Post Reply 
 
Thread Rating:
Kwestie kryminalne
Darne Offline
Naczelnik
****

Robert Kajser
mało znany [2]

Protegowany: Michał Rogowski
Protegowany (2):
Poglądy: Konserwatyzm
Przynależność: bezpartyjny

Posts: 614
Post: #1
Kwestie kryminalne
Najwyższym priorytetem naszych służb jest po pierwsze, odkrycie sprawców kradzieży naszego złota, a po drugie - wyłapanie sprawców sabotażów. W tej drugiej sprawie częściowo zajmować się tym mają też Huzarzy Śmierci, więc konieczna byłaby daleko idąca współpraca. W obu sprawach oczekujemy jak najszybszych aresztowań, by zaprezentować społeczeństwu, że "udaje się nam!".

8419751 - numer gg
09-06-2011 16:32
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #2
RE: Kwestie kryminalne
Aresztowania mają dotyczyć winnych, czy bardziej na pokaz? W tym pierwszym przypadku nie spodziewaj się szybkich efektów, w tym drugim możecie od ręki zgarnąć 40 robotników u których przy okazji śledztwa znaleziono różne formalne, pierdółkowate uchybienia (np. złe prowadzenie ewidencji, co uniemożliwiło wykrycie kto z pracowników w czasie sabotażu był na miejscu, itp).

W sprawie kradzieży złota wieczorem przedstawię wstępne ustalenia.

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
09-06-2011 16:39
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Darne Offline
Naczelnik
****

Robert Kajser
mało znany [2]

Protegowany: Michał Rogowski
Protegowany (2):
Poglądy: Konserwatyzm
Przynależność: bezpartyjny

Posts: 614
Post: #3
RE: Kwestie kryminalne
Aż takie popierdółki nie - ale z 10 można by zaaresztować z tych 40-tu.

8419751 - numer gg
09-06-2011 16:40
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #4
RE: Kwestie kryminalne
Ok. Możesz pisać eventa i zdecydować czy idą do paki czy od razu na gilotynę Wink

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
09-06-2011 16:47
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #5
RE: Kwestie kryminalne
W kwestii kradzieży złota: człowiek który organizował głośną imprezę zarzeka się, że o niczym nie wiedział i że u niego takie balangi są częste, na co ma świadków. Śledztwo trwa.

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
09-07-2011 16:33
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #6
RE: Kwestie kryminalne
Udało się odnaleźć właściciela podstawionego zakładu meblarskiego. Trwa przesłuchanie - nie wiadomo jeszcze kto jest mocodawcą, ale wypaplał, że eksportem ich mebli zawsze zajmowała się jakaś spółka lotnicza z Gruzji.

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
09-12-2011 10:17
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Post Reply 





User(s) browsing this thread: