Post Reply 
 
Thread Rating:
Piotr Riemkinow
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #1
Piotr Riemkinow
Imię i nazwisko: Piotr Riemkinow
Narodowość: Rosjanin
Data i miejsce urodzenia: Niżny Nowogród, 4 kwietnia 1896
Pochodzenie społeczne: drobnomieszczańskie
Inne fakty z życia:
Rodzina Riemkinowów zalicza się do młodej, wciąż mało u Moskali licznej klasy średniej. Ojciec Piotra, Władimir Riemkinow, pracuje w bogatych domach jako nauczyciel historii i muzyki. Matka, Maria Riemkinow z domu Tkaczuk poznała męża, gdy ten na pewien czas wyjechał za chlebem na Litwę. Państwo Riemkinow nie ingerują w poglądy swojego jedynego dziecka, jednak starają się skłaniać go do nauki możliwie wielu rzeczy, które mogą mu się przydać. Dzięki temu Riemkinow płynnie, choć z wyraźnym akcentem, mówi po Polsku. Od młodości pracował u lokalnych kapitalistów, dryfując w stronę czerwonych poglądów, jednak z domu wyniósł pewne konserwatywne wartości, wiarę prawosławną i szacunek do ojca - króla oraz ojczyzny - matki.
Zalety: pracowity, oczytany
Wady: słabe wykształcenie formalne, kobieciarz (ale nie dziwkarz)
Partia: SDLPP

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
(This post was last modified: 07-17-2011 19:27 by Czerwony.)
07-17-2011 19:22
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Dalewin Offline
Anas platyrhynchos
*****

Igor Niszony
mało znany [2]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: Celebrystyczne
Przynależność:

Posts: 1,690
Post: #2
RE: Piotr Riemkinow
Quote: kobieciarz (ale nie dziwkarz)
To nie to samo?

[GG] 4704497
E-Mail: dalewinante@gmail.com

Zapraszam do kontaktu
07-17-2011 19:24
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #3
RE: Piotr Riemkinow
Dla mnie nie, ale nie będę się upierał Wink

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
07-17-2011 19:26
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Petro Offline
Big Bad Burrito
***

Tobiasz Blaichstiger
przyjaciel ludu [3]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: anarchonihilizm
Przynależność:

Posts: 112
Post: #4
RE: Piotr Riemkinow
Dla mnie też nie ;p

Tobiasz Blaichstiger vel Lew Pilic
Autorytet, rząd, władza, państwo – każde z tych słów oznacza to samo – środek nacisku i wyzysku... Ktokolwiek kładzie na mnie rękę, aby mną rządzić, jest uzurpatorem i tyranem – uważam go za swego wroga.
Proudhon.
07-17-2011 19:26
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Vivaldi Away
Męska polityk
***

Gryzelda Pusłowska
pyskate babsko [3]

Protegowany:
Protegowany (2):
Poglądy: Konserwatywny Liberalizm
Przynależność:

Posts: 83
Post: #5
RE: Piotr Riemkinow
To już lepiej jakbyś gej napisał. Kobieciarz to pozytywna męska cecha ;D.

Gryzelda Antonia Pusłowska - męska polityk,kobieta liberał.
07-17-2011 19:27
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #6
RE: Piotr Riemkinow
(07-17-2011 19:27)Vivaldi Wrote:  To już lepiej jakbyś gej napisał. Kobieciarz to pozytywna męska cecha ;D.

Nie dla konserw Tongue

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
07-17-2011 19:36
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #7
RE: Piotr Riemkinow
Składam wniosek o protegowanego:
Quote:Dymitr Aleksandrowicz Niezawin

Urodzony 18 lutego 1902 roku w dość bogatej, mieszczańskiej rodzinie. Matka pochodzi ze zubożałej arystokracji, ojciec jest właścicielem sklepu z towarami importowanymi w centrum Moskwy. Dzięki temu Dymitr mógł otrzymać doskonałe wykształcenie. Ojciec, chcąc przekazać synowi interes, dbał o jego znajomość języków, dzięki czemu Dymitr oprócz polskiego i rosyjskiego włada też angielskim i niemieckim. Jednak surowa i wyrachowana natura ojca nie pomagała w nawiązaniu wzajemnej więzi, przez co Dymitr chętnie spędzał czas u dziadków w Niżnym Nowogrodzie. Tam poznał Piotra Riemkinowa, którego ojciec uczył Dymitra gry na skrzypcach. Młodzi ludzie szybko się zaprzyjaźnili, a z czasem Piotr wciągnął Dymitra, studenta prawa na Królewskim Uniwersytecie Moskiewskim, w działalność rosyjskiego ruchu republikańskiego. Dymitr, trochę z własnych przekonań a trochę na przekór ojcu, chętnie się zgodził. Od tamtej pory jest nieformalnym radcą prawnym republikanów, udziela też darmowych porad ludziom mającym kłopoty z władzą ze względu na przekonania polityczne.

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
(This post was last modified: 07-19-2011 22:21 by Czerwony.)
07-19-2011 22:21
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Szmer Offline
Duch Dziejów
*******

ja
że kto!? [-1,5]

Protegowany: I. Komarenko
Protegowany (2): Chan Razmemłaj
Poglądy: chemairisme
Przynależność:

Posts: 7,858
Post: #8
RE: Piotr Riemkinow
OK, ale proszę na przyszłość składać tego typu wnioski na tajnych Wink
07-19-2011 22:38
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #9
RE: Piotr Riemkinow
Quote:Po klęskach powstania w Wielkim Księstwie Moskiewskim Riemkinow uciekł do Gruzji, skąd wyjechał do Brazylii. Z zakupionych w Gruzji sadzonek winorośli założył plantację winogron i winnicę produkującą półwytrawne "Castelo de Remkinoff". Wraz z republikańską emigracją wydaje "Gazetę Republikańską w Brazylji".

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
07-29-2011 16:51
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Post Reply 





User(s) browsing this thread: