Post Reply 
 
Thread Rating:
Operacja "Towarzysz Generał"
AmaD Offline
Wielki Książę Syberii
*****

Jan I
nie panuje nad sytuacją [6]

Protegowany: K. Lipski (MS WKS)
Protegowany (2): F. Lisowski (MSS WKS)
Poglądy: ancien régime
Przynależność: WKS

Posts: 3,629
Post: #1
Operacja "Towarzysz Generał"
Quote:Kryptonim: Towarzysz Generał

Czas: od marca 1953 r.

Cel: kontrola postawy politycznej towarzysza Generała Grabowicza

Szczegóły: w związku z odmową publicznego wyrażenia żalu po śmierci towarzysza Stalina Generał Grabowicz powinien zostać poddany nadzorowi. Taka postawa może sugerować brak charakterystycznego dla prawdziwego komunisty uwielbienia dla towarzysza Stalina.

Należy obserwować Generała Grabowicza, ustalić czy ma powiązania z trockistami, środowiskami niepodległościowymi lub politykami emigracyjnymi oraz określić grono jego najbardziej zaufanych osób.

Wielki Książę Syberii Jan I.
10-06-2011 18:41
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
AmaD Offline
Wielki Książę Syberii
*****

Jan I
nie panuje nad sytuacją [6]

Protegowany: K. Lipski (MS WKS)
Protegowany (2): F. Lisowski (MSS WKS)
Poglądy: ancien régime
Przynależność: WKS

Posts: 3,629
Post: #2
RE: Operacja "Towarzysz Generał"
Quote:Odmowa wyrażenia żalu po śmierci Stalina

Ja podziękuję, żadnych wysokich stanowisk partyjnych nie piastuję a taką tragedię wolę przeżywać w samotności.

http://antemurale.pl/showthread.php?tid=...6#pid14096

Ja nie politykuję, nie jestem głosem Partii, nie uczono mnie takich słów jakimi towarzysze obdarzacie pamięć Wielkiego Stalina. Mam się pchać na salony by zbyt prostym słowem tą pamięć obrazić? Dla tow. Matecznika, jak widzę, ta tragedia służy tylko do pokazania, że skoro najwięcej mówi to i najbardziej żałuje. To również proszę zaprotokołować!

http://antemurale.pl/showthread.php?tid=...4#pid14124

Wielki Książę Syberii Jan I.
(This post was last modified: 10-06-2011 18:44 by AmaD.)
10-06-2011 18:44
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Post Reply 





User(s) browsing this thread: