Post Reply 
 
Thread Rating:
Kontakty z członkami
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #1
Kontakty z członkami
Quote:Sieradz się pyta czy może jakoś (ponad-statutowo) pomóc ZP w obliczu coraz bardziej agresywnych działań NRD. Wyrażamy gotowość udzielenia pomocy w miarę naszych skromnych możliwości. Można by pomyśleć nad przekazaniem żywności lub wymianą technologii (jeżeli nasza wiedza w zakresie komunikacyjnym - ze względu na specjalność sieradzkiego pułku - jest na wyższym poziomie niż w Pile).
04-30-2012 10:13
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Dalewin Offline
Anas platyrhynchos
*****

Igor Niszony
mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: Celebrystyczne
Przynależność:

Posts: 1,690
Post: #2
RE: Kontakty z członkami
Jestem jak najbardziej Za.

Ze strony Federacji, jesteśmy również skłonni do rozpoczęcia wspólnych manewrów w celu ćwiczenia wojsk na wypadek bezpośredniej walki z NRD. Co do żywności, jesteśmy mile zaskoczeni propozycją wsparcia albowiem napewno niezbędne będzie podczas transportu sił na zachód.

Off to Szmer
Rozumiem, że ruchy wojsk jeśli wyślemy je do wsparcia Armii Zachodu i Wschodu, wiążą się z wyliczeniem w budżetach miesięcznych?

[GG] 4704497
E-Mail: dalewinante@gmail.com

Zapraszam do kontaktu
04-30-2012 10:25
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #3
RE: Kontakty z członkami
Zaraz przekażę Sieradzowi.
Co do offu: nie do końca rozumiem. Zależy, kto weźmie na siebie utrzymanie, wyżywienie itd. tych żołnierzy. Niby można wydać dekret, że miejscowi członkowie Związku Polskiego Tongue
04-30-2012 10:37
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Post Reply 





User(s) browsing this thread: