Post Reply 
 
Thread Rating:
Rozmowy z Korniłowem
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #1
Rozmowy z Korniłowem
Warunki Korniłowa są następujące:
1. Tereny WKS, orientacyjnie na zachód od Maryjgrodu minus 30 km, zostaną przekazane WKM.
2. W WKM Korniłow dostanie z rąk regenta urząd hetmana i królewskiego namiestnika.
3. Gen. Majakow i jego ludzie zostaną objęci amnestią.
4. WKM będzie mieć swoją Dumę z wyborów powszechnych, która na pierwszym posiedzeniu w porozumieniu z królem i namiestnikiem uchwali Kartę Konstytucyjną, gwarantującą "podstawowe elementy" ruskości: monarchię, prawosławie i ludowość.
5. Miasta zachodniej Syberii dostaną samorząd bez dyskryminacji nieszlachty i będą mogły wybierać sobie wojewodów.
(This post was last modified: 07-26-2013 11:50 by Szmer.)
07-26-2013 11:48
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Ogar Offline
Zawsze Przeciw
*****

Ignacy Stokłosa
silna ręka [9]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność: Hetmanat

Posts: 2,172
Post: #2
RE: Rozmowy z Korniłowem
1.Jak dla mnie ok Wink
2. A wystarczy dowódca Syberyjskiego Okręgu Wojskowego(ew. zastępca dowódcy Armii Lądowej) i cicha umowa o wskazaniu kandydata na wojewodów?
3. Ok
4. Hmma czy Korniłow nie wolałby ciała korporacyjnego, zamiast zwykłego parlamentu?
5.Ok
07-26-2013 21:42
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #3
RE: Rozmowy z Korniłowem
2. Korniłow widzi możliwość jakiegoś rozsądnego formalnego ograniczenia kompetencji moskiewskiego hetmana, może być to tytuł dowódcy okręgu wojskowego WKM. Z władzy namiestnika nie zrezygnuje, nie po to podniósł sprawę ruską, żeby teraz pozwolić na pozostanie Rusinów bez wodza.
4. Może rozważyć. Szczegóły?

Tvar?
07-28-2013 12:40
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Post Reply 





User(s) browsing this thread: