Post Reply 
 
Thread Rating:
Przynależność do frakcji, balans na starcie etc.
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #1
Przynależność do frakcji, balans na starcie etc.
Sama gra nie jest i nie powinna być wyrównana, ale imho to że na starcie Ante VI jedna klika miała za dobrze było jedną z przyczyn upadku edycji Tongue

Uwagi ode mnie:
1) Mój generał wedle opisu jest pozbawionym złudzeń wojskowym. Czy w związku z tym powinien należeć do jakiejkolwiek frakcji (przynajmniej na starcie)?
2) Krzesła sekretarzy - chama i żyda - powinny wg mnie zostać zamienione. Obecnie jest tak że pseudoreformatorski puławianin należy zgodnie z opisem do partyjnego betonu a natolińczyk stał się kamratem towarzysza Wiesława...
3) Postać AmaDa powinna imho zostać zdegradowana do poziomu jej odpowiednika u nacjonalkomunistów.

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
(This post was last modified: 10-02-2011 16:13 by Czerwony.)
10-02-2011 16:12
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
AmaD Offline
Wielki Książę Syberii
*****

Jan I
nie panuje nad sytuacją [6]

Protegowany: K. Lipski (MS WKS)
Protegowany (2): F. Lisowski (MSS WKS)
Poglądy: ancien régime
Przynależność: WKS

Posts: 3,629
Post: #2
RE: Przynależność do frakcji, balans na starcie etc.
Przy sekretarzu "chamie" wystarczyłoby te reformy zamienić na chęć rozliczenia się z epoką stalinizmu w PRL.

Eee, ale w sumie przy sekretarzu "chamie" nie ma chyba nic o reformach...

Wielki Książę Syberii Jan I.
(This post was last modified: 10-02-2011 16:28 by AmaD.)
10-02-2011 16:16
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Jegomość Offline
Senior Member
****

Sokrates Kiersiłow
mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: patriotyczne
Przynależność: Hetmanat

Posts: 328
Post: #3
RE: Przynależność do frakcji, balans na starcie etc.
W samej nazwie był wpisany "cham" - więc tak, powinieneś należeć do frakcji.
Opisy sekretarzy są nieco pokiełbaszone, bo pojebały mi się stronnictwa, zaraz to poprawię.
Chcę dać graczom dużo władzy - to Czarny dostanie awans, ale nie odwrotnie.
10-02-2011 16:45
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Post Reply 





User(s) browsing this thread: