Post Reply 
 
Thread Rating:
Rozmowy z GM
Jegomość Offline
Senior Member
****

Sokrates Kiersiłow
mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: patriotyczne
Przynależność: Hetmanat

Posts: 328
Post: #1
Rozmowy z GM
Z Okopów Św. Trójcy ponoć jest bliżej do nieba.

Słyszymy się?
10-05-2011 19:40
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Ogar Offline
Zawsze Przeciw
*****

Ignacy Stokłosa
silna ręka [9]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność: Hetmanat

Posts: 2,172
Post: #2
RE: Rozmowy z GM
Słyszymy, tylko ja zamierzam odepchnąć fale rewolucji Smile

PS Czytasz mi w myślach, sam chciałem zaproponować taką nazwe tajnego Big Grin
10-05-2011 19:48
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Ogar Offline
Zawsze Przeciw
*****

Ignacy Stokłosa
silna ręka [9]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność: Hetmanat

Posts: 2,172
Post: #3
RE: Rozmowy z GM
Skoro krakusy boją się na razie manifestować, to możemy liczyć chociaż na akcję rozlepienie plakatów przeciwko zamknięciu "TP" i poparciu dla Poznania?

Przy okazji dotarły do mnie słuchy, że komuchy planują zjazd Czerwonych z całego bloku w Warszawie- jesteśmy w stanie to zweryfikować sami/z pomocą zachodnich wywiadów?

PS Coś tam komuna robi z tym protestem w Poznaniu? Jak nie wchodzi siłą to ja mam pomysł jakby to rozwninąć Smile
(This post was last modified: 10-06-2011 16:25 by Ogar.)
10-06-2011 13:13
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
wulf Offline
Elementum meum Libertas
*****

Isa Achmatowicz
różnie pamiętany [3]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: słuszne
Przynależność: Sieradz

Posts: 1,483
Post: #4
RE: Rozmowy z GM
Co do weryfikacji danych wywiadowczych z zachodem - możecie spróbować nawiązać nieoficjalny kontakt z komórką CIA

Isa Achmatowicz - الحمد لله ربّ العالمين
10-07-2011 12:57
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Ogar Offline
Zawsze Przeciw
*****

Ignacy Stokłosa
silna ręka [9]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność: Hetmanat

Posts: 2,172
Post: #5
RE: Rozmowy z GM
WiN próbuje przekonać tłum stojący pod siedzibą MBP by wziełą siedzibę szturmem (jeśli członkowie uznają, że się w ogóle da) i spróbowała przejać Dworzec Kolejowy. Generalnie raczej próbujemy zaostrzyć sytuację stawiajać na nieudolność MBP.

A co CIA, to myślałem, że jakieś kontakty mamy tak po prostu od zawsze ale jak nie to chcemy nawiązać.
(This post was last modified: 10-07-2011 21:29 by Ogar.)
10-07-2011 21:29
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
wulf Offline
Elementum meum Libertas
*****

Isa Achmatowicz
różnie pamiętany [3]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: słuszne
Przynależność: Sieradz

Posts: 1,483
Post: #6
RE: Rozmowy z GM
No to załóż sobie jakiś temat do rozmów Smile

Isa Achmatowicz - الحمد لله ربّ العالمين
10-10-2011 10:45
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Ogar Offline
Zawsze Przeciw
*****

Ignacy Stokłosa
silna ręka [9]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność: Hetmanat

Posts: 2,172
Post: #7
RE: Rozmowy z GM
Jak rozumiem wobec nieróbstwa władz w Londynie, WiN może zacząć się powoli usamodzielniać?
10-10-2011 20:58
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
wulf Offline
Elementum meum Libertas
*****

Isa Achmatowicz
różnie pamiętany [3]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: słuszne
Przynależność: Sieradz

Posts: 1,483
Post: #8
RE: Rozmowy z GM
No raczej - jest bardzo duży nawet nacisk na samej emigracji, że może trzeba jednak... przeorientować emigrację na inne kierunki, niż te wyznaczane przez Londyn.

Isa Achmatowicz - الحمد لله ربّ العالمين
10-11-2011 09:44
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Ogar Offline
Zawsze Przeciw
*****

Ignacy Stokłosa
silna ręka [9]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność: Hetmanat

Posts: 2,172
Post: #9
RE: Rozmowy z GM
Skoro mamy od naszego człowieka w "partii" plan rozbicia Kościoła, to WiN chce przekazać te plany "naszym" biskupom by odpowiednio zareagowali i wystosowali odpowiednie działania. Najlepiej byłoby to przekazać Wyszysńskiemu przez pośredników, np biskupa krakowskiego któremu można przekazać napisaną po łacinie informację od WiNu.
(This post was last modified: 10-15-2011 22:04 by Ogar.)
10-15-2011 22:04
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Jegomość Offline
Senior Member
****

Sokrates Kiersiłow
mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: patriotyczne
Przynależność: Hetmanat

Posts: 328
Post: #10
RE: Rozmowy z GM
Postanowione, że chcecie tak zrobić?
10-16-2011 14:34
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Post Reply 





User(s) browsing this thread: