Post Reply 
 
Thread Rating:
SN - informacje
AmaD Offline
Wielki Książę Syberii
*****

Jan I
nie panuje nad sytuacją [6]

Protegowany: K. Lipski (MS WKS)
Protegowany (2): F. Lisowski (MSS WKS)
Poglądy: ancien régime
Przynależność: WKS

Posts: 3,629
Post: #1
SN - informacje
Quote:Stronnictwo Narodowe - powstała w 1928 r. partia polityczna skupiająca zwolenników narodowej demokracji. Partia opiera swą ideologię na pracach Romana Dmowskiego i koncepcji tzw. nowoczesnego narodu. Jedna z najbardziej zasłużonych organizacji w walce z komunistyczną okupacją.

Wielki Książę Syberii Jan I.
02-28-2012 23:35
Send this user an email Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Czerwony Offline
Chichot historii
*****

Piotr Riemkinow
zapomniany siewca chaosu [3]

Protegowany: Adomas Razaitis
Protegowany (2):
Poglądy: radykalne endeckie
Przynależność:

Posts: 4,482
Post: #2
RE: SN - informacje
[Image: 77229947.png]

Quote:
[Image: zwierzynski.png]
Aleksander Zwierzyński
Prezes Zarządu Głównego


Prezydium


[Image: bielecki.png]
Tadeusz Bielecki
Przewodniczący

[Image: prezydium.png]
Katarzyna Bielecka                              Zygmunt Bodnar                              Leon Dziubecki

Ja będąc graczem mogę być każdym. Moje oczekiwania sprowadzają się do względnego realizmu rozgrywki - pozwalającego antycypować wydarzenia i dokonującego rozstrzygnięć na bazie oceny faktów a nie takich kryteriów jak "szarża na motocyklach świetnie wyglądałaby w filmie". Nie musi być superrealistycznie, byle bym nie był zaskakiwany zagrywkami z dupy i pozbawionymi najmniejszego sensu w realnym świecie. - Czerwony
(This post was last modified: 03-01-2012 22:27 by Czerwony.)
02-29-2012 00:09
Send this user a private message Find all posts by this user Give Reputation to this user Quote this message in a reply
Post Reply 





User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)