Thread Rating:
Ogłoszenia bieżące
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #1
Ogłoszenia bieżące
Póki co ustawiłem logo zaproponowane przez Bodka. Jak ktoś zaproponuje coś lepszego, to "sie wykorzysta".
Zapełniajcie sobie tajne i jawne. Czynniki rządowe (zgłaszać się) i radykalne mogą już planować swoje działania na okoliczność sejmu elekcyjnego. Będzie gorąco.
Jeżeli ktoś się chce czymś zająć - to przede wszystkim proszę się szykować do gry. Mile widziane byłyby jakieś "streszczenia wprowadzające" do gry. Ewentualnie jakieś materiały/smaczki, tak jak wulf i bodek.
Start jakoś na dniach. Jak się wszystko dogra. Rozejrzę się za szałtboksem Tongue
07-15-2011 19:33
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #2
RE: Ogłoszenia bieżące
Akt ustanawiający Ante VI
1. Wklejajcie reklamy, by ściągnąć nas tu jak najwięcej: http://antemurale.pl/showthread.php?tid=...501#pid501
2. Oficjalnie startujemy!
07-16-2011 14:48
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #3
RE: Ogłoszenia bieżące
Akt skracający
Jako że w prasie mamy już marzec, skracam I kwartał do 20 VII. Akurat wtedy skończy się ankieta nt. czasu w "Pytaniach dot. mechaniki" Wink
07-18-2011 22:31
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #4
RE: Ogłoszenia bieżące
Akt o czasie
Ostatecznie zdecydowałem się na takie rozwiązanie:
1. od jutra rozpoczniemy kwartał składający się z trzech miesięcy trzydniowych.
2. dzięki temu od 30 VII wprowadzimy na stałe system kwartałów tygodniowych - każdy nowy zacznie się w wygodną sobotę.
Zaraz wprowadzę odpowiednie informacje do kalendarzyka i ogłoszenia.

Obwieszczenie dochodowe
1. Magnaci jeśli chcą, mogą sobie już dzisiaj wpisać dochód kwartalny od mieszkańca.
2. Mogą też sobie wpisać 1/4 dochodu z przedsiębiorstw itd., chyba, że wolą jeden większy zastrzyk pieniędzy na początku roku.
3. Dochody z gruntów będą jakoś we wrześniu 1924, zależnie od pogody, koniunktury i takich tam.
07-20-2011 13:38
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #5
RE: Ogłoszenia bieżące
Ogłoszenie drobne nr 1
Wyedytowano cennik i temat o fusach.
07-21-2011 20:03
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #6
RE: Ogłoszenia bieżące
Nabór
Poza tym mam 4 eventy do napisania dla ubogich graczy, dla każdego się coś znajdzie, a widzicie, że wymagam ok. 10 zdań, nie więcej Tongue
Jakby ktoś chciał na 2. GM-a, to piszcie na PW. Ja już kiepsko wyrabiam. Wymagana nieposzlakowana reputacja, mile widziana owocna gra w przeszłości Wink
07-23-2011 23:16
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #7
RE: Ogłoszenia bieżące
Patent nadający prawa GM-owskie
W konkursie na 2. GM-a wystartowała jedna osoba (bodek). Ku ogólnemu zaskoczeniu wygrał... bodek. Ma on przede wszystkim przyspieszyć odpowiadanie co-poniektórym na tajnych i w ogóle, by żyło się lepiej.
Nadaję mu niniejszym prawo GM-owania w zakresie spraw ustalonym wspólnie.
07-26-2011 14:01
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
bodek Offline
kill for love
*****

Hsueh-ji Jasieński-Ye
chińska kariera [5]

Protegowany: Maria Eliza Poniatowska
Protegowany (2):
Poglądy: suprematyzm radziecki
Przynależność:

Posts: 1,298
Post: #8
RE: Ogłoszenia bieżące
Chciałbym podziękować wszystkim graczom, którzy nie wystartowali w konkursie. Dzięki nim mogłem wygrać!
07-26-2011 14:25
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #9
RE: Ogłoszenia bieżące
Została wstawiona reklama, która częściowo pomoże zbierać środki na opłacenie domeny (ten problem będzie jeszcze poruszany). Wbrew pozorom klikanie w nią specjalnie może nam tylko zaszkodzić, bo po prostu nam blokną konto na AdSense. Mam nadzieję, że wyraziłem się jasno. Dziękuję za uwagę.
07-28-2011 14:42
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #10
RE: Ogłoszenia bieżące
Proszę wszystkie partie i inne twory, które zamierzają wprowadzić większą liczbę posłów i senatorów do parlamentu o napisanie mi na tajnym:
1. kogo mniej więcej będą popierać/wystawiać w tych wyborach. Chodzi o metodę znajdywania kandydatów (zwłaszcza w przypadku nie-partii), ich profil społeczny i poglądowy.
2. ogólnych informacji o charakterze kampanii, agitacji w okręgach (kampania przez eventy i kampanie ulotkowe, plakatowe swoją drogą).
07-28-2011 18:51
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user




User(s) browsing this thread: