http://forum.mybboard.pl/watek-mybb-subsilver_9326
10-26-2011 13:36
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Koza Offline
Wizjoner
****

Jerzy Grażyński
mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: wyważone
Przynależność:

Posts: 484
Post: #9
RE: Antemurale NNN - co dalej?
Popieram, ten styl jest popierdolony, oczojebny, nieczytelny i niespolszczony do końca - jeśli to jakiś argument.
10-26-2011 20:31
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #10
RE: Antemurale NNN - co dalej?
Jeśli to jakiś argument, to ja nie mam z nim problemu Wink

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
10-26-2011 22:16
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Post Reply 





User(s) browsing this thread: