Post Reply 
 
Thread Rating:
Sprawy ogólne
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #1
Sprawy ogólne
jw.
08-20-2011 19:37
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
PakaPikiPoko Offline
Pół człowiek - pół mapa
*****


gieroj syberyjskiej ofensywy [3]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 1,143
Post: #2
RE: Sprawy ogólne
Nie działa. Powinienem mieć PakaPikiPoko. No ale może być. Jaaaa! Teraz mogę kombinować. Mam parę pytań, czy w SDLPP jest jakieś środowisko anarchistyczne i czy można z nim porozmawiać? No i postacie typu Nestor Machno.

EDIT:
Dodatkowo chciałbym się dowiedzieć czy można pogadać z polakiem Janem Wacławem Machajskim, szwedami Leonem Larsonem i Axelem Holmstromem i ruskimi Victorem Serge (Wiktor Lwowicz Kibalczicz) i Grigorijem Maksimowem. Jakby co to ofc chcę z nimi tworzyć międzynarodówkę anarchistyczną.

Szewc zabija szewca.
08-20-2011 23:04
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #3
RE: Sprawy ogólne
W SDLPP są jak najbardziej anarchiści, możesz tam poszukać działalności użytkownika Petro Wink
Na międzynarodówkę znajdą się chętni.
08-21-2011 11:47
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
PakaPikiPoko Offline
Pół człowiek - pół mapa
*****


gieroj syberyjskiej ofensywy [3]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 1,143
Post: #4
RE: Sprawy ogólne
Okei. W takim razie niechże Jakow i Grigorij zajmą się dyskretnym sondowaniem byłych anarchistów skupionych wokół Petra/Tobiasza Blaichstigera, tych, którzy są chętni na współpracę mają kierować się do Kazania gdzie będzie przebywał Jakow (mają być informowani, że muszą przynieść wszystko co może się przydać do walki tj. głównie leki, amunicję, broń i pieniądze). Dodatkowo Jakow niech wysyła listy do wyżej wspomnianych ludzi prosząc ich o wsparcie pieniężne, lub swoim przyjazdem do Kazania, anarchistów. Oprócz tego [Jakow] zajmie się szukaniem w Kazaniu ludzi, którzy mogą wesprzeć ich sprawę. I rzecz jeszcze jedna ważna, napisanie do Komitetu Porozumiewawczego Partii Narodowych o listę narodowych anarchistów, którzy gotowi są szerzyć swoje ideologie (ach ten Darne <3). Ura!

Szewc zabija szewca.
08-21-2011 16:59
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #5
RE: Sprawy ogólne
Do Kazania przyjeżdża Blaichstiger i kilkudziesięciu anarcholi. Trochę bomb i innych takich mają.
08-21-2011 17:15
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
PakaPikiPoko Offline
Pół człowiek - pół mapa
*****


gieroj syberyjskiej ofensywy [3]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 1,143
Post: #6
RE: Sprawy ogólne
Czy mają jakąś broń palną? Jeśli tak to czy wystarczy dla większości po 1 sztuce?

EDIT:
Jeśli jest ich powiedzmy 5, to pod przywództwem Blaichstiger mają napaść na jakiś nieduży bank w Niżnym Nowogrodzie, oczywiście cicho przemknąć się przez front a potem dotrzeć do miasta, u chłopów niech powołują się na władzę ludową i wezmą dla siebie jedzenie i konie, niech też chłopom zostawiają jakieś "kwity" na to żeby potem mogli "oddać". Jeśli jacyś będą chcieli się przyłączyć niech odsyłają ich do Kazania. Grigorij nadal kontynuuje swoją misję jeżdżenia po ZRL i szukania ochotników i wsparcia. Pozostała część ochotników razem z Jakowem ma pomagać społecznie ludziom w Kazaniu przy okazji szukając ludzi gotowych do z indoktrynowania, oczywiście nie będą gardzić pieniędzmi za pracę.

To jest zadanie długodystansowe więc co jakiś czas będę się o nie upominał, szczególnie teraz jak nie będzie mnie do 30 sierpnia.

Szewc zabija szewca.
08-21-2011 17:41
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #7
RE: Sprawy ogólne
Mają 30 sztuk broni, wszystkich jest 80.
Banki z kasą są ewakuowane do dużych miast, czytaj do Moskwy.
08-21-2011 19:01
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Post Reply 





User(s) browsing this thread: