Post Reply 
 
Thread Rating:
Ekonomia
Tennenbaum Offline
Member
***

Bogdan Wilczopolski
mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: Socjaldemokracja
Przynależność: ZRL/Syberia

Posts: 226
Post: #1
Ekonomia
Z tego co widzę, Hetmanat nie ma uregulowanych kwestii związanych z podatkami, które są nam bardzo potrzebne na utrzymanie i rozwój naszej armii. Aby działać w tej kwestii musimy wiedzieć:
1. Ile wynosi koszt utrzymania wojsk hetmańskich?
2. Ile wynoszą średnie dochody ludności na terenach hetmańskich?
08-23-2011 16:19
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Ogar Offline
Zawsze Przeciw
*****

Ignacy Stokłosa
silna ręka [9]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność: Hetmanat

Posts: 2,172
Post: #2
RE: Ekonomia
Tu masz linka od jedynego oficjalnego zebrania danych gospodarczych z gry

http://antemurale.pl/sciagacze/Eko koneko.ods

Jakbyś mógł to opracowac, to bym Cię ozłocił Smile
(This post was last modified: 08-23-2011 16:26 by Ogar.)
08-23-2011 16:22
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Tjord Offline
The Litwin
*****

Ferdynand van der Linde
mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność: Hetmanat

Posts: 737
Post: #3
RE: Ekonomia
Okej

Na razie nie bede robił dla ciebie osobnego arkusza, skoro nic nie chcesz zmieniać Smile Mozesz operować na ogólnodostępnym. Jedyna zmiana to ściągalność na poziomie 70% (wszystkim obniżyłem)

W każdym razie twoja kasiorka na następne pół roku to: 7 mld ZŁP.

Utrzymanie obecnego wojska kosztuje cię na razie 1 732 260 000 ZŁP, czyli niemal dokładnie 25% budżetu. Budżet przyjmuje zarówno w formie arkusza, jak i wrzuconych po prostu na forum podziałów dochodu na % (ile % na infrastrukturę, ile na Edukację, itd. Smile)

/人◕ ‿‿ ◕人\
(This post was last modified: 09-02-2011 10:00 by Tjord.)
09-02-2011 09:59
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Ogar Offline
Zawsze Przeciw
*****

Ignacy Stokłosa
silna ręka [9]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność: Hetmanat

Posts: 2,172
Post: #4
RE: Ekonomia
Przy okazji wiesz, że od Francuzów dostałem 25 mld w spadku po RTN? Smile
09-02-2011 11:37
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #5
RE: Ekonomia
A ile długów było w tym spadku? Wink

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
09-02-2011 11:44
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Ogar Offline
Zawsze Przeciw
*****

Ignacy Stokłosa
silna ręka [9]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność: Hetmanat

Posts: 2,172
Post: #6
RE: Ekonomia
Hmm nie przekazano żadnych Tongue Jak mam mieć jakieś długi, to może to ustalmy bo mi Szmer nic nie przekazał w temacie Wink
09-02-2011 12:35
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #7
RE: Ekonomia
Teoretycznie twoją i Darnego porcję długów poręczyła Ententa, ale wyobrażam sobie że będzie chciała to od was jakoś wyegzekwować.

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
09-02-2011 12:38
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Tjord Offline
The Litwin
*****

Ferdynand van der Linde
mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność: Hetmanat

Posts: 737
Post: #8
RE: Ekonomia
Policzy się. A te 25 mld miej Smile

/人◕ ‿‿ ◕人\
09-02-2011 12:41
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Ogar Offline
Zawsze Przeciw
*****

Ignacy Stokłosa
silna ręka [9]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność: Hetmanat

Posts: 2,172
Post: #9
RE: Ekonomia
W budżecie mogę uwzględnić kasę Ochudzkiego?
09-10-2011 12:22
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Tjord Offline
The Litwin
*****

Ferdynand van der Linde
mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność: Hetmanat

Posts: 737
Post: #10
RE: Ekonomia
W przyszłorocznym. Powiedzmy, że na terenach dawnej Ochudczyzny realizowany jest ich stary budżet, zaś co mieli na wojsko już wykorzystali (Korpus Polski)

/人◕ ‿‿ ◕人\
09-10-2011 12:32
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Post Reply 





User(s) browsing this thread: