Post Reply 
 
Thread Rating:
Wasilij Władimirowicz
redrewolucja Offline
Junior Member
**




Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 5
Post: #1
Wasilij Władimirowicz
Imię i nazwisko: Wasilij Rakov
Narodowość: Moskal
Data i miejsce urodzenia: 19 października 1893 w Moskwie
Pochodzenie społeczne: Robotnicze
Inne fakty z życia: Jest inteligentny, dobrze wykształcony skończył historię na uniwersytecie moskiewskim z wyróżnieniem. Ogólnie nic ciekawego, bo to przeciętny wykształcony i inteligentny Rosjanin.
Zalety: Inteligentny, Wojowniczy(w sensie walczy o swoje prawa a nie rwie się do walki), Wykształcony
Wady: Jąkała, Nieśmiały, Zakompleksiony
Partia: Socjal-Demokratyczna i Ludowa Partia Polski(jeszcze w niej nie jestem ale będę się chciał zapisać)
[Image: Roman_Rybarski-215x300.jpg]
(This post was last modified: 08-10-2011 12:56 by redrewolucja.)
08-10-2011 00:53
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #2
RE: Wasilij Władimirowicz
Władimirowicz to tzw. otczestwo, czyli imię odojcowskie. Nie zastępuje nazwiska.

Robotnicy to nie jest "klasa średnia" (tzn. może i byli w "średniej" ale nie to co rozumiemy pod tym pojęciem) i generalnie _nie_ są dobrze wykształceni, a już na pewno nie na dwóch kierunkach (i to obydwa humanistyczne, po co mu?). Mamy 60% analfabetyzmu.

Nie mamy Rosjan tylko Rusinów, dla Polaków Moskali Wink

Zalety i wady jakby się trochę wykluczają, imo.

Tak, późno chodzę spać Tongue

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
08-10-2011 01:30
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Tvar Offline
Capo di Tutti Capi
*****

F.B.A. Pilawa
pociąga za sznurki [6]

Protegowany: Adrian Warszawski
Protegowany (2): Brunon Pilawa
Poglądy: Wolnomyśliciel
Przynależność: Nowe Polesie

Posts: 1,143
Post: #3
RE: Wasilij Władimirowicz
mnie za to zastanawia pierwsza część opisu: "Pochodzi z rodziny" ;]
08-10-2011 01:57
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
redrewolucja Offline
Junior Member
**




Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 5
Post: #4
RE: Wasilij Władimirowicz
poprawione.
08-10-2011 11:40
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
poulenc Offline
Kryzys Wieków Średnich
*****


dobroczynna [5]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 3,288
Post: #5
RE: Wasilij Władimirowicz
znajdź sobie jakieś ładne foto ;d

Po wybuchu powstania 17 czerwca, sekretarz Związku Pisarzy
kazał rozdać w Alei Stalina ulotki, w których można
było przeczytać, że naród stracił zaufanie rządu
i mógłby je odzyskać tylko przez zdwojoną pracę.
Czy niebyłoby wszak prościej,
gdyby rząd rozwiązał naród i
wybrał drugi?
08-10-2011 12:21
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #6
RE: Wasilij Władimirowicz
Rusini to Ukraińcy. Jak się urodził w Moskwie, to narodowość ma "Moskal". Jeden naród ruski to propaganda Czerwonego Tongue
No i zmieniłbym politologię na jakąś historię, nauki społeczne czy cuś. To początek XX wieku.
Data urodzenia.
08-10-2011 12:42
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #7
RE: Wasilij Władimirowicz
Miałem na myśli tego "Rosjanina" w życiorysie.

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
08-10-2011 12:47
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
redrewolucja Offline
Junior Member
**




Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 5
Post: #8
RE: Wasilij Władimirowicz
wszystko poprawione
08-10-2011 12:56
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #9
RE: Wasilij Władimirowicz
Dobra, zatem przyjęty.
08-10-2011 13:06
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Post Reply 





User(s) browsing this thread: