Post Reply 
 
Thread Rating:
Rozmowy
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #1
Rozmowy
na prośbę wulfa
08-18-2011 18:40
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Dalewin Offline
Anas platyrhynchos
*****

Igor Niszony
mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: Celebrystyczne
Przynależność:

Posts: 1,690
Post: #2
RE: Rozmowy
Witam.

[GG] 4704497
E-Mail: dalewinante@gmail.com

Zapraszam do kontaktu
08-18-2011 21:11
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Dalewin Offline
Anas platyrhynchos
*****

Igor Niszony
mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: Celebrystyczne
Przynależność:

Posts: 1,690
Post: #3
RE: Rozmowy
Rozumiemy w jakiej jesteśmy Wszyscy wspólnie sytuacji. W związku z tym, że występuje nie w roli rewolucjonisty czy rebelianta a jednego z przywódców Związku Rad Ludowych a także jako Komisarz ds Wewnętrznych, zobowiązany jestem podczas Tych rozmów przedstawić nasze propozycje co do rozwiązania problemu.

Nasze oczekiwania są bardzo proste. Przedstawiam mapę podziału jaką chcielibyśmy osiągnąć:
Proszę

Kolor dzielnic bez konturów (tereny litwy) do negocjacji, bowiem nie chcielibyśmy by Litewscy przedstawiciele czuli się poszkodowani.


Jesteśmy w stanie oczywiście nadrobić terytorialne Królestwa, poprzez aktywny udział w Kampanii Węgierskiej. Liczymy, że przy powstrzymaniu wojsk wroga na linii Wisły, możemy zmobilizować 3mln armię. Co prawda gorzej z wyszkoleniem, i brakami wyposażenia, ale i z tym myślę sobie poradzimy w krótkim czasie. Gospodarka socjalistyczna umie szybko wytwarzać broń i zmobilizować się do wysiłku ponad stan.

Rozumiemy też, iż takie połacie terenu jakie otrzyma Związek Rad Ludowych, mogą znacznie wpłynąć na problemy gospodarcze RTN. W związku z tym jesteśmy w stanie podpisać 25 letni pakt na rzecz stabilizacji rynku spożywczego, i zaopatrywać w określoną pulę spichlerze RTN. W kwestii surowców naturalnych, oczywiście dopuścimy istnienie przez okres 50 lat przedsiębiorstw wydobywczych z RTN, funkcjonujących na podstawie odrębnego prawa, które wspólnie mam nadzieję ustalimy. Rynek zbytu dla gospodarki RTN na terenach ZRL jest oczywiście ogromny i możemy śmiało podpisywać kontrakty.

W kwestiach politycznych zobowiązujemy się do paktu wieczystego o nieagresji.


Tyle, jeżeli chodzi o nasze oczekiwania. Teraz co możemy dać.

Jesteśmy w stanie w warunkach pokoju między RTN a ZRL, wyprodukować armię około 3mln w przeciągu jednego kwartału, a także przestawić gospodarkę na produkcję na potrzeby armii. Wymaga to...hmm...uspołecznienia gospodarki ale oznacza to, że możemy w krótkim czasie stworzyć ogromne zaplecze produkcyjne. Niedługo kończy się zima, wobec tego możemy szybko rozpocząć uprawę roli i młodymi płodami uzupełnić straty żywności. Gospodarka społeczna daje nam możliwość kontynuowania produkcji a także jej wzrostu. Wobec tego wszelkie nadwyżki poza potrzeby ludności (reglamentacja), będą przekazywane na trud wojskowy. Wobec konieczności prowadzenia wojen na terenie RTN, tak jak wcześniej wspomniałem, będziemy robić wszystko by nadrobić straty naszym wysiłkiem.

Dziękuję za uwagę.

[GG] 4704497
E-Mail: dalewinante@gmail.com

Zapraszam do kontaktu
(This post was last modified: 08-18-2011 21:41 by Dalewin.)
08-18-2011 21:41
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
wulf Offline
Elementum meum Libertas
*****

Isa Achmatowicz
różnie pamiętany [3]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: słuszne
Przynależność: Sieradz

Posts: 1,483
Post: #4
RE: Rozmowy
Na początek warto byłoby się przedstawić panie...

Isa Achmatowicz - الحمد لله ربّ العالمين
08-19-2011 14:08
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Dalewin Offline
Anas platyrhynchos
*****

Igor Niszony
mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: Celebrystyczne
Przynależność:

Posts: 1,690
Post: #5
RE: Rozmowy
Beria. Myślałem, że jestem tak znany w kręgach rządowych, że moja twarz mówi sama za siebie.

Faux pas.

[GG] 4704497
E-Mail: dalewinante@gmail.com

Zapraszam do kontaktu
08-19-2011 14:33
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
AmaD Offline
Wielki Książę Syberii
*****

Jan I
nie panuje nad sytuacją [6]

Protegowany: K. Lipski (MS WKS)
Protegowany (2): F. Lisowski (MSS WKS)
Poglądy: ancien régime
Przynależność: WKS

Posts: 3,629
Post: #6
RE: Rozmowy
Później wypadałoby przestać opowiadać kiepskie kawały, a przedstawić poważne propozycje.

Wielki Książę Syberii Jan I.
08-19-2011 22:33
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Dalewin Offline
Anas platyrhynchos
*****

Igor Niszony
mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: Celebrystyczne
Przynależność:

Posts: 1,690
Post: #7
RE: Rozmowy
Szkoda, że się nie zrozumieliśmy. To są nasze oczekiwania i propozycje.

[GG] 4704497
E-Mail: dalewinante@gmail.com

Zapraszam do kontaktu
08-19-2011 23:52
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Dalewin Offline
Anas platyrhynchos
*****

Igor Niszony
mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: Celebrystyczne
Przynależność:

Posts: 1,690
Post: #8
RE: Rozmowy
<Zdenerwowany wstaje od stołu, po kilku godzinach oczekiwania>

Proszę Państwa. Taka ignorancja jest dla mnie nie do pomyślenia. Proszę mnie zawołać, gdy ktoś wreszcie zdecyduje się COKOLWIEK powiedzieć. Dziękuję, do widzenia.

<Wychodzi żołnierskim krokiem, trzaskając drzwiami>

[GG] 4704497
E-Mail: dalewinante@gmail.com

Zapraszam do kontaktu
08-20-2011 18:46
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Post Reply 





User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)