Post Reply 
 
Thread Rating:
Spotkanie wojskowych z Bodnarem
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #1
Spotkanie wojskowych z Bodnarem
<Zygmunt Bodnar, Minister Spraw Wewnętrznych, przyjmuje gości wyjątkowo nie w gabinecie, a w reprezentacyjnym salonie.>

Słucham panów, czemu zawdzięczam tę wizytę?

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
03-22-2012 20:02
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
PakaPikiPoko Offline
Pół człowiek - pół mapa
*****


gieroj syberyjskiej ofensywy [3]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 1,143
Post: #2
RE: Spotkanie wojskowych z Bodnarem
OG: widzisz tajne i nadal ciśniesz swoją postacią, też tak chce xD muszę chcesz ten wykres co go dawałem np. na LPN czy już go widziałeś?

Już wymienili uprzejmości usiedli, zjedli po ciasteczku etc. etc. - Przejdźmy do sprawy o którą nam chodzi panie ministrze. Chciałbym zaproponować reformę służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo krajowe. Otóż pracując długo w polskim wywiadzie, a później, wraz z generałem Pełczyńskim, budując Armię Krajową na Lubelszczyźnie myślę, że znam się na rzeczy i chciałbym aby pan wysłuchał mojej propozycji. Reforma ta podyktowana jest głównie tym, że obecne siły min. policyjne nie są wystarczające z powodów niedawnego objęcia władzy nad administracją kraju, a proszę zauważyć, że chociażby Banderowcy już działają. Rozmawiałem o tym z obecnym tu generałem Zawadzkim, który uznał to za dobry pomysł, a także z premierem który wysłał nas do pana.

Szewc zabija szewca.
03-22-2012 20:12
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #3
RE: Spotkanie wojskowych z Bodnarem
og: przecież sam się umawiałeś na spotkanie, więc ocb?

A pomysł ten to...? - <pyta Bodnar tonem nie skrywającym zniecierpliwienia>

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
03-22-2012 20:17
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
PakaPikiPoko Offline
Pół człowiek - pół mapa
*****


gieroj syberyjskiej ofensywy [3]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 1,143
Post: #4
RE: Spotkanie wojskowych z Bodnarem
og: ŻARCIK, nie odpowiedziałeś mi na pytanie OG :F

Utworzenie Głównego Urzędu Bezpieczeństwa Rzeczpospolitej, który będzie skupiał w swojej administracji policję, żandarmerię (niezależne od wojska oddziały pomocnicze), wydział informacyjny oraz ewentualnie inne jednostki. Wszystko ma pan w teczce. - [i]Którą dał na początku ale zapomniał wspomnieć[/i[

Szewc zabija szewca.
03-22-2012 20:20
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #5
RE: Spotkanie wojskowych z Bodnarem
og: nie widziałem wykresu

<Bodnar otwiera teczkę, i udając że przegląda zawartość pyta:>

Pomysł panów jest interesujący. A komu miałby podlegać ten urząd?

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
03-22-2012 20:22
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
PakaPikiPoko Offline
Pół człowiek - pół mapa
*****


gieroj syberyjskiej ofensywy [3]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 1,143
Post: #6
RE: Spotkanie wojskowych z Bodnarem
og: http://img684.imageshack.us/img684/9058/gubern.png ten wewnętrzny, tutaj sobie fantazjowałem

- Myślę, że ministerstwu spraw wewnętrznych, tu akurat nie trzeba nic zmieniać.

Szewc zabija szewca.
03-22-2012 20:26
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #7
RE: Spotkanie wojskowych z Bodnarem
<Bodnar uśmiecha się, ale bardziej do siebie niż do rozmówców>

Cóż, zatem z mojej strony nie będzie żadnych przeszkód. Sprawę możemy uznać za zamkniętą.

Korzystając jednak z tego, że już z panami rozmawiam... Chciałbym spytać o stosunek wojska wobec zbliżających się wyborów. W szczególności zaś o dwie kwestie. Pierwsza to kwestia tego, kto panów zdaniem powinien do nich przystąpić. Druga zaś to kwestia tego, kto powinien w nich wygrać.

Napiją się panowie czegoś?

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
(This post was last modified: 03-22-2012 20:38 by Czerwony.)
03-22-2012 20:38
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
PakaPikiPoko Offline
Pół człowiek - pół mapa
*****


gieroj syberyjskiej ofensywy [3]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 1,143
Post: #8
RE: Spotkanie wojskowych z Bodnarem
og: Zgredź, szefem jesteś musisz wkroczyć, przy okazji powiedz, że jestem najlepszym wyborem na szefa tego :F

Szewc zabija szewca.
03-22-2012 20:42
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Ksawer Offline
Posting Freak
*****

Leopold Sakskoburggotski
cynik [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: hetmańskie
Przynależność: Hetmanat

Posts: 948
Post: #9
RE: Spotkanie wojskowych z Bodnarem
Quote:powiedz, że jestem najlepszym wyborem na szefa
Bereszyński gwałtownie zerwał się z łóżka w swoim mieszkaniu. To był bardzo zły koszmar.
03-22-2012 20:45
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
PakaPikiPoko Offline
Pół człowiek - pół mapa
*****


gieroj syberyjskiej ofensywy [3]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy:
Przynależność:

Posts: 1,143
Post: #10
RE: Spotkanie wojskowych z Bodnarem
og: Dziękuję, dziękuję, chciałem podziękować mojej mamie i rodzinie. Kocham was.

Szewc zabija szewca.
03-22-2012 20:47
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Post Reply 





User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)