Thread Closed 
 
Thread Rating:
Korpus Terminatorów - zapisy na GM-ów
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #1
Exclamation Korpus Terminatorów - zapisy na GM-ów
Quote:Może inaczej: niech osoby, które chcą GM-ować, ustalą scenariusz. To będzie miało sens. Pewnie jak ustalenia zapadną, to ktoś się wykruszy i pozostanie optymalna liczba.
Jak dotąd nie widziałem sprzeciwów. Wprawdzie lepiej byłoby się wstrzymać z wyborem scenariusza aż do podsumowania ankiet, ale myślę, że mógłbym już potencjalnym GM-om dać jakieś tajne, gdzie by z dala od oczu ciekawskich zaczęli poważniejsze rozmowy nt. klona Ante.

W chwili obecnej na liście członków Korpusu znajdują się Zgredźmin i kowalsky. Słyszałem, że Nera, Wisznu, może Larry też się zastanawiają. Proszę więc ich i pozostałych o decyzję. Oczywiście w każdej chwili będzie można się wycofać Tongue
06-30-2012 15:23
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
Wisznu Offline
Pierwsza Dama
*****

szpilki
mało znana [2]

Protegowany: kozaczek
Protegowany (2): baletka
Poglądy: estetyczne
Przynależność: WOMAN

Posts: 858
Post: #2
RE: Korpus Terminatorów - zapisy na GM-ów
Przecież to kowalsky ma ustalić scenariusz i do tego chce tą ankietę, gdyż od dawna jako pierwszy pisał, że chce być GM-em. Po co robisz zamieszanie.
06-30-2012 15:28
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #3
RE: Korpus Terminatorów - zapisy na GM-ów
No a jak kowalskiemu się odwidzi - teraz lub po starcie? To drugie jest nawet bardziej prawdopodobne. Moim zdaniem co najmniej dwie osoby powinny się tym zajmować.

Jeżeli ktoś chce narzucać grę, niech narzuca, ale wyznaczanie osoby do narzucenia jest bez sensu. Jak nie ma takiej osoby, musi to być projekt bardziej kolektywny ze wszystkimi konsekwencjami.
06-30-2012 15:41
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
poulenc Offline
Kryzys Wieków Średnich
*****


dobroczynna [5]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 3,288
Post: #4
RE: Korpus Terminatorów - zapisy na GM-ów
To ja może teraz zrezygnuje XD

Po wybuchu powstania 17 czerwca, sekretarz Związku Pisarzy
kazał rozdać w Alei Stalina ulotki, w których można
było przeczytać, że naród stracił zaufanie rządu
i mógłby je odzyskać tylko przez zdwojoną pracę.
Czy niebyłoby wszak prościej,
gdyby rząd rozwiązał naród i
wybrał drugi?
06-30-2012 15:41
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
Wisznu Offline
Pierwsza Dama
*****

szpilki
mało znana [2]

Protegowany: kozaczek
Protegowany (2): baletka
Poglądy: estetyczne
Przynależność: WOMAN

Posts: 858
Post: #5
RE: Korpus Terminatorów - zapisy na GM-ów
Wiedziałem, że tak będzie. Był chętny i wszyscy zrobili wszystko, by go zniechęcić swoim mąceniem.
06-30-2012 15:45
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #6
RE: Korpus Terminatorów - zapisy na GM-ów
No rzeczywiście. Jeszcze parę dni temu oficjalna wersja była taka, że jest z 5 chętnych do GM-owania, teraz okazuje się, że jest kowalsky, a właściwie to go nie ma Tongue
06-30-2012 18:23
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #7
RE: Korpus Terminatorów - zapisy na GM-ów
Ja mogę, ale w moim scenariuszu lub Kaiserce. Poza tym uważam, że gdy zostanie stworzony/wybrany jakiś scenariusz to głównym GM-em powinien być jego autor - nikt inny tak nie "czuje" settingu i tego, w którym kierunku go popchnąć.

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
06-30-2012 18:31
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
PakaPikiPoko Offline
Pół człowiek - pół mapa
*****


gieroj syberyjskiej ofensywy [3]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 1,143
Post: #8
RE: Korpus Terminatorów - zapisy na GM-ów
Nie okłamujmy się - jesteśmy na głodzie i wciągniemy się w największe nawet gówno stworzone przez byle kogo xD
06-30-2012 19:40
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #9
RE: Korpus Terminatorów - zapisy na GM-ów
Tego jestem pewien. Dlatego wolałbym, żeby to nie było gówno i żeby nie skończyło się po trzech tygodniach entuzjazmu :>

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
06-30-2012 19:47
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
PakaPikiPoko Offline
Pół człowiek - pół mapa
*****


gieroj syberyjskiej ofensywy [3]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 1,143
Post: #10
RE: Korpus Terminatorów - zapisy na GM-ów
Ja się zgłaszam na ochotnika jeśli chodzi o grafikę.
06-30-2012 19:49
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
Thread Closed 




User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)