Post Reply 
 
Thread Rating:
Zapisy do Partii
kopia Szmera Offline
ex-Duch Dziejów
***

Wiesław Matecznik


Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: stalinizm
Przynależność: PZPR

Posts: 108
Post: #1
Zapisy do Partii
[Image: 240px-Rokossowski-legPZPR.jpg]
Jeżeli chcesz:

-uczestniczyć w budowie społeczeństwa komunistycznego;
-pracować dla rozwoju socjalistycznej Ojczyzny i dobrobytu ludu pracującego miast i wsi;
-walczyć o pokój na świecie z angloamerykańskimi podżegaczami wojennymi i pogrobowcami hitleryzmu

złóż podanie o przyjęcie do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Twój wniosek zostanie rozpatrzony przez odpowiednie władze partyjne.

Szmer - Ojciec Założyciel, Sędzia i Producent Antemurale, obecnie zstąpiwszy na ziemię pogrywa sobie w Ante 3N.

Wiesław Matecznik (PZPR) - towarzysz sekretarz stalinista niezatapialny.

[Image: Scofd.png]
(This post was last modified: 10-09-2011 08:33 by kopia Szmera.)
10-09-2011 08:32
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
polityk Offline
Junior Member
**

Karol Jabłoński


Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: komunizm z ludzką twarzą
Przynależność: PZPR

Posts: 14
Post: #2
RE: Zapisy do Partii
Moja postać pochodziłaby z robotniczej rodziny w Lublinie, lata międzywojenne spędziła na pracy w jednej z Lubelskich fabryk i byłaby lekko związana z PPS. W czasie okupacji przebywała w na terenach okupowanych przez Niemców zaś w 1944 zostałaby członkiem Armii Ludowej oraz Polskiej Partii Robotniczej a później PZPR. Do czasu śmierci Stalina zajmowała średniego szczebla stanowisko partyjne, utożsamiała by się z obozem Puławian.

Mógłbym zostać jednym z głównych ideologów komunizmu polskiego, jakieś zabiegi propagandowe itd.

GG: 38549627
10-11-2011 19:52
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
bodek Offline
kill for love
*****

Hsueh-ji Jasieński-Ye
chińska kariera [5]

Protegowany: Maria Eliza Poniatowska
Protegowany (2):
Poglądy: suprematyzm radziecki
Przynależność:

Posts: 1,298
Post: #3
RE: Zapisy do Partii
Jakiś urzędnik

Panie, pan jak do burżujskiego supermarketu przychodzi i mówi, "chcę zostać jednym z głównych ideologów"? A weź pan!
(This post was last modified: 10-11-2011 20:37 by bodek.)
10-11-2011 20:36
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
polityk Offline
Junior Member
**

Karol Jabłoński


Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: komunizm z ludzką twarzą
Przynależność: PZPR

Posts: 14
Post: #4
RE: Zapisy do Partii
og: że to niby jest temat ig?

GG: 38549627
10-11-2011 20:38
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
kopia Szmera Offline
ex-Duch Dziejów
***

Wiesław Matecznik


Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: stalinizm
Przynależność: PZPR

Posts: 108
Post: #5
RE: Zapisy do Partii
Dobra, dobra. Wstępnie kolega jako tako się prezentuje, więc nie pogada z Jegomościem o szczegółach Krzesła i biografii. Ja bym przyjął, chociaż na próbę.

Szmer - Ojciec Założyciel, Sędzia i Producent Antemurale, obecnie zstąpiwszy na ziemię pogrywa sobie w Ante 3N.

Wiesław Matecznik (PZPR) - towarzysz sekretarz stalinista niezatapialny.

[Image: Scofd.png]
10-11-2011 21:30
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #6
RE: Zapisy do Partii
bodkowi raczej chodziło o to że głównym ideologiem jest już Szymborski Tongue

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
10-11-2011 22:04
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
bodek Offline
kill for love
*****

Hsueh-ji Jasieński-Ye
chińska kariera [5]

Protegowany: Maria Eliza Poniatowska
Protegowany (2):
Poglądy: suprematyzm radziecki
Przynależność:

Posts: 1,298
Post: #7
RE: Zapisy do Partii
W ogóle ideologów ci u nas dostatek.
10-11-2011 22:12
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
kopia Szmera Offline
ex-Duch Dziejów
***

Wiesław Matecznik


Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: stalinizm
Przynależność: PZPR

Posts: 108
Post: #8
RE: Zapisy do Partii
Nie wydaje mi się, żeby ten pan był naprawdę doświadczony w te klocki. Przyda mu się terminowanie u takiego luminarza, jak tow. Szymborski Tongue

Szmer - Ojciec Założyciel, Sędzia i Producent Antemurale, obecnie zstąpiwszy na ziemię pogrywa sobie w Ante 3N.

Wiesław Matecznik (PZPR) - towarzysz sekretarz stalinista niezatapialny.

[Image: Scofd.png]
10-11-2011 22:23
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Post Reply 





User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)