Thread Rating:
Parodia Ante
Wisznu Offline
Pierwsza Dama
*****

szpilki
mało znana [2]

Protegowany: kozaczek
Protegowany (2): baletka
Poglądy: estetyczne
Przynależność: WOMAN

Posts: 858
Post: #1
Parodia Ante
Chcę zagrać w parodię Antemurale. Stworzyłem ewentualne forum.

http://www.totalnarozpierducha.darmowefora.pl/index.php

Będziemy grać po wojnie nuklearnej i związanych z nią niezwykłych zjawiskach. Na tym etapie nie mam zamiaru ograniczać pomysłów i jakiejkolwiek twórczości graczy. Wszystko zostanie dostosowane i wymyślone tak by pasowało do waszych postaci.
07-19-2012 20:37
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
Koza Offline
Wizjoner
****

Jerzy Grażyński
mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: wyważone
Przynależność:

Posts: 484
Post: #2
RE: Parodia Ante
Co masz na myśli pisząc parodia Ante? Prawdę mówiąc, było już kilka podobnych pomysłów w części zrealizowanych; ale nadal nie wyobrażam sobie na czym mają one niby polegać? Mamy parodiować własne postaci, czy innych graczy? Nie wyobrażam sobie parodiować Nery, lub kowalskiego- z prostego powodu, to jest nie możliwe. Czy można sparodiować parodię? Bo, czym te gry są, jak nie parodią życia politycznego, czy historii.
07-19-2012 20:51
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
Wisznu Offline
Pierwsza Dama
*****

szpilki
mało znana [2]

Protegowany: kozaczek
Protegowany (2): baletka
Poglądy: estetyczne
Przynależność: WOMAN

Posts: 858
Post: #3
RE: Parodia Ante
W tej grze nie będzie tylko kilku parodystycznych elementów, ale wszystko będzie parodią. Zarówno w sferze mechaniki. Zrobię jakieś systemy liczenia pieniędzy na wzór tych Szmera z różnych gier, sparodiujemy cały system agentur. Większość rzeczy postaram się podejmować przy użyciu kostki, by zminimalizować możliwość parodiowania.

Zresztą jestem za tak elastyczną dla gracza konstrukcją jaka jest tylko możliwa. Celem jest umożliwienie sparodiowanie jakiejś postaci innego gracza, jakiegoś elementu gry itd. Nie chcę niczego ograniczać.
07-19-2012 21:05
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
AmaD Offline
Wielki Książę Syberii
*****

Jan I
nie panuje nad sytuacją [6]

Protegowany: K. Lipski (MS WKS)
Protegowany (2): F. Lisowski (MSS WKS)
Poglądy: ancien régime
Przynależność: WKS

Posts: 3,629
Post: #4
RE: Parodia Ante
Ludziom się nudzi Tongue
07-20-2012 14:03
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
Koza Offline
Wizjoner
****

Jerzy Grażyński
mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: wyważone
Przynależność:

Posts: 484
Post: #5
RE: Parodia Ante
Jak dla mnie bez sensu. Nie widzę potrzeby i możliwości parodiowania suchego systemu oceny Szmera, to tak jakby sparodiować jakieś działanie matematyczne typu dodawanie. Poza tym, jak wspomniałem wcześniej, samo Ante było parodią historii, n-liczba bomb atomowych ,,spadniętych" na Europę, a Ty co zaproponujesz? X- liczbę, i do tego wilkołaki? To wszystko już było, był ksiądz który zmartwychwstał, był minister który okradał budżet i napychał własny portfel, była jakaś brzydka baba która urodziła obcego...
07-20-2012 19:32
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user




User(s) browsing this thread: