Post Reply 
 
Thread Rating:
Rada Państwa
Dalewin Offline
Anas platyrhynchos
*****

Igor Niszony
mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: Celebrystyczne
Przynależność:

Posts: 1,690
Post: #1
Star Rada Państwa
Jako, że narazie Rada Państwa składa się z dwóch członków, to tutaj będę wrzucał rzeczy które powinniśmy wspólnie akceptować i debatować nad nimi ; ). Bo jak rozumiem delegujesz kogoś do Rady Państwa? (Najlepiej konstytucyjnie przewodniczącego partii).

[GG] 4704497
E-Mail: dalewinante@gmail.com

Zapraszam do kontaktu
08-17-2011 08:26
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #2
RE: Rada Państwa
Planuję wydelegować za dwa szmery.
1 szmer = jednostka czasu irl odpowiadająca jednej fali aktywności Szmera na forum Big Grin

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
08-17-2011 09:08
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #3
RE: Rada Państwa
Quote:1 szmer = jednostka czasu irl odpowiadająca jednej fali aktywności Szmera na forum Big Grin
Hehe, warte rozpowszechnienia Big Grin
08-17-2011 11:42
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Dalewin Offline
Anas platyrhynchos
*****

Igor Niszony
mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: Celebrystyczne
Przynależność:

Posts: 1,690
Post: #4
RE: Rada Państwa
Może tow. czernow zapytałby RJN żeby gdy zdobęda pawiak,wypuścili naszych?

[GG] 4704497
E-Mail: dalewinante@gmail.com

Zapraszam do kontaktu
08-21-2011 10:22
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #5
RE: Rada Państwa
Czy relacje z RJN nie leżą czasem w gestii Komisarza Spraw Zagranicznych? W zasadzie to nie mamy z nimi oficjalnych stosunków ale można się nawet powołać na odpowiedni punkt paktu z ententą (ten o swobodzie przepływu ludności).

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
08-21-2011 10:58
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #6
RE: Rada Państwa
Zrobię wam forum odpowiednie wspólne.
08-21-2011 11:32
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Dalewin Offline
Anas platyrhynchos
*****

Igor Niszony
mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: Celebrystyczne
Przynależność:

Posts: 1,690
Post: #7
RE: Rada Państwa
Tu chodzi raczej o. podejście...nieoficjalne.Nas niezbyt lubią, a demokratów zawsze delikatniej traktują

[GG] 4704497
E-Mail: dalewinante@gmail.com

Zapraszam do kontaktu
08-21-2011 11:33
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #8
RE: Rada Państwa
Chyba żartujesz. Tuż przed wojną to właśnie nas najbardziej bili, bo pomagaliśmy Niemcom Big Grin
Chyba żeby im w ramach prezentu Toporską podesłać ;>

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
08-21-2011 11:34
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Dalewin Offline
Anas platyrhynchos
*****

Igor Niszony
mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: Celebrystyczne
Przynależność:

Posts: 1,690
Post: #9
RE: Rada Państwa
HEHE Tak naprawdę tego chciałem ale prośba o danie dupy wzamian za wypuszczenie naszych wydawała mi się zbyt prostacka :-P

[GG] 4704497
E-Mail: dalewinante@gmail.com

Zapraszam do kontaktu
08-21-2011 11:39
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Dalewin Offline
Anas platyrhynchos
*****

Igor Niszony
mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: Celebrystyczne
Przynależność:

Posts: 1,690
Post: #10
RE: Rada Państwa
Mamy Towarzyszu Niezawin, niemały kłopot. Musimy teraz wspólnie wymyśleć, co zrobić z propozycją Szwedzką to raz. Drugi, to co zrobić z Syberią, czy kontynuować walkę i rozbić najpierw siły wroga i osiąść na zdobytych terenach, jak przekonać pozostałości RTN do włączenia się w nasze szeregi a w szczególności wojsko, i najważniejsze.

Trzeba rozpocząć stabilizację wewnątrz. I tutaj przede wszystkim chciałbym Towarzysza prosić o pomoc, bo Towarzysz zapewne zna się na tym najbardziej. Przede wszystkim zwiększyć kontrolę Rad Ludowych nad mieszkańcami. Ustabilizować gospodarkę i powoli wracać do normalności jeżeli chodzi o wysiłek wojenny. Nastawić się na pracę, pracę i jeszcze raz pracę.

[GG] 4704497
E-Mail: dalewinante@gmail.com

Zapraszam do kontaktu
08-23-2011 20:28
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Post Reply 





User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)