Poll: Którą Polskę wybierasz?
This poll is closed.
Polska 1960 - Zgredźmin + kowalsky 54.55% 6 54.55%
Polska 1950 - Wisznu 9.09% 1 9.09%
Polska 1940 - Czerwony 36.36% 4 36.36%
Total 11 votes 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Post Reply 
 
Thread Rating:
Co z tą Polską?
Zgredźmin Offline
Posting Freak
*****

Mikołaj Czapski
powoli zapominany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 1,801
Post: #1
Co z tą Polską?
Wiadomo, mamy do wyboru trzy scenariusze. Polska 1960, Polska 1940 i Polska 1950. Wybierajcie i grajmy.

Jeszcze dla ułatwienia:

Polska 1960 - scenariusz jest tutaj: http://antemurale.pl/showthread.php?tid=2173
Polska 1950 - scenariusz jest tutaj: http://antemurale.pl/showthread.php?tid=2179
Polska 1940 - scenariusz jest tutaj: http://antemurale.pl/showthread.php?tid=2178

gen. Mikołaj Czapski - Partia Gospodarczo-Imperialna
"I staję do walki, tak jak poprzednio, z głównym złem państwa: panowaniem rozwydrzonych partyj i stronnictw nad Polską, zapominaniem o imponderabiliach, a pamiętaniem tylko o groszu i korzyści." - Józef Piłsudski

gg: 5055882
(This post was last modified: 07-11-2012 12:58 by Zgredźmin.)
07-11-2012 12:52
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #2
RE: Co z tą Polską?
Proponuję, żeby jeszcze w tym temacie zgłaszać pomysły na nazwę/domenę, skoro Antemurale pozostaje już na wsze czasy grą szmerowską Tongue

Obecnie mamy jeden: Brudnegacie. Myślałem trochę ale, o zgrozo, wszystkie zlepki wyrazowe które uważałem za nowe zostały już kiedyś przez kogoś wymyślone i zarejestrowane. Trochę to straszne, niedługo na świecie zabraknie miejsca na własną kreatywność Tongue

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
07-11-2012 12:57
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Zgredźmin Offline
Posting Freak
*****

Mikołaj Czapski
powoli zapominany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 1,801
Post: #3
RE: Co z tą Polską?
Ja tam uważam że Brudnegacie to średnia nazwa dla gry. Myślałem po prostu żeby użyć nazwy wyciągniętej od tego jaki scenariusz nam się wyłoni. Więc odpowiednio Polska60, Polska50, Polska40.

gen. Mikołaj Czapski - Partia Gospodarczo-Imperialna
"I staję do walki, tak jak poprzednio, z głównym złem państwa: panowaniem rozwydrzonych partyj i stronnictw nad Polską, zapominaniem o imponderabiliach, a pamiętaniem tylko o groszu i korzyści." - Józef Piłsudski

gg: 5055882
07-11-2012 13:00
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Wisznu Offline
Pierwsza Dama
*****

szpilki
mało znana [2]

Protegowany: kozaczek
Protegowany (2): baletka
Poglądy: estetyczne
Przynależność: WOMAN

Posts: 858
Post: #4
RE: Co z tą Polską?
Nazwa nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia, a mój scenariusz jest dość niedokończony. Nie opisałem jeszcze sytuacji wewnętrznej, a jedynie ją zarysowałem w kolejnych postach.
07-11-2012 13:17
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
bodek Offline
kill for love
*****

Hsueh-ji Jasieński-Ye
chińska kariera [5]

Protegowany: Maria Eliza Poniatowska
Protegowany (2):
Poglądy: suprematyzm radziecki
Przynależność:

Posts: 1,298
Post: #5
RE: Co z tą Polską?
Tylko Brudnegacie!
07-11-2012 17:27
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
poulenc Offline
Kryzys Wieków Średnich
*****


dobroczynna [5]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 3,288
Post: #6
RE: Co z tą Polską?
O ile opcja Czerwonego jest nawet nawet, to Wisznu to z całym szacunkiem kupa Sad

Po wybuchu powstania 17 czerwca, sekretarz Związku Pisarzy
kazał rozdać w Alei Stalina ulotki, w których można
było przeczytać, że naród stracił zaufanie rządu
i mógłby je odzyskać tylko przez zdwojoną pracę.
Czy niebyłoby wszak prościej,
gdyby rząd rozwiązał naród i
wybrał drugi?
07-11-2012 17:31
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
bodek Offline
kill for love
*****

Hsueh-ji Jasieński-Ye
chińska kariera [5]

Protegowany: Maria Eliza Poniatowska
Protegowany (2):
Poglądy: suprematyzm radziecki
Przynależność:

Posts: 1,298
Post: #7
RE: Co z tą Polską?
no ziobra, ziobra, już nie pastwcie się nad wisznem, wiemy, że ssie
07-11-2012 17:36
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
PakaPikiPoko Offline
Pół człowiek - pół mapa
*****


gieroj syberyjskiej ofensywy [3]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 1,143
Post: #8
RE: Co z tą Polską?
Zagłosowałem na Zgredźmina, ale gdybym mógł wybrać jeszcze drugi scen - głos poleciałby do Czerwonego.

Szewc zabija szewca.
07-11-2012 17:52
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #9
RE: Co z tą Polską?
Zagłosowałem na Czerwonego, bo realia (układ polityczny) wydają mi się stosunkowo najciekawsze.

Zgredźmin byłby o tyle dobry, że można na niego liczyć i to pewny człowiek na stołku GM-owskim.

Projekt Wisznu jest rzeczywiście dosyć mglisty niestety i wymagałby dużo gimnastyki przy docieraniu scenariusza do jakichś standardów realizmu. Choć z kolei daje ciekawą sytuację w Europie.
07-11-2012 18:58
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
bodek Offline
kill for love
*****

Hsueh-ji Jasieński-Ye
chińska kariera [5]

Protegowany: Maria Eliza Poniatowska
Protegowany (2):
Poglądy: suprematyzm radziecki
Przynależność:

Posts: 1,298
Post: #10
RE: Co z tą Polską?
Zmieniam głos z PL1960 na PL1940.

Sorry, Zgredziu, twój scen jest świetny i w ogóle, ale realizm scena Czerwonego to nowa jakość w Ante i w ogóle politycznych pbfach Tongue
07-12-2012 17:29
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Post Reply 





User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)