Post Reply 
 
Thread Rating:
Stołówka (Szpiedzy)
PakaPikiPoko Offline
Pół człowiek - pół mapa
*****


gieroj syberyjskiej ofensywy [3]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 1,143
Post: #1
Stołówka (Szpiedzy)
W szkolnej stołówce zawsze siedzą szpiedzy. Mają gazety i kapelusze i dziurki w gazetach - mistrzowie świata.

Mógłbym kogoś po cywilu wysłać do Sanoka i ewentualnie księdza? Wiesz Szmerku, żeby infiltracja była etc.

Szewc zabija szewca.
04-25-2012 15:33
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #2
RE: Stołówka (Szpiedzy)
Że kogoś ze swoich ludzi? Jasne. Wydaj dyspozycje, jak wróci, to będzie raport Tongue
04-25-2012 15:41
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
PakaPikiPoko Offline
Pół człowiek - pół mapa
*****


gieroj syberyjskiej ofensywy [3]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 1,143
Post: #3
RE: Stołówka (Szpiedzy)
No to wysyłam z 5 ludzi do Sanoka - że niby wiesz, ZAGUBIENI LOST, MATTHEW FOX I TERRY O'QUINN, a w drugiej grupie też takiej (5 osób) do księdza rusza np. JOSH HOLLOWAY I SADDAM HUSAJN, jak nie mam ludzi o takich nazwiskach to niech idą zwykli. Oczywiście niech wezmą jakaś broń, ale nie żeby od razu samoloty.

Szewc zabija szewca.
04-25-2012 15:45
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #4
RE: Stołówka (Szpiedzy)
Czyli na razie mają się tylko rozejrzeć (udając handlarzy i uchodźców) i wrócić, tak?
(This post was last modified: 04-25-2012 15:55 by Szmer.)
04-25-2012 15:55
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
PakaPikiPoko Offline
Pół człowiek - pół mapa
*****


gieroj syberyjskiej ofensywy [3]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 1,143
Post: #5
RE: Stołówka (Szpiedzy)
Tak, rozeznać się w sytuacji o np. bogactwie czy strażach ale tak pobieżnie, żeby nie zwracali uwagi na siebie. Mają być LUDŹMI WIDMO.

Szewc zabija szewca.
04-25-2012 15:56
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
PakaPikiPoko Offline
Pół człowiek - pół mapa
*****


gieroj syberyjskiej ofensywy [3]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 1,143
Post: #6
RE: Stołówka (Szpiedzy)
Jakieś efekty?

Szewc zabija szewca.
04-26-2012 19:13
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #7
RE: Stołówka (Szpiedzy)
Mają względnie dużo żarcia, z resztą jakby gorzej (choć to ośrodek handlu i w miarę bogaci są jak na warunki). Na chwilę obecną mają w milicji prawie 1000 mężczyzn w różnym wieku, z różnym uzbrojeniem itd.
(This post was last modified: 04-26-2012 19:21 by Szmer.)
04-26-2012 19:20
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Post Reply 





User(s) browsing this thread: