Post Reply 
 
Thread Rating:
Dyplomacja
PakaPikiPoko Offline
Pół człowiek - pół mapa
*****


gieroj syberyjskiej ofensywy [3]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 1,143
Post: #1
Dyplomacja
Tak, otóż kontakt z towarzyszem kowalskim chciałbym złapać, rozumiem, że póki nie mam 26 poziomu to nie da rady? Czy jakieś takie pojedyncze radia mogę mieć?

Jeśli tak, to istnieje szansa na kontakt z wojskami sowietów? Jeśli problemem jest to, że ich "nie odkryłem" to wysyłam tam piątkę ludzi, którzy mają złapać kontakt, i niech powiedzą ładnie, że gen. Popławski ich przyznał (zrobiłem z siebie znaną szychę to niech nazwisko poznają xD) i mają dopytać się co zamierzają i jeśli sowieci będą skłonni do współpracy to niech ci ludzie założą tam placówkę naszą dyplomatyczną : )

Szewc zabija szewca.
04-25-2012 17:23
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #2
RE: Dyplomacja
Chodzi o Zgrupowanie "Lublin"? Póki co mogą przyjąć jakiegoś posła bieszczadzkiego. Plany są tajemnicze, ale należy się spodziewać najazdów na wszystkich wokół. Poza tym trudno przewidzieć. Być może część się rozlezie.
04-25-2012 18:25
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
PakaPikiPoko Offline
Pół człowiek - pół mapa
*****


gieroj syberyjskiej ofensywy [3]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 1,143
Post: #3
RE: Dyplomacja
Nie chcieli by się przyłączyć do BRLu? xDDDD Albo do PRLu gdzie czeka ich godziwa przyszłość, w końcu lepiej chyba dostawać jakiś tam żołd i mieć zapewnione bezpieczeństwo w postaci reszty armii niż tak hasać po polach. Ewentualnie czy chociaż część by nie przyszła się osiedlić u mnie?

Szewc zabija szewca.
04-25-2012 19:17
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #4
RE: Dyplomacja
PRL nie ma czym im tego żołdu wypłacać Tongue Poseł może pokombinować, żeby część się osiedliła. Tylko będzie uważał, żeby kogoś nie wkurwić.
(This post was last modified: 04-25-2012 19:20 by Szmer.)
04-25-2012 19:19
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
PakaPikiPoko Offline
Pół człowiek - pół mapa
*****


gieroj syberyjskiej ofensywy [3]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 1,143
Post: #5
RE: Dyplomacja
E tam, oni o tym nie muszą wiedzieć. Taktak, proszę uważać panowie posłowie. Tak wiesz, rzucać tematem niby przypadkiem, bez rozwieszania plakatów i krzyków. Czy określił jak wielkie te siły są? I czy mają jakiś sprzęt? Ciężarówki, artylerię etc. etc.? A jaki mają stosunek do PRLu i ZSRR?

EDIT:
No i omg zapomniałem. Posła do Ukrainy wysyłam, chcę ich wypytać jaki mają stosunek do PRLu i moich ziem. No i czy by poszli na jakąś współpracę czy są raczej antypolsko nastawieni.

Szewc zabija szewca.
(This post was last modified: 04-25-2012 19:55 by PakaPikiPoko.)
04-25-2012 19:38
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #6
RE: Dyplomacja
Wszystkiego dowiesz się za jakiś czas - jak wieści dojdą, a gra wystartuje.
04-25-2012 21:29
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #7
RE: Dyplomacja
Wojska radzieckie są nieźle uzbrojone, mają artylerię, nawet jakieś katiusze. Jest ich ponad 10 tysięcy. Stosunek do świata zewnętrznego można streścić w słowach "jest nas w cholerę, mamy broń, jesteśmy fajni".

Posłowie na Ukrainę na razie doszli do Drohobycza, który rozmawia z Wolną Ukrainą nad zjednoczeniem. Wiadomo, że Ukraińcy zamierzają dojść z granicą do linii Curzona, a może i trochę dalej. Reszta ich nie interesuje.
04-26-2012 16:25
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
PakaPikiPoko Offline
Pół człowiek - pół mapa
*****


gieroj syberyjskiej ofensywy [3]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 1,143
Post: #8
RE: Dyplomacja
Skoro już mną straszysz świat to chciałbym wysłać posła do Sanoka żebym z nimi mógł pogadać.

Szewc zabija szewca.
04-26-2012 19:12
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #9
RE: Dyplomacja
Jakie masz propozycje?
04-26-2012 19:16
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
PakaPikiPoko Offline
Pół człowiek - pół mapa
*****


gieroj syberyjskiej ofensywy [3]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 1,143
Post: #10
RE: Dyplomacja
Oferuję, że pozostawię aktualne władze miasta, zero strat w ludności, zero rabowania i wstawię się za osobami rządzącymi kiedy już dojdzie do połączenia z PRLem, w zamian za to oczekuję uznania mojej zwierzchności (przyłączenia się Sanoka do BRLu). Niech poseł zauważy, że niedaleko są wojska sowieckie i dla samego Sanoka może się to różnie skończyć. Mają moje słowo, że dotrzymam obietnic. Powiedzmy, że dyplomata przyniósł ładny liścik z podpisem samego Popławskiego i jakimiś pieczątkami czy łotewa ja tam mam jeszcze niezjedzonego.

Szewc zabija szewca.
04-26-2012 19:44
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Post Reply 





User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)