Post Reply 
 
Thread Rating:
Nazi OBOP
Wisznu Offline
Pierwsza Dama
*****

szpilki
mało znana [2]

Protegowany: kozaczek
Protegowany (2): baletka
Poglądy: estetyczne
Przynależność: WOMAN

Posts: 858
Post: #1
Nazi OBOP
[Image: 8fa2f2d9a6ed8a23c3cedfaeee54ca51.jpg]

Niedługo pierwsze badania.
03-14-2012 18:58
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Wisznu Offline
Pierwsza Dama
*****

szpilki
mało znana [2]

Protegowany: kozaczek
Protegowany (2): baletka
Poglądy: estetyczne
Przynależność: WOMAN

Posts: 858
Post: #2
RE: Nazi OBOP
Chciałbym o określenie grup w których istnieje największa popularność i akceptowalność:

a) Teorii rasowych - ma przykładzie Murzynów, Mongołów i Rosjan. Pytać się o mieszane małżeństwa w ogóle. O akceptację takiego związku w wypadku dalszej rodziny, dzieci. Sąsiedztwa obcych. istnienia interesów narodowych i rasowych, cywilizacji białego człowieka i zagrożenia przez inne rasowo grupy i na koniec pytania o wyższość ras i narodów.

b) Antysemityzmu poprzez pytanie o: mit dzieci na macę, ponoszenie winy za śmierć J. Chrystusa, związki Żydów z Szatanem, czarownicami, magią, itp., Żyda jako pomocnika zaborców, posiadanie przez Żydów ogromnych zasobów złota, istnienia międzynarodówki bankierskiej w większości będącą międzynarodówką żydowską, o Żydokomunę i o Judeopolonię.

c). Pytania dotyczące potrzeby drugiego Piłsudskiego, oceny parlamentaryzmu, akceptacji dla dyktatury, monarchii, dyktatury partii, dyktatury proletariatu.

d). "Kwestii kobiecej" czy kobiety są równouprawnione z mężczyznami, czy powinny być, czy powinny pracować, jeśli tak to na jakich stanowiskach, czy na pewno wszystkich, czy powinny być posłami, ministrami, prezydentami itd., czy powinny głosować, czy powinny kandydować, czy powinny być księżmi? Co z zagrożeniem chorobami wenerycznymi?

I na ile te kwestie wpływają na decyzje wyborcze ankietowanych?
03-15-2012 14:53
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Wisznu Offline
Pierwsza Dama
*****

szpilki
mało znana [2]

Protegowany: kozaczek
Protegowany (2): baletka
Poglądy: estetyczne
Przynależność: WOMAN

Posts: 858
Post: #3
RE: Nazi OBOP
(03-18-2012 19:08)Szmer Wrote:  2. a) jest mało popularne, raczej wśród specyficznych środowisk. b) bardziej i znajdą się zainteresowani we wszystkich klasach. Co do ustroju, obecnie nastawienie jest raczej pro-demo, chociaż istnieje znacząca grupa popierająca ostrzejsze zagrania. Przy d) duże znaczenie ma fakt, że mężczyzn jest obecnie znacząco mniej z różnych powodów, toteż akceptacja dla roli kobiet "w życiu" jest ogólnie duża, może mniejsza w środowiskach typowo reakcyjnych. Rola kobiet w polityce spotyka się z ciut większym sceptycyzmem.

Jak rozumiem na razie nie ma wyraźnego poparcia jednej z przedstawionych teorii:

Szmer Wrote:Wydaje mi się również, że trzy pierwsze punkty są najbardziej popularne u najbogatszych i u najbiedniejszych. Tacy pyszni bogacze czują się lepsi od biednych, odmiennych rasowo i od Żydów, a jednocześnie nie sądzę by byli nastawieni mocno patriarchalnie. Podobnie wydaje mi się, że totalny lumpenproletariat, który nie ma z czego być dumnym i widzi bogatego Żyda wpada w wściekłość. Nie mogąc pogodzić się ze swoją sytuacją życiową taki kloszard jest pełen nienawiści. Jednak słyszałem teorie, że faszyzm, rasizm itp. popierało drobnomieszczaństwo.

Skoro tak to proszę o dalsze prace. Chciałbym wiedzieć, czy bardziej celować w Najbogatszych i najbiedniejszych, którzy państwa w sferze gospodarczej tak bardzo nie potrzebują, ale chętnie je zawłaszczą, czy jednak drobnomieszczaństwo.
03-19-2012 08:26
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Wisznu Offline
Pierwsza Dama
*****

szpilki
mało znana [2]

Protegowany: kozaczek
Protegowany (2): baletka
Poglądy: estetyczne
Przynależność: WOMAN

Posts: 858
Post: #4
RE: Nazi OBOP
Czego ludzie najbardziej oczekują od partii? (Tak z cztery najczęstsze odpowiedzi na pytania o najważniejszy, najistotniejszy problem polityczny).
03-20-2012 21:25
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #5
RE: Nazi OBOP
Od partii w liczbie mnogiej (partyj, wszystkich) czy od twojej partii?

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
03-20-2012 21:33
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Wisznu Offline
Pierwsza Dama
*****

szpilki
mało znana [2]

Protegowany: kozaczek
Protegowany (2): baletka
Poglądy: estetyczne
Przynależność: WOMAN

Posts: 858
Post: #6
RE: Nazi OBOP
Podszedł ankieter do ankietowanego i zapytał się go: "Jaka według pana jest sprawa najważniejsza stojąca przed politykami? Za jaką sprawą pan najchętniej by głosował?"

Szczególnie interesują mnie rolnicy, bo z nieznanych mi powodów partie ludowe wyparowały w tej grze, a łapały całkiem niedawno połowę głosów. Ale również lumpenproletariat i drobnomieszczaństwo. Choć tutaj nie określił mi Szmer jeszcze bazy.
(This post was last modified: 03-20-2012 21:39 by Wisznu.)
03-20-2012 21:39
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Wisznu Offline
Pierwsza Dama
*****

szpilki
mało znana [2]

Protegowany: kozaczek
Protegowany (2): baletka
Poglądy: estetyczne
Przynależność: WOMAN

Posts: 858
Post: #7
RE: Nazi OBOP
Tak mniej więcej wiesz kiedy będą te dane? Potrzebuję je na wybory, a one są za chwilę.
(This post was last modified: 03-20-2012 22:36 by Wisznu.)
03-20-2012 22:36
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #8
RE: Nazi OBOP
Jutro. Nie wiem, który z nas jest władny by ci je określić.

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
03-20-2012 23:43
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Wisznu Offline
Pierwsza Dama
*****

szpilki
mało znana [2]

Protegowany: kozaczek
Protegowany (2): baletka
Poglądy: estetyczne
Przynależność: WOMAN

Posts: 858
Post: #9
RE: Nazi OBOP
Dziękuję. Śpieszę się ze względu na tak szybki termin wyborów, ale rozumiem konieczność konsultacji z Szmerem.
03-21-2012 08:34
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #10
RE: Nazi OBOP
Zajrzyj do eventów, sam trochę pomyśl, to może złapiesz coś nośnego Smile
03-21-2012 16:11
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Post Reply 





User(s) browsing this thread: