Post Reply 
 
Thread Rating:
Sztab Kryzysowy PZPR
bodek Offline
kill for love
*****

Hsueh-ji Jasieński-Ye
chińska kariera [5]

Protegowany: Maria Eliza Poniatowska
Protegowany (2):
Poglądy: suprematyzm radziecki
Przynależność:

Posts: 1,298
Post: #1
Sztab Kryzysowy PZPR
Drodzy towarzysze, trzeba coś zrobić. Władza jeszcze nie wymyka nam się z rąk, ale wróg klasowy czyha zawsze i wszędzie. Protesty w Poznaniu, protesty w Krakowie - toż to degrengolada i skandal! Moje media będą dzień i noc nadawały propagandę, ale na nic się to nie zda, jeżeli ludzie będą nadal stali na krakowskich ulicach.

Narodziły się już jakieś propozycje? Spałować ludzi ordynarnie czy co robić? Muszę wiedzieć, jaką przyjąć retorykę.
(This post was last modified: 10-15-2011 15:58 by bodek.)
10-15-2011 15:57
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
polityk Offline
Junior Member
**

Karol Jabłoński


Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: komunizm z ludzką twarzą
Przynależność: PZPR

Posts: 14
Post: #2
RE: Sztab Kryzysowy PZPR
Towarzyszu uważam że "ordynarne" pałowanie ludu pracującego nie powinno być pierwszym pomysłem jaki członkom partii proletariackiej przychodzi na myśl. Należałoby się dowiedzieć z jakiego powodu ci ludzie protestują i czego chcą, jeśli nie stoi to w sprzeczności z ideami marksizmu-leninizmu to winniśmy prośby ludności w miarę możliwości spełnić.

Tym bardziej że jak widać przykład Poznania niezbyt wpłynął na wyobraźnię Obywateli.

GG: 38549627
(This post was last modified: 10-15-2011 16:49 by polityk.)
10-15-2011 16:45
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #3
RE: Sztab Kryzysowy PZPR
Również jestem przeciwny represjom wobec robotników. Natomiast manifestacje w Krakowie nie mają charakteru wystąpień robotniczych lecz religijnych! W świeckim państwie Kościół podburza lud do wyjścia na ulice i jest to nieakceptowalne.

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
10-15-2011 17:05
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
polityk Offline
Junior Member
**

Karol Jabłoński


Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: komunizm z ludzką twarzą
Przynależność: PZPR

Posts: 14
Post: #4
RE: Sztab Kryzysowy PZPR
Winno się więc karać prowodyrów a nie tych którzy zostali zwiedzeni wrogą propagandą.

GG: 38549627
10-15-2011 17:14
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #5
RE: Sztab Kryzysowy PZPR
Samo karanie tu na niewiele się zda, towarzyszu. Ludzie wychodzą na ulice właśnie widząc np. wyroki śmierci na czarnych.

Trzeba rozbić sam Kościół, uderzyć w jego strukturę. Plan, jak to zrobić, już przedstawiłem.

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
10-15-2011 17:21
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
kopia Szmera Offline
ex-Duch Dziejów
***

Wiesław Matecznik


Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: stalinizm
Przynależność: PZPR

Posts: 108
Post: #6
RE: Sztab Kryzysowy PZPR
Zaczekać, aż motłoch się rozejdzie, zintensyfikować działania MBP na prowodyrach i dać kolejnego kopa klerowi. Skoro wojna trwa, to trzeba ją prowadzić konsekwentnie. Można by zagrozić biskupom, że jak nie uspokoją towarzycha, to wywalimy religię ze szkół i nara. A póki co zamknąć jeszcze paru szefów diecezji.
Jestem zdania, że trzeba też szybko wcielić w życie działania odwracające uwagę, takie jak stalinowskie programy modernizacyjne, może obniżenie cen itd. ... Ale póki co czekamy na opinie rządu w tych sprawach.

Szmer - Ojciec Założyciel, Sędzia i Producent Antemurale, obecnie zstąpiwszy na ziemię pogrywa sobie w Ante 3N.

Wiesław Matecznik (PZPR) - towarzysz sekretarz stalinista niezatapialny.

[Image: Scofd.png]
10-15-2011 19:23
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Ksawer Offline
Posting Freak
*****

Leopold Sakskoburggotski
cynik [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: hetmańskie
Przynależność: Hetmanat

Posts: 948
Post: #7
RE: Sztab Kryzysowy PZPR
Punktem wyjścia powinna być obiegowa opinia - można było tego uniknąć. Można było i można na przyszłość, jeśli władza chce utrzymać autorytet w oczach obywateli. Wobec wydarzeń krakowskich, nasi najwierniejsi proletariusze widzą, że warstwy są infiltrowane przez amerykański wywiad - nasi najzagorzalsi wrogowie, że jesteśmy zdesperowani. Oczywiście, pewne postulaty robotników poznańskich wykraczają poza ramy rozwojowe naszej wizji spójności gospodarczej, ale konsekwencje wobec redakcji TP są daleko idącym nadużyciem. Czy osobom odpowiedzialnym za tę prowokację brakowało ludzi do wymiany redakcji, a może po prostu redaktor naczelny spoufała się z podziemiem reakcyjnym?! Kto na to pozwolił - to powinno być pierwsze zadanie sztabu. Drugie to modyfikacja planu sześcioletniego, rozmowy z Kościołem, powołanie Komisji Ekonomicznej i przywrócenie podstawowych form funkcjowania państwa.
10-16-2011 13:18
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Post Reply 





User(s) browsing this thread: