Post Reply 
 
Thread Rating:
Pakt Ordynacko-Sanocki
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #1
Pakt Ordynacko-Sanocki
Quote:
PAKT O WZAJEMNEJ PRZYJAŹNI I POMOCY
zawarty dnia 1 marca roku bożego 1963 pomiędzy

Jego Ekscelencją Ordynariuszem Sprawy Bożej, księdzem Józefem Żytniakiem
Wielce Szanownym Burmistrzem Wolnego Miasta Sanoka, panem Walentym Miedziakiem


Wysokie Umawiające się Strony, poprzez swoich pełnomocników, uznają za wiążące niniejsze postanowienia:

Art. 1.
1. Strony zobowiązują się umożliwiać swobodną komunikację między obszarami, jakie zajmują.
2. Zobowiązanie to dotyczy tak osób, jak i pieniędzy, towarów oraz żywego inwentarza.

Art. 2.
Strony zobowiązują się do prowadzenia regularnej wymiany informacji o wydarzeniach zewnętrznych, ze szczególnym uwzględnieniem wydarzeń mogących stanowić zagrożenie dla drugiej ze stron.

Art. 3.
1. Strony zobowiązują się do udzielania sobie pomocy w razie ataku z zewnątrz.
2. W celu wypełnienia tego zobowiązania, na terytorium Wolnego Miasta Sanoka stacjonować będzie garnizon 500 żołnierzy Ordynariatu. Wolne Miasto Sanok odpowiada za zaopatrzenie dla garnizonu.

Art. 4.
Strony uznają konieczność dalszych wspólnych działań dla odbudowy ze zniszczeń wojennych i ochrony ocalałej ludności.

Ze strony J.E. Ordynariusza:
Jerzy Badeni
Naczelny Prefekt Ordynariatu

Ze strony W.Sz. Burmistrza:
Artur Bielik
Radca Miejski

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
(This post was last modified: 04-28-2012 18:12 by Czerwony.)
04-28-2012 18:12
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Post Reply 





User(s) browsing this thread: