Post Reply 
 
Thread Rating:
Razwiedka - organizacja
Ksawer Offline
Posting Freak
*****

Leopold Sakskoburggotski
cynik [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: hetmańskie
Przynależność: Hetmanat

Posts: 948
Post: #1
Razwiedka - organizacja
[Image: 120px-Heraldic_Crow.svg.png]
SŁUŻBY SPECJALNE
organizacja

Interesuje mnie organizacja dwóch pionów zadaniowych, a w sumie trzech:

I pion werbunkowy połączony z III pionem szkoleniowo-zadaniowym, który obejmie ogół zadań rekrutacyjnych. Targetem powinni być zafascynowani antykomunizmem albo antyniemiecką nagonką, chętnie z bogatych rodzin, absolwenci kierunków ścisłych albo prawnicznych z największych miast, mile widziani studenci uniwersytetów tajemnych, kategorycznie odrzucamy seminarzystów i kleryków. Oficer prowadzący pion pierwszy otrzyma legitymację biura radcy Leopolda Raznowieckiego (albo innych kompadre z Rady Przedstawicielskiej) i w charakterze delegata zajmie się rozpoznawaniem i rekrutacją według ustalonych wytycznych w najważniejszych skupiskach mikro-aglomeracjach poatomowej Polski. Zakładam, że mam do tego niezłego specjalistę. Rozdziałem na pion milicyjny i pion specjalny zajmę się osobiście ja. Resztą zajmie się szkolenie biura trzeciego.

II pion tymczasem zajmie się kwestiami logistycznymi i organizacyjnymi. W oparciu o te typy zadań chciałbym po pierwsze, uzyskać dostęp do broni palnej, po drugie, nieruchomości i ruchomości, po trzecie, środki finansowania. Pion powinien w pierwszej kolejności zająć się penetracją starych fabryk amunicji i broni, sprawdzeniem arsenałów, posterunków policji a nawet prywatne domki łowieckie. Interesuje mnie każdy typ broni. Mile widziala byłaby dobra lokalizacja siedziby w warownym opuszczonym zamku neogotyckim, względnie podpilawskie podziemia. Czy w okolicach znajdzie się choćby podleśny bunkier?
05-03-2012 18:08
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #2
RE: Razwiedka - organizacja
Tak to się znajdzie bunkier, chociaż możesz rozejrzeć się na necie, czy np. hitlerowcy czegoś w pobliżu nie kręcili.

Póki co rekrutacja będzie prowadzona w Pile.
05-03-2012 19:00
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Ksawer Offline
Posting Freak
*****

Leopold Sakskoburggotski
cynik [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: hetmańskie
Przynależność: Hetmanat

Posts: 948
Post: #3
RE: Razwiedka - organizacja
Zgredź zgodził się na otwarcie nazwijmy to.. siatki w Chełmie. Przy możliwościach komunikacyjnych.
05-03-2012 21:42
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Ksawer Offline
Posting Freak
*****

Leopold Sakskoburggotski
cynik [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: hetmańskie
Przynależność: Hetmanat

Posts: 948
Post: #4
RE: Razwiedka - organizacja
Skoro wróciłem i nie bardzo chce im robić rozpierdolu w polityce zajmę się matuszką Razwiedką.

Proszę o raport nt. stanu. Chcę przejść do kolejnej fazy.
05-18-2012 15:16
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Ksawer Offline
Posting Freak
*****

Leopold Sakskoburggotski
cynik [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: hetmańskie
Przynależność: Hetmanat

Posts: 948
Post: #5
RE: Razwiedka - organizacja
http://www.fotosik.pl/u/tomilipin/album/529
05-18-2012 15:32
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #6
RE: Razwiedka - organizacja
Zaproponuj wariant optymistyczny i pesymistyczny, to sobie wybiorę Tongue
05-19-2012 13:06
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Ksawer Offline
Posting Freak
*****

Leopold Sakskoburggotski
cynik [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: hetmańskie
Przynależność: Hetmanat

Posts: 948
Post: #7
RE: Razwiedka - organizacja
Optymistyczny to 160 osób (w tym 3 placówki wydelegowane po 13 osób)
Pesymistyczny to 90 osób (i tylko jedna placówka wydelegowana)

Tongue
05-19-2012 20:50
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #8
RE: Razwiedka - organizacja
Niech będzie optymistyczny :>
05-20-2012 12:26
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Post Reply 





User(s) browsing this thread: