Thread Rating:
Antemurale ZERO (zapowiedzi i inne)
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #1
Antemurale ZERO (zapowiedzi i inne)
Tak, w przyszłości tutaj znajdą się zajawki Ante Zero, która połączy najlepsze rzeczy z Ante (zwłaszcza jedynki i szóstki) oraz Dynastei (czy może nawet bardziej Imperi! - pamięta ktoś tę gierkę Złego? - tworzyło się własne państwa), podlane jeszcze Falloutem, zimną wojną i mrocznymi wiekami. Ale to w przyszłości, bo rzecz planowana jest na maj Tongue

Tymczasem szukam kogoś, kto podejmie się opracować cennik. Chodzi tutaj o orientacyjne koszta inwestycji typu szkoła, droga, most, manufaktura, fabryczka itd. - jak najwięcej w miarę szczegółowych pozycji (co tam może graczom do głów strzelić). Ale czasu jest dużo, tak jak wspomniałem Big Grin Nagroda to przepustka do tajnego ośrodka Ante 0, żeby zapoznać się z mechaniką i gratyfikacja w fusach, gdy robota będzie wykonana.
03-27-2012 16:57
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
Ksawer Offline
Posting Freak
*****

Leopold Sakskoburggotski
cynik [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: hetmańskie
Przynależność: Hetmanat

Posts: 948
Post: #2
RE: Antemurale ZERO (zapowiedzi i inne)
[Image: Gc0qk.gif]
03-27-2012 17:03
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
PakaPikiPoko Offline
Pół człowiek - pół mapa
*****


gieroj syberyjskiej ofensywy [3]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 1,143
Post: #3
RE: Antemurale ZERO (zapowiedzi i inne)
To będzie edycja po obecnej?

Szewc zabija szewca.
03-27-2012 17:08
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #4
RE: Antemurale ZERO (zapowiedzi i inne)
Znaczy reset?

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
03-27-2012 17:15
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #5
RE: Antemurale ZERO (zapowiedzi i inne)
Jezu (odezwać się z czymś na Ante...). Tak, to będzie po tej edycji, tak jak było ustalone. Tzn. prawdę mówiąc wprowadziłbym między nimi dwa tygodnie przerwy-odpoczynku od Ante. Jak nam się znudzi 8-B, to je zamkniemy, zaczekamy i będzie Zero. Mam nadzieję, że to nie budzi wątpliwości.
(This post was last modified: 03-27-2012 17:25 by Szmer.)
03-27-2012 17:24
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
poulenc Offline
Kryzys Wieków Średnich
*****


dobroczynna [5]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 3,288
Post: #6
RE: Antemurale ZERO (zapowiedzi i inne)
Tak na prawdę ten temat to początek upadku tej edycji.

Po wybuchu powstania 17 czerwca, sekretarz Związku Pisarzy
kazał rozdać w Alei Stalina ulotki, w których można
było przeczytać, że naród stracił zaufanie rządu
i mógłby je odzyskać tylko przez zdwojoną pracę.
Czy niebyłoby wszak prościej,
gdyby rząd rozwiązał naród i
wybrał drugi?
03-27-2012 19:53
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #7
RE: Antemurale ZERO (zapowiedzi i inne)
Znowu "znawstwo" kowalskiego. Chciałem poszukać osoby do pomocy, ale chyba nic z tego nie wyjdzie i będę musiał sam się tym zająć w najbliższych tygodniach :|
03-27-2012 21:13
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
PakaPikiPoko Offline
Pół człowiek - pół mapa
*****


gieroj syberyjskiej ofensywy [3]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 1,143
Post: #8
RE: Antemurale ZERO (zapowiedzi i inne)
Ja ci mogę w grafice coś jedynie pomóc.

Szewc zabija szewca.
03-27-2012 21:24
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
Zgredźmin Offline
Posting Freak
*****

Mikołaj Czapski
powoli zapominany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 1,801
Post: #9
RE: Antemurale ZERO (zapowiedzi i inne)
Jeżeli chodzi o falloutowe klimaty to mogę pomóc nawet chętnie bo fanem jestem serii.

gen. Mikołaj Czapski - Partia Gospodarczo-Imperialna
"I staję do walki, tak jak poprzednio, z głównym złem państwa: panowaniem rozwydrzonych partyj i stronnictw nad Polską, zapominaniem o imponderabiliach, a pamiętaniem tylko o groszu i korzyści." - Józef Piłsudski

gg: 5055882
03-27-2012 23:03
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user
Wisznu Offline
Pierwsza Dama
*****

szpilki
mało znana [2]

Protegowany: kozaczek
Protegowany (2): baletka
Poglądy: estetyczne
Przynależność: WOMAN

Posts: 858
Post: #10
RE: Antemurale ZERO (zapowiedzi i inne)
Ja chętnie bym pomógł, ale niezbyt widzę ten projekt. Mało gram w gry i Fallout nie jest tutaj wyjątkiem.
03-28-2012 05:56
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user




User(s) browsing this thread: