Thread Closed 
 
Thread Rating:
Program
Zgredźmin Offline
Posting Freak
*****

Mikołaj Czapski
powoli zapominany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 1,801
Post: #1
Program
Quote:1. Głównym celem Narodu Polskiego powinna być odbudowa Polski silnej, demokratycznej i opartej na najlepszych Polskich wartościach.

2. Wszystkie klasy społeczne powinny wspólnie podjąć wysiłek odbudowy kraju w imię solidaryzmu narodowego. Po wojnie atomowej nie ma już robotników, chłopów, inteligencji, żołnierzy, polityków czy burżuazji są jedynie Ocalali których łączy to iż jako jedni z niewielu przetrwali i mogą budować nową Polskę i nowy Świat.

3. Podstawą sprawnej odbudowy Polski jest silna władza państwowa ale nie bez udziału społeczeństwa które ową silną władzę państwową winno wybierać w demokratycznych wyborach. W pełni popieramy ustój budowany przez Rzeczpospolitą Chełmską jako realizację naszego postulatu silnej władzy państwowej i demokracji.

4. Sprzeciwiamy się odbudowie Polski przez osoby o nikłej moralności i w ogóle prawie do rządzenia czymkolwiek, wlicza się w to złodziei, morderców inne osoby karane za przestępstwa pospolite oraz zbrodniarzy komunistycznych i hitlerowskich.

5. Dlatego sprzeciwiamy się zagarnianiu przez Związek Polski idei Polskości i stawiania się ponad inne Polskie twory państwowe. Umowa z Kobryńczyzną była hańbą która nigdy nie zostanie zmyta z władz Związku Polskiego.

6. Należy podjąć wszelkie kroki aby budować ogólnonarodowy pokój i współpracę, tyczy się to także resztek komunistycznej Polski. Walka zbrojna z Polskimi komunistami zajść może jedynie w skrajnym wypadku.

7. Głównym zagrożeniem dla odbudowy Polski są zgrupowania radzieckie które znajdują się już w Polsce i które do Polski dopiero wejdą. Bacznie należy też przyglądać się państwowości Ukraińskiej i Litewskiej.

8. Głównym celem państwa powinno być szybkie rozwijanie upraw oraz odbudowa utraconej infrastruktury cywilnej aby podnosić jakość życia ludności.

gen. Mikołaj Czapski - Partia Gospodarczo-Imperialna
"I staję do walki, tak jak poprzednio, z głównym złem państwa: panowaniem rozwydrzonych partyj i stronnictw nad Polską, zapominaniem o imponderabiliach, a pamiętaniem tylko o groszu i korzyści." - Józef Piłsudski

gg: 5055882
06-19-2012 18:36
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
Thread Closed 
User(s) browsing this thread: