Thread Rating:
Piwo, wino, koks, wódka, zapiekanki, papierosy i dziwki
PakaPikiPoko Offline
Pół człowiek - pół mapa
*****


gieroj syberyjskiej ofensywy [3]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 1,143
Post: #1
Piwo, wino, koks, wódka, zapiekanki, papierosy i dziwki
Temat zlotu pojawial sie kilkukrotnie, cos robimy w tym kierunku czy lejemy? Troche czasu jest.

Szewc zabija szewca.
07-12-2013 20:20
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #2
RE: Piwo, wino, koks, wódka, zapiekanki, papierosy i dziwki
Ja jestem za. Przynajmniej do sierpnia raczej łatwo będę mógł znaleźć wolny dzień. Dysponuję też mieszkaniem tuż pod stolicą, jeśli wolicie to niż jakąś piwiarnię Tongue Zresztą Warszawa oferuje też ruiny atomowego ośrodka dowodzenia, co mogłoby być klimatyczną meliną. Ale tu zagadałbym do Powsiego, bo on jest większy trep i warszawiak.

Ale żeby nie rozeszło się to znowu po "sorry nie mogę Sad ", "nie róbcie w Wawie", "jak będzie to będę" i "propsy fajny pomysł", od razu rzucam propozycję terminu: któryś dzień weekendu 26-28 lipca. Hm?
(This post was last modified: 07-13-2013 10:16 by Szmer.)
07-13-2013 10:14
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
Ogar Offline
Zawsze Przeciw
*****

Ignacy Stokłosa
silna ręka [9]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność: Hetmanat

Posts: 2,172
Post: #3
RE: Piwo, wino, koks, wódka, zapiekanki, papierosy i dziwki
Dla mnie wstępnie ok. A Polskę jestem w stanie pojechać gdziekolwiek gdzie kursuje Polski Bus Wink
07-13-2013 10:21
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
PakaPikiPoko Offline
Pół człowiek - pół mapa
*****


gieroj syberyjskiej ofensywy [3]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 1,143
Post: #4
RE: Piwo, wino, koks, wódka, zapiekanki, papierosy i dziwki
Ja tez moge do Warszawy pojechac, miloby bylo gdyby ktos mnie kimnal Tongue ale ta koncowka lipca srednio mi podchodzi. Wolalbym sierpien, bo na poczatku jest Woodstock. Mi najbardziej by pasowal jakis termin pon-sro (np. 12-14 sierpnia). Ale postaram sie dostosowac.

Szewc zabija szewca.
07-13-2013 11:02
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
Ogar Offline
Zawsze Przeciw
*****

Ignacy Stokłosa
silna ręka [9]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność: Hetmanat

Posts: 2,172
Post: #5
RE: Piwo, wino, koks, wódka, zapiekanki, papierosy i dziwki
Ja w środku tygodnia siedzę w pracy, a z całym szacunkiem dla was urlop wolałbym wykorzystać inaczej Smile
07-13-2013 11:20
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
PakaPikiPoko Offline
Pół człowiek - pół mapa
*****


gieroj syberyjskiej ofensywy [3]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 1,143
Post: #6
RE: Piwo, wino, koks, wódka, zapiekanki, papierosy i dziwki
W sumie weekend 17 - 18 tez mi pasuje. Najwyzej sie umowie z szefowa zmiany ze poniedzialek mam wolny.

Szewc zabija szewca.
07-13-2013 12:10
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
Tvar Offline
Capo di Tutti Capi
*****

F.B.A. Pilawa
pociąga za sznurki [6]

Protegowany: Adrian Warszawski
Protegowany (2): Brunon Pilawa
Poglądy: Wolnomyśliciel
Przynależność: Nowe Polesie

Posts: 1,143
Post: #7
RE: Piwo, wino, koks, wódka, zapiekanki, papierosy i dziwki
Kimam ludzi regularnie za flaszkę, tylko trzeba mieć na czym Wink
Co do miejscówki, mam przyjemne mieszkanko jakieś 2 min. drogi od metra w naszej pięknej metropolii Wink
07-13-2013 12:34
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #8
RE: Piwo, wino, koks, wódka, zapiekanki, papierosy i dziwki
Flaszkę Finlandii czy Żołądkowej Gorzkiej? Tongue

Z czasem póki co nie mam problemów, ale postanowiłem zacząć ograniczać swoje wydatki.

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
07-13-2013 14:37
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #9
RE: Piwo, wino, koks, wódka, zapiekanki, papierosy i dziwki
W sierpniu nie wiem czy nie wyjadę na jakiś czas, więc jeśli już, to wolałbym 2-3 sierpnia. Fizycznie mam możliwość nocowania dwóch osób, w tym jednej na łóżku składanym Tongue Ale ogólnie co do lokalizacji, ustępuję chętnie lepszej opcji u Tvara. Tylko musimy się zastanowić, jaki styl zlotu preferujemy: lokal, domówka czy bunkry Tongue
07-13-2013 14:42
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
Tvar Offline
Capo di Tutti Capi
*****

F.B.A. Pilawa
pociąga za sznurki [6]

Protegowany: Adrian Warszawski
Protegowany (2): Brunon Pilawa
Poglądy: Wolnomyśliciel
Przynależność: Nowe Polesie

Posts: 1,143
Post: #10
RE: Piwo, wino, koks, wódka, zapiekanki, papierosy i dziwki
Czerwony, już zapomniałem że są ludzie, którzy piją inną niż "W" Big Grin

Szmer, mi tam rybka Tongue
BTW. Gdzie mieszkasz?
(This post was last modified: 07-13-2013 15:42 by Tvar.)
07-13-2013 15:42
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user




User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)