Post Reply 
 
Thread Rating:
Nowe partie i organizacje
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #1
Nowe partie i organizacje
Standardowa procedura. Zgłaszamy się, 24 h dla innych graczy na ocenę:
-sensowności
-realności
-perspektyw na to, że gracz nie ucieknie po 3 dniach
Dotyczy to nowych rzeczy, a nie rozłamów i przekształceń tworów uż istniejących.
07-24-2011 13:56
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Ogar Offline
Zawsze Przeciw
*****

Ignacy Stokłosa
silna ręka [9]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność: Hetmanat

Posts: 2,172
Post: #2
RE: Nowe partie i organizacje
Z rolandem i Lodzermensch chcemy stworzyć Związek Pracodawców i Pracowników im. św. Józefa. MA być to w założeniu organizacja propagująca zdrowe relację pracodawca-pracownik i wzorowana na realnie istniejących organizacjach wywodzących się z Katolickiej Nauki Społecznej(+ u nas dorzucony nurt prawosławny)
07-24-2011 14:08
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #3
RE: Nowe partie i organizacje
Nurt prawosławny zasadniczo jest w TR-ChD.

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
07-24-2011 17:34
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Ogar Offline
Zawsze Przeciw
*****

Ignacy Stokłosa
silna ręka [9]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność: Hetmanat

Posts: 2,172
Post: #4
RE: Nowe partie i organizacje
ale radykalniej socjalistyczny i republikański. To z założenia ma być pokojowa organizacja, a nie banda siepaczy Tongue
(This post was last modified: 07-24-2011 17:43 by Ogar.)
07-24-2011 17:42
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #5
RE: Nowe partie i organizacje
Brzmi jak żart jeśli ma być w niej Stokłosa ale ok, więcej zastrzeżeń merytorycznych nie mam Tongue

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
07-24-2011 17:45
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Ogar Offline
Zawsze Przeciw
*****

Ignacy Stokłosa
silna ręka [9]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność: Hetmanat

Posts: 2,172
Post: #6
RE: Nowe partie i organizacje
A kto powiedział, że Stokłosa po coś mam tych protegowanych Tongue
07-24-2011 17:46
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Ogar Offline
Zawsze Przeciw
*****

Ignacy Stokłosa
silna ręka [9]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność: Hetmanat

Posts: 2,172
Post: #7
RE: Nowe partie i organizacje
Czyli jak rozumiem, mogę puszczać z racji braku sprzeciwu? Big Grin
07-25-2011 14:07
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #8
RE: Nowe partie i organizacje
Tak. Jakoś niedługo dostaniecie forum.
07-25-2011 14:20
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Nevar Offline
Wróg publiczny
***

Hubert Rabke
działacz [2]

Protegowany: Symon Hruszewski
Protegowany (2):
Poglądy: Socjalistyczne
Przynależność: Syberia

Posts: 109
Post: #9
RE: Nowe partie i organizacje
Wykorzystując protegowanego Hruszewskiego i wpływy SDLPP zakłada się:

Quote:Centralne Zrzeszenie Związków Zawodowych

1. Centralne Zrzeszenie Związków Zawodowych (CZZZ) jest organizacją skupiającą pracownicze, robotnicze, zawodowe organizacje, działające na terenie całej Rzeczpospolitej.
2. Zadaniem CZZZ jest koordynacja i organizacja działań organizacji zrzeszonych, w celu uzyskania większych efektów działań i realizacji postulatów Zrzeszenia.
3. CZZZ działa na rzecz ochrony i rozszerzenia praw pracowniczych, polepszenia poziomu życia warstwy pracowniczej, demokratyzacji życia publicznego oraz ochrony zrzeszonych organizacji i całej warstwy pracowniczej.
4. CZZZ skupia związki zawodowe z wszelkich gałęzi gospodarki oraz lokalne i ponadlokalne zrzeszenia związkowe.
5. W swoich pracach CZZZ kieruje się zasadami demokratyzmu oraz braterstwa klasy robotniczej i pracowniczej
6. Władzę w CZZZ sprawuje Zjazd CZZZ, do którego należą delegaci wszystkich organizacji zrzeszonych, dysponujący siłą proporcjonalną do liczby członków danej organizacji.
7. Zjazd CZZZ wybiera skład Komitetu Zarządzającego CZZZ, który kieruje pracami CZZZ na codzień. Komitetowi Zarządzającemu przewodzi Przewodniczący Komitetu oraz I sekretarz CZZZ.
8. Zjazd odbywa się co najmniej raz do roku by wybrać władze na rok następny, oraz na wniosek Komitetu Zarządzającego.
9. Komitet Zarządzający decyduje co do ogłoszenia pogotowia strajkowego, bojkotów, strajków w wybranych zakładach lub gałęziach przemysłu oraz strajkach solidarnościowych. Zgodę na strajk generalny udziela Zjazd CZZZ.

枪杆子里面出政权
毛泽东同志
07-29-2011 16:48
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #10
RE: Nowe partie i organizacje
Tradycyjnie 24 h na uwagi i protesty ewentualne.
07-29-2011 17:53
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Post Reply 





User(s) browsing this thread: