Post Reply 
 
Thread Rating:
LWP - informacje
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #1
LWP - informacje
Quote:
[Image: orzelek.png]

Siły Zbrojne Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej, zwane często Ludowym Wojskiem Polskim, stoją na straży władzy ludowej i rządów robotniczo-chłopskich w Polsce. Utworzone w 1944 roku na bazie Polskich Sił Zbrojnych w ZSRR i Armii Ludowej, zdążyły wnieść znaczący wkład w zwycięstwo nad faszyzmem u boku bratniej Armii Czerwonej. Od zakończenia wojny uczestniczą w zadaniach pokojowych, takich jak likwidowanie pól minowych czy prace inżynieryjne. W razie potrzeby wykorzystywane są jako pomoc dla sił porządkowych, podlegając Ministerstwu Obrony Narodowej. W obronie kraju ściśle polegają na wiecznym sojuszu ze Związkiem Radzieckim. Oficjalnym świętem Ludowego Wojska Polskiego jest 12 października - dzień Bitwy pod Lenino, największej chwały polskiego oręża we współczesnej historii.

Minister Obrony Narodowej
Marszałek Polski


[Image: rokossowski.png]

Konstanty Rokossowski

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
10-11-2011 17:01
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Post Reply 





User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)