Post Reply 
 
Thread Rating:
Tajne głosowania w parlamencie
Darne Offline
Naczelnik
****

Robert Kajser
mało znany [2]

Protegowany: Michał Rogowski
Protegowany (2):
Poglądy: Konserwatyzm
Przynależność: bezpartyjny

Posts: 614
Post: #1
Tajne głosowania w parlamencie
Jw - wszystkie głosowania, które nie mogą wyjść na światło dzienne.

8419751 - numer gg
09-06-2011 16:19
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #2
RE: Tajne głosowania w parlamencie
Na razie zagłosujcie ze Zduniem w jawnym Wink

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
09-06-2011 16:21
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Darne Offline
Naczelnik
****

Robert Kajser
mało znany [2]

Protegowany: Michał Rogowski
Protegowany (2):
Poglądy: Konserwatyzm
Przynależność: bezpartyjny

Posts: 614
Post: #3
RE: Tajne głosowania w parlamencie
Po zakończeniu głosowania nad wyborem sekretarza, poddajemy pod głosowanie nie wojnęz ZRL, ale wprowadzenie obowiązkowej służby wojskowej, z przedstawionym przez Rogowskiego wariantem, zakładającego obowiązkową służbę wojskową dla każdego 18-latka, na okres trzech lat, przy możliwości zamiany na służbę zastępczą, polegającą na pracy w instytucjach państwowych, do tego od obowiązku służby byliby zwolnieni wszyscy studenci oraz młodzieńcy, zdolni przedstawić dowody na to, że ich obecność przy rodzinie jest konieczna dla jej przetrwania (przy czym ta możliwość zwolnienia się od obowiązku byłaby dość trudna do uzyskania, ze względu na wysokość płacy żołnierza, pozwalającą mu na utrzymanie rodziny).
Oczekuję na propozycje zmiany proponowanej ustawy lub na głosowanie.

8419751 - numer gg
09-06-2011 16:27
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Zdunio Offline
Marszałek
***

Roman Nagy
aparatczyk [6]

Protegowany: Bogusław Moskiewski
Protegowany (2):
Poglądy: Prawica
Przynależność: Narodowa RP

Posts: 89
Post: #4
RE: Tajne głosowania w parlamencie
Roman Nagy zgłasza poprawkę by wiekiem poborowym był 21 lub chociaż 20 rok życia. Do tego pragnie on dodać możliwość zwolnienia ze służby jeżeli lekarz potwierdzi, że młodzieniec nie jest w stanie służyć w wojsku.
09-06-2011 16:58
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Darne Offline
Naczelnik
****

Robert Kajser
mało znany [2]

Protegowany: Michał Rogowski
Protegowany (2):
Poglądy: Konserwatyzm
Przynależność: bezpartyjny

Posts: 614
Post: #5
RE: Tajne głosowania w parlamencie
Jeśli nie ma innych poprawek, to głosujemy - moi posłowie (28) głosują na wersję z poprawka Nagy'ego.

8419751 - numer gg
09-06-2011 17:00
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Zdunio Offline
Marszałek
***

Roman Nagy
aparatczyk [6]

Protegowany: Bogusław Moskiewski
Protegowany (2):
Poglądy: Prawica
Przynależność: Narodowa RP

Posts: 89
Post: #6
RE: Tajne głosowania w parlamencie
Moich 11-tu oczywiście także.
09-06-2011 17:07
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #7
RE: Tajne głosowania w parlamencie
Posłowie dzielą się na zwolenników militaryzmu oraz mówiących "pozwólmy młodym Polakom spokojnie pracować za Ojczyznę". Mimo to, część antymilitarystów głosuje za poprawką, by w razie czego przeszły łagodniejsze przepisy.

Poprawka:
Quote:Radykalni: 33x za, 10x przeciw
Umiarkowani: 24x za
Totaliści: 11x za, 7x przeciw, 5x wstrzymanie się
Naziści: 15x za, 4x wstrzymanie się
Korporacjoniści: 8x za, 7x przeciw
Niezależni: 6x wstrzymanie się

Ogółem za/przeciw/wstrzymanych: 91/24/15
Wielka Rada Narodowa poprawkę przyjęła.

Ustawa:
Quote:Radykalni: 43x za
Umiarkowani: 13x za, 7x przeciw, 4x wstrzymanie się
Totaliści: 23x za
Naziści: 8x za, 11x przeciw
Korporacjoniści: 12x za, 3x przeciw
Niezależni: 6x przeciw

Ogółem za/przeciw/wstrzymanych: 102/27/4
Wielka Rada Narodowa ustawę przyjęła.

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
09-06-2011 18:31
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Post Reply 





User(s) browsing this thread: